Şimdi Ara

Casper VIA M1 akıllı telefon inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
2
Favori
2.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Casper'ın en yeni akıllı telefon modeli VIA M1'i tüm detayları mercek altına aldık, inceleme videosunu hazırladık. 1000TL altı fiyat segmentinde 3GB RAM ve 32GB depolama kapasite seçeneği sunarak fiyat/performans konusunda iddialı olma hedefindeki Casper VIA M1, bakalım ne kadar başarılı ?

• Casper'dan beklenmedik bir hareket. Casper ilk defa f/p cihazı satıyor. Çok şaşırdım cidden.

• Telefonun inceliği güzel ama çerçeve oranları çok kötü.

Casper en sonunda fiyat konusunda gerçekleri gördü. Bundan önceki telefonları özelliklerine göre çok pahalıydı.

• Bunlar kıyamet alametleri casper ve f/p ikisi bir arada.

• F/p olarak başarılı olmuş. Klasik Çin telefonları gibi alt ve üst kısımlarda boşluk fazla.Pil performansı ve 3gb ram en büyük silahı olur.M6 gelirse satışları daha da artar.

• En azından mtk6752 ile gelmeliydi.Bence Meizu M2 note daha uygun.

• teşekkürler.
    cam sensör ve lens bilgiside verirseniz iyi olur.
    lens largan olabilir? bu üretici kullanabiliyor.
    casper özel bölümün varsa bunun cevabınıda verebilirsin inş.
    yerli üreticilerden beklentim iyi yazılım ekiplerinin kurulması
    bunu hissettirdiğinizde iddialı konuma gelirsiniz .
    iddalı chaz toplatmakla iş bitmiyor.

-ana led truetone olmalıydı. onun dışında not bad.

• Şu alt tarafta kalan boşluğa tuş ne zaman koyacaklar acaba?Hem boşluk bırak hem tuş koyma.

• Geçtiğimiz günlerde Lenovo P70(A) modelini almasaydım bunu düşünebilirdim.

Not: Ki telefondan çok memnun kaldım, 14 saat 3g aktif(Eve geldiğimde, 3g kapalı wifi aktif) kullanımımda %20-%23 civarı anca şarj yiyor.

• "Casperi" ???
    Hintli bir firma herhalde.

• Üreticilerin 16 gb depolama alanını unutmamaları gerek artık en az 32 gb olmalı

• Herşey güzelde o 2.5D ekrana o arka kapak olmamış gibi onun dışında güzel cihaz gerçekten fiyatına göre özellikle. Bu ve benzeri cihazları görüp gidip sd210 650xl alacak arkadaşlara acıyorum fanlık gözlerinizi kör etmiş.

• Casper'da yapabiliyormuş'u güzel göstermişler.

• Meizu M2 Note alın gittigidiyordan hem daha ucuz hem daha güçlü hem de daha kaliteli, 250 lira kadar da daha ucuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İyi telefon böyle yapsınlar mutlaka satar.Sar değeri korkuttu beni.
  • İnceleme güzel olmuş bataryasını merak ediyordum açıkçası benide şaşırttı.

• Tebrikler ilk defa f/p ürünü çıkarabilmiş casper

• valla bugün bir inceledim cihazı hakikaten şaşırdım.
    ekran renkleri çok canlı, telefon çok akıcı ve kamerası çok başarılı diyebilirim.
    anında odaklayıp foto çekebiliyor ve zoom yapınca bozulma olmuyor diğerleri gibi(örneğin lenovo p1)
  • Bu fiyattaki bir üründe 2.5D kavisli ekran teknolojisine yer vermeleri güzel olmuş.1500 liralık ürünlerde bile yok.

• F/P açısından güzel ürün olmuş.Güncellemeleri sağlarlarsa eğer diyecek söz kalmaz.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.