Şimdi Ara

AC karnına kosu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sa beyler. Ben diyet yapıyorum salona yazilacagimda sabah yumurta haşlaması, cay,peynir,lor yiyorum.öğle yemeğinde 1 avuç ceviz yiyorum.Saat 16.00 gibi sut ve yulaf kepeği yiyorum. Saat 17.00 da spora gidiyorum ve interval ve eliptik yapacagim. Sporda tanisiyonum düşer mi sizce? Yulaf ezmesi tokluk verir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Boy kaç ve kaç kilosun yaptığın diyet bayağı ağır gözüküyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bhdr1997 B kullanıcısına yanıt
    183. - 128 ile başladım 3 günde 125 oldum. Bendemi bir acayiplik var acaba. Hic acikmiyorum cidden.

• Bence vucudu bir anda bu kadar zorlama yavaş yavaş kilo vermeye bak yoksa yağ ile beraber ciddi manada kas kaybedersin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kas kaybı o kadar kolay bir şey değil git bir diyetisyen ya da dahiliye ile görüş yardımcı olurlar sana
  • Yulaf ezmesi çook iyi . Aç karnına yersen ve onun üstüne yağlı bişey yersen bile o yağı emer direk boşaltıma gider .

• Hocam kolay değil derken kas kaybı yaşamak mi zor yoksa kas kaybı yaşayıp toparlanma mi?

• trouble48 T kullanıcısına yanıt
    Kas kaybı yaşamak kolay bir şey değil yine de bence diyetini bir diyetisyen ya da dahiliye ile hazırla spor salonunda çok bilmiş gibi davranan insanlarla eğitmen olduğunu söyleyen insanlara diyet konusunda danışma

• Tamam hocam sağolasin

• 3 günde 3 kilo vermişsin dostum,pek sağlıklı gözükmüyor yaptığın diyeti de göz önüne alırsak.Sabah kahvaltın güzel ancak öğle yemeği de yemeni tavsiye ederim.Sebze yemeği+protein içeren birşeyler yersen senin için daha iyi olur.Akşam yemeğin güzel yulaf ezmesi acıkmıyorsan daha sonrasında böyle devam edebilirsin.
  • Olacak şudur, 30 kilo vereceksin sonra bir bakacaksın göbek sarkmış falan filan daha sonra kas olarak kilo almaya bakacaksın ki çok zordur çünkü zaten bütün kaslarını yaktın böyle bir diyetle artık uğraşır durursun yıllarca veya adam gibi bir diyetle başlarsın kilo vermeye.
  • Arkadaşım ilk önce şunu söyleyim öyle aniden kilo vermen pek sağlıklı değil aniden daha fazlasını alırsın. Haftada 1 kilo idealdir. SAĞLIKLI insan için spor aç karnına yapılır. Yanına şeker alırsın düşerse atarsın ağzına en fazla peki niye spor aç karnına yapılır çünkü vücuttaki karbonhidratları eritip yağ globüllerini küçültmek için(Kilo vermek.) yaklaşık bir saatlik sporda vücudumuzdaki bütün karbonhidratlar eriyip yağa geçiliyor. Sen beslenirsen birde beslendiğin karbonhidratları eritmeye çalışacaksın. v.s. Birde sana şunu söyleyim spor yapmak ayrı bir şey işin hamallığını yapmak ayrı bir şey iyi bir yerle anlaş sana hamallık değil spor yaptırsınlar sonra hırsa falan biner sağlığını kaybedersin dikkar et. Bir diyetisyene falan danış.

• Tjedrea kullanıcısına yanıt
    Hocam öğlen okulda olduğum için ekmek arasından başka birşey yok :(. Yulafi ara öğün niyetine yiyorum 3.30 gibi. 6 da fln tavuk göğsü yiyorum.yeteri derece protein alıyorum aslında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 14 Şubat 2016; 10:08:39 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.