Şimdi Ara

Final Fantasy 9, Android ve iOS için yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Final Fantasy 9, Android ve iOS için yayınlandı 
    2000 yılında Playstation 1 için piyasaya çıkan ve kendi döneminin en iyi oyunlarından biri olarak görülen Final Fantasy 9 sonunda mobil platformlar için çıkışını yaptı. Sessiz sedasız yayınlanan oyunun mobil sürümlerinde otomatik kayıt özelliği ve oyunun hızını değiştirme gibi seçenekler bulunuyor.

Playstation 1 sürümüne göre daha yüksek karakter modellerine ve yüksek çözünürlükte sinematiklere sahip oyunun başından itibaren de düşmanlarla rastgele karşılaşma özelliği kaldırılabiliyor. Özellikle oldukça sevilen karakterlere sahip oyun JRPG hayranlarının yoğun ilgisiyle karşılaşabilir.

Final Fantasy 9'un mobil sürümünün en büyük eksisi ise fiyatı olacak. Appstore ve Playstore'da oyunun fiyatı 44,99 TL olarak belirlenmiş. Square Enix yeni çıkan büyük RPG'lerin bile indirimle o fiyata satıldığını göz önüne almadan böylesine yüksek bir fiyatta karar kılmış. PC için de piyasaya çıkacak Final Fantasy 9'un Steam fiyatı ise henüz netlik kazanmadı.

• Satın aldım. İnceledim.

https://youtu.be/4Pt65Ldn8GI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ersin ÇAKI -- 11 Şubat 2016; 19:42:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gameplay'ini izledim 44 değil 4 lira etmez bence, bu tarz çok oyun var piyasada... sırf isminden dolayı pahallı.

• Japonlar sevip alıyor. Sanırım onlar düşünülerek bu fiyat belirlenmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mobil dünyası daha iyi oyunları hak ediyor arkadaş. Ps2 den güçsüz telefon kalmadı. Ps2 ye çıkan oyunlar pekala mobile de çıkmalı.

• Galiba 4 le 9 tuşu çift hane yazıyor yoksa 44.99 TL diye bir fiyat olamaz 4.9 TL dir o 5 lira yani
  • gene ucuz çıkmış eski oyunları bile 48 tl pokemon ve final fantasy efsanedir parası olan için değer fiyatına.

• Çok pahalı bro

• boyutu 2 gb civarlarında veya 3 gbye yakın olacak gibi

• Hem Iphone 5s hem de Samsung Tab S2 tablette denedim ve almasın kimse çünkü aşırı derecede kasma sorunu var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.