Şimdi Ara

#TekBilekTekYürek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

bu kulubu düştüğü bataklıktan biz çıkartacağız.

Allah'ın izniyle 1 milyon bileklik de satılacak

#TekBilekTekYürek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yemin ediyorum 1 tane bir şeyini almadim bu sene. Benim bu armaya sevdam bitmez ama biz bunları almasakta koskaca Gs batmaz merak etmeyin. Şuan sadece birleşmek amacıyla yapılan bir eylem bu. Sabriye daha 2gun önce zam yaparken protesto ediyorduk nolduda şimdi tek yurek olduk. Ben bu hirsizlar gönderilmeden gcbisey ypmam. (Gelip bana iyigun taraftarı demeyin). Ara transfer de tarımı göndermeyen hamit indirime gitmeyip bizden tek yurek olun mesajı veriyor. Kerizmiyiz lan biz. Böyle gaza gelip tek yurek felan oyuna gelmeyin.

• Alın alın,hamit rızkını nasıl kazanacak baska türlü?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lansman parası çıksın alın

• Biz başkanlar ya da futbolcular için sevmedik kulübümüzü. Bunlar gelir geçer ama kulübümüz kalıcıdır, demek ki böyle bir proje gerekliydi ve yaptılar, bizimde taraftar olarak buna destek vermemiz gerekiyor. Ha destek vermiyorsan git az ötede oyna bari köstek olma.
  • Son 5 senede her açıdan geliri en yüksek kulüp Galatasaray. Buna kimse itiraz etmez sanırım. Yine taraftar katkısı en çok olandır diye tahmin ediyorum. Taraftar üstüne düşeni yapmış. Ota b..ka taraftara koşmak ne kadar basit. Ben gidip o bileklikten alıcam sabri efendinin maaşa zam yapacaklar. Hadi ya.

Adamlar lansmanı hamit'le yapmışlar üstelik, şaka gibi hatta resmen taraftarla dalga geçmektir bu.

Adam gibi kampanya yapmak istiyorsan futbolculara maaşlarında indirim talep edeceksin kabul etmeyeni satış listesine postalayacaksın ben de gidip alıcam o bilekliği.

Bırak önce kulübün düştüğü bataklığın sorumluları ipe gerilsin ondan sonra yap katkını.

• Su ülkede telefon dolandiriciligina felan kanan tipler nasıl oluyordu diyordum aha bir kişiye rastladım. Desteği illa parayla olacağını düşünen bir kişiliksin bu kafayla devam et çok kişiden vurgun yersin. Sözleşmesi biticek adama 2.5m veren dursun bey şimdi tek yurek uygulaması getiriyor. Senin benim yapacağımız destek ile ne Gs yükselir nede batar bunlar sadece gosteri tepkileri azaltmak için. Sabriye daha dün zam yapan adam şimdi tek yurek oluyor. İlla destekleyeceksen stada gidip bu kişilikleri protesto ediceksin. Başarılar gelir geçer diyorsan gidip önce başarıyı arkaplana aticaksin ve şu Gsdeki hırsızlari gonderticeksin.

• Gelen parayla Sabri'ye bir Ferrari daha alırlar artık.

• Tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmayı kestiğin gün dünyaya bakışında farklı olacak. Senin gibi ota b.ka her şeye nefret eden çoluk çocuk tayfasını gördükçe insan buralardan daha çok soğuyor. Sabri sözleşmesinde ki maddeleri de kaldırttı, sen daha dünyada yokken Sabri'nin de oynadığı takımda imkansız denilen şampiyonluklar yaşadık. Bu kulüp hiçbir döneminde çok parası olmadı ki ve her zaman bir kaç futbolcuya gereksiz paralar ödemişizdir. Sen ve senin gibi insanlar da olmuştur her daim ota b.oka pireye yorgan yakarsınız, sorumluluk al denildiği zaman piyasada yoksunuz. Burada futbolculara laf edip o bu olsun diye ortalıklarda futol uzmanı kesilirsiniz başımıza, böyle olsun şöyle olsun dersiniz, halı sahaya çağırsam muhtemelen 10 dakika koşamazsın. Ha ben Sabri'yi savunmuyorum artık emeklilik yaklaşıyor. Eğer Galatasaray'da ki hırsızları kanıtlayamazsan tek tek söyleyemezsen sen sadece iftira atmış olursun. İftira'nın da ne olduğunu öğrenmişsindir muhtemelen. Hadi yoluna blok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmayı kestiğin gün dünyaya bakışında farklı olacak. Senin gibi ota b.ka her şeye nefret eden çoluk çocuk tayfasını gördükçe insan buralardan daha çok soğuyor. Sabri sözleşmesinde ki maddeleri de kaldırttı, sen daha dünyada yokken Sabri'nin de oynadığı takımda imkansız denilen şampiyonluklar yaşadık. Bu kulüp hiçbir döneminde çok parası olmadı ki ve her zaman bir kaç futbolcuya gereksiz paralar ödemişizdir. Sen ve senin gibi insanlar da olmuştur her daim ota b.oka pireye yorgan yakarsınız, sorumluluk al denildiği zaman piyasada yoksunuz. Burada futbolculara laf edip o bu olsun diye ortalıklarda futol uzmanı kesilirsiniz başımıza, böyle olsun şöyle olsun dersiniz, halı sahaya çağırsam muhtemelen 10 dakika koşamazsın. Ha ben Sabri'yi savunmuyorum artık emeklilik yaklaşıyor. Eğer Galatasaray'da ki hırsızları kanıtlayamazsan tek tek söyleyemezsen sen sadece iftira atmış olursun. İftira'nın da ne olduğunu öğrenmişsindir muhtemelen. Hadi yoluna blok.

