Şimdi Ara

General Mobile Android One 4g alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aklımda Iphone 5s var ama o kadar para dökemem malesef General Mobile Android One 4g dikkat çekti, yorumlar fena değil incelemeleri falan izledim iyi gibi kullanan bir iki arkadas var baktım tele şık onlarda memnun siz ne dersiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• GENERAL MOBİLE DEN UZAK DUR KARDEŞİM
    BAŞKA MARKALARA BAK
  • +1

gmd falan almayın gıdın adam akıllı bır cıhaza harcayın paranızı
  • o fiyat bandında ne alabilirim ? samsung hariç

• Sony Xperia E4G, Lenovo A7000 veya Sony M4 Aqua.
    Android One bence çok kötü değil güncel yazılım kullanmak isteyenler için.
    Bu fiyat politikasında Geleceğe yönelik en iyi cihazın A7000 olduğunu düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Sony Xperia E4G, Lenovo A7000 veya Sony M4 Aqua.
    Android One bence çok kötü değil güncel yazılım kullanmak isteyenler için.
    Bu fiyat politikasında Geleceğe yönelik en iyi cihazın A7000 olduğunu düşünüyorum.

lenovo a7000 hafızası 8 gb hocam alınmaz bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Asus Zenfone 2 Laser
  • hocam arkadaşım kullanıyor yaklaşık 1 yıldır, sıkıntı çıkarmadı hiç diyor. malzeme kalitesinin düşük olduğu belli ancak, telefon hep güncel, elime alınca oyun falan oynadım, internete girdim donduğunu görmedim hiç, 650 tl için çok iyi bence
  • yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Modifiye edilmiş bir işletim sistemi var hocam.Sd kart ana dizin yapılabiliyor,uygulamalar sd karta taşınabilşyor,İzin yetkisi var ve Marshmeloe alacak.
    Ana konusuna bakabilirsiniz.
    Bir de İşlemci Ve Cpu diğer modellere göre en iyisi.Multimedyada en iyi F/P bence.
    Ha sd kart almayacaksanız telefon hakikaten gitmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: kty28

Modifiye edilmiş bir işletim sistemi var hocam.Sd kart ana dizin yapılabiliyor,uygulamalar sd karta taşınabilşyor,İzin yetkisi var ve Marshmeloe alacak.
    Ana konusuna bakabilirsiniz.
    Bir de İşlemci Ve Cpu diğer modellere göre en iyisi.Multimedyada en iyi F/P bence.
    Ha sd kart almayacaksanız telefon hakikaten gitmez.

Kullanıosun sanırım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: promac

hocam arkadaşım kullanıyor yaklaşık 1 yıldır, sıkıntı çıkarmadı hiç diyor. malzeme kalitesinin düşük olduğu belli ancak, telefon hep güncel, elime alınca oyun falan oynadım, internete girdim donduğunu görmedim hiç, 650 tl için çok iyi bence

Bende inceledım hafif tel..kamera senı tatmın eddımı

• yellowred81 kullanıcısına yanıt
    Evet,Benim zamanımda da en iyi ürün buydu şimdi de.Bu fiyat aralığında ürün fazla yok Türkiye De mağaza üzerinden satılanlar içerisinde. Birisi Meizu var demişti isterse ona da bakabilirsiniz. Gm one iilemcisi sebebiyle tercih etmediğim bir ürün ama kullanılabiliritesi var.
    Edit: Bir bak istersen hocam fiyatı uygun geldi banawww.yokyokticaret.com/lg-aka-beyaz-cep-telefonu-distributor-garantili.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kty28 -- 11 Şubat 2016; 15:44:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.