Şimdi Ara

E21 vs E30

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

2. araç olarak hobi maksatlı bir araba almak istiyorum. Rutin olarak uzun yolda kullandığım hali hazırda ihtiyaçlarımı karşılayan bir aracım var.
    Nostaljik olsun birazda uğraşayım istiyorum.

Seçeneklerim:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-bmw-e30-316i-m40-orjinal-ve-sade-guzellik-kacirmayin-271936590/detay/
    Bu aracı gördüm, içine bindim. İçi evet temiz, araç temiz gidişi fena sayılmaz. Ama araç sahibi dürüst değil, 1 yıldır bende diyor fakat al-satçı ve araç 1 haftadır kendisinde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-en-iyisi-en-iyi-fiyata-244271196/detay/
    Bu aracıda gördüm, içine bindim. Fakat kullanamadım, aracın marş motoru bozuk ve 2 aydır araç yatıyormuş. Satıcı dürüst, herşeyini artısı ve eksisiyle paylaştı. Ufak tefek masrafları var, toplam 1000 lirayı geçmez.
    En büyük handikapı toplandıktan sonra hortumun patlaması neden ile araba conta yakmış. Motor bir kez daha inmiş.

11 veya 16 bin TL olması önemli değil, dediğim gibi sadece keyip için alıyorum. Fakat kronik olarakta problemler ile boğuşmak istemiyorum.
    Kullanan bilen arkadaşların yorumlarını rica ediyorum.

Teşekkürler

• Araclar hakkinda bilgim yok. Disaridan birisi olarak gorus belirtiyorum sadece. Bana kalirsa ilk adamin dedigini bosver. Hicbirsey dememis say. Ne var ne yok baktir. Ilk arac alinabilir bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 sene önce bende bir ara e21 vardı . Parçası e30a göre zor bulunur ve daha pahalıdır. E21 orj motor m10 karbüratörlü olur uzak durulması gereken bir motor . Tr de orj oynanmamış bulmanız çok zor . İkisi arasında e30 ci alın . Bana kalırsa nostaji bmw bineyim derseniz . Orj bir e34 bulabilirsiniz veya 7 serisi e23 efsane olur

• İlk ilandaki alınır ama bence temiz lpg takılmamış e34 520i alın.Keyif aracı olmaz bunlardan.
  • E34 520i yada mercedes w124 tercih ederdim yerinizde olsam. Gerek duruş , gerek parça bulunabilirliği açısından...

• E30 alındı arkadaşlar, yorumlar için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipcik

E30 alındı arkadaşlar, yorumlar için teşekkürler

Mantıklı olanı yapmışsınız. E30 candır.

E21 vs E30
  • Arkadaşlar E30 kullanıcılarından yorum bekliyorum. Aracın 90 km/h 5 vites devri nedir? Yardım lütfen

• 190e 2.3 önermeye gelmiştim.Hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: zipcik

Arkadaşlar E30 kullanıcılarından yorum bekliyorum. Aracın 90 km/h 5 vites devri nedir? Yardım lütfen

nasıl gidiyor aracı aldığına değdi mi
  • Araç yaşına göre gayet iyi durumda, 500 km dir kullanıyorum.
    Ufak çaplı eksiklerini gidermek ile uğraşıyorum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.