@samtiger

• malzemeden bile kaçmışlar çok kötü bileklik bjknin feda bileklikleri çok şekildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

malzemeden bile kaçmışlar çok kötü bileklik bjknin feda bileklikleri çok şekildi

O bileklikler satılmaz. 30 tl ve maliyeti fazla

Gsde 30 liraya maliyeti fazla bileklik yapsa 1 milyon satmaz zarar bile edebilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın oradaki kan emicilerin maaşını ödemek için destek olamayacağım

• quote:

quote:

Tanımadığın insanlar hakkında yorum yapmayı kestiğin gün dünyaya bakışında farklı olacak. Senin gibi ota b.ka her şeye nefret eden çoluk çocuk tayfasını gördükçe insan buralardan daha çok soğuyor. Sabri sözleşmesinde ki maddeleri de kaldırttı, sen daha dünyada yokken Sabri'nin de oynadığı takımda imkansız denilen şampiyonluklar yaşadık. Bu kulüp hiçbir döneminde çok parası olmadı ki ve her zaman bir kaç futbolcuya gereksiz paralar ödemişizdir. Sen ve senin gibi insanlar da olmuştur her daim ota b.oka pireye yorgan yakarsınız, sorumluluk al denildiği zaman piyasada yoksunuz. Burada futbolculara laf edip o bu olsun diye ortalıklarda futol uzmanı kesilirsiniz başımıza, böyle olsun şöyle olsun dersiniz, halı sahaya çağırsam muhtemelen 10 dakika koşamazsın. Ha ben Sabri'yi savunmuyorum artık emeklilik yaklaşıyor. Eğer Galatasaray'da ki hırsızları kanıtlayamazsan tek tek söyleyemezsen sen sadece iftira atmış olursun. İftira'nın da ne olduğunu öğrenmişsindir muhtemelen. Hadi yoluna blok.

@samtiger

Lütfen blokla çünkü o beyinle yazdıklarına anlam veremezsin. Madem bu kadar sene birsuru oyuncuya fazladan para döküldüğünün farkindaydin da neden urun almak yerine protestonu gostermedin? Gs taraftarı olmak demek parayla destek vermekten ibaretse olmasın senin gibi taraftar..

• Bazı arkadaşlarımız olayı tam kavrayamamış anlaşılan, bu projenin amacı bileklik satıp borçları eritmek değil bu projenin amacı UEFA'ya "Bakın biz yönetim olarak bu FFP için bişeyler yapmaya çalışıyoruz, taraftarımızla birlik olduk" mesajı vermektir. Dursun Özbek yönetimi de bu bilekliklerin maddi anlamda çok bi yararı olmayacağını bilmiyor mu, tabi ki biliyor amacı hem taraftarı kenetleyip satışlardan büyük gelirler elde etmek hemde Uefa'ya mesaj vermek.

Bakın aynısını birkaç sene önce Fenerbahçe'de yaptı, olayı romantizme bağlayıp vatan millet sakarya muhabbeti yaptı Cumhuriyet elden gidiyor diye taraftarı gazlayıp Feneriumlara çekti ve para bastı. Beşiktaş Feda yapalım kenetlenelim seneye stat gelecek, yıldız transferle gelecek dedi taraftarın sırtından para bastı. E şimdi de aynı şeyi biz yapıyoruz.

Ama burdaki en büyük yanlış ağır futbolcu maaşlarıdır, yönetim sene başında yada en azından devre arasında bazı oyuncuları satarak FFP tehdidinden kurtulmak amacıyla sağlam adımlar atabilirdi. Ama bu kulübün bu durumda olmasının tek nedeni bizim yöneticilerimiz değil Federasyonun da bi o kadar suçu var. 2013 yılında çıkartılan yabancı kuralıyla Türk transfer piyasasını şişirdiler, genç yetenek diye alınan oyuncuları da tribüne gönderip taraftarın gözünde birer "ÇÖP" haline getirdiler.

Tek umudum Denizli'nin sene sonu sağlam bi budama yapması.

• quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Su ülkede telefon dolandiriciligina felan kanan tipler nasıl oluyordu diyordum aha bir kişiye rastladım. Desteği illa parayla olacağını düşünen bir kişiliksin bu kafayla devam et çok kişiden vurgun yersin. Sözleşmesi biticek adama 2.5m veren dursun bey şimdi tek yurek uygulaması getiriyor. Senin benim yapacağımız destek ile ne Gs yükselir nede batar bunlar sadece gosteri tepkileri azaltmak için. Sabriye daha dün zam yapan adam şimdi tek yurek oluyor. İlla destekleyeceksen stada gidip bu kişilikleri protesto ediceksin. Başarılar gelir geçer diyorsan gidip önce başarıyı arkaplana aticaksin ve şu Gsdeki hırsızlari gonderticeksin.

Dostum dursunu bende pek sevmem ama adamın hamite yapabileceği bişey yok, oyuncuyla yapılmış bir sözleşme var ,oyuncuda uzlaşmadan yana değil ise ne yapabilir ki, aynı şey diğer oyuncular içinde geçerli

• quote:

Orijinalden alıntı: MağaraAdam

quote:

Orijinalden alıntı: samtiger

Su ülkede telefon dolandiriciligina felan kanan tipler nasıl oluyordu diyordum aha bir kişiye rastladım. Desteği illa parayla olacağını düşünen bir kişiliksin bu kafayla devam et çok kişiden vurgun yersin. Sözleşmesi biticek adama 2.5m veren dursun bey şimdi tek yurek uygulaması getiriyor. Senin benim yapacağımız destek ile ne Gs yükselir nede batar bunlar sadece gosteri tepkileri azaltmak için. Sabriye daha dün zam yapan adam şimdi tek yurek oluyor. İlla destekleyeceksen stada gidip bu kişilikleri protesto ediceksin. Başarılar gelir geçer diyorsan gidip önce başarıyı arkaplana aticaksin ve şu Gsdeki hırsızlari gonderticeksin.

Dostum dursunu bende pek sevmem ama adamın hamite yapabileceği bişey yok, oyuncuyla yapılmış bir sözleşme var ,oyuncuda uzlaşmadan yana değil ise ne yapabilir ki, aynı şey diğer oyuncular içinde geçerli

Hocam asıl bahsettiğim üzerinde durduğum şey hamit değil sabri..
    Daha dune kadar Sabriye zam yaman yönetim ile karşı karşıyayız. Gs hiçbir zaman batmaz rahat olun para bol gelince de sözleşmesi biticek adama 2.5verirler böyle.. Yanı özetle bu bileklik ile felan ne Gs kurtulur ne de batar bu sadece dursunun bir işler yaptım diye herkesin akıllarında iz bırakılması için yapılmış bir işlem

• Almıyorsanız da alanı eleştirmeyin bari
    Gram katkınız yok, kaykı yapana eleştiri getirmeyin...

öğrenciyiz dersiniz nargileye 30 lira bayılırsınız, bu cafenin elemanları çok maaş alıyor mu diye sormazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efendi Kaptan

Bazı arkadaşlarımız olayı tam kavrayamamış anlaşılan, bu projenin amacı bileklik satıp borçları eritmek değil bu projenin amacı UEFA'ya "Bakın biz yönetim olarak bu FFP için bişeyler yapmaya çalışıyoruz, taraftarımızla birlik olduk" mesajı vermektir. Dursun Özbek yönetimi de bu bilekliklerin maddi anlamda çok bi yararı olmayacağını bilmiyor mu, tabi ki biliyor amacı hem taraftarı kenetleyip satışlardan büyük gelirler elde etmek hemde Uefa'ya mesaj vermek.

Bakın aynısını birkaç sene önce Fenerbahçe'de yaptı, olayı romantizme bağlayıp vatan millet sakarya muhabbeti yaptı Cumhuriyet elden gidiyor diye taraftarı gazlayıp Feneriumlara çekti ve para bastı. Beşiktaş Feda yapalım kenetlenelim seneye stat gelecek, yıldız transferle gelecek dedi taraftarın sırtından para bastı. E şimdi de aynı şeyi biz yapıyoruz.

Ama burdaki en büyük yanlış ağır futbolcu maaşlarıdır, yönetim sene başında yada en azından devre arasında bazı oyuncuları satarak FFP tehdidinden kurtulmak amacıyla sağlam adımlar atabilirdi. Ama bu kulübün bu durumda olmasının tek nedeni bizim yöneticilerimiz değil Federasyonun da bi o kadar suçu var. 2013 yılında çıkartılan yabancı kuralıyla Türk transfer piyasasını şişirdiler, genç yetenek diye alınan oyuncuları da tribüne gönderip taraftarın gözünde birer "ÇÖP" haline getirdiler.

Tek umudum Denizli'nin sene sonu sağlam bi budama yapması.

Anlatamazsın
    Nato kafa nato mermer..ezber gibi aynı şeyi yazıp duruyorlar..sanıyorlar ki bileklik alanlar bu gelirle kulübü borçtan kurtaracağına inanıyor..bi tek almayanlar zeki , alanlar aptal...
    Ulan herşeyi bırakın insan sırf sarı-kırmızıyı taşımak için alır ayıp ya

• 1 bileklik = 1000 yandex araması
    Burda yandex kasanların bık bık ötmeleri ayrı komik geliyor..

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.