Şimdi Ara

logitech g700s mouse, sol tuş çift tıklama sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    logitech g700s mouse
    gecen sefer durduk yere otomatik profil değiştirme sorunu vardı ,pildenmiş yeni pil aldım düzelti 6 ay sorun çıkarmadı , şimdi ise sol tuşda arada sırada yaklasık 15 dk , 1saate bir ,bazen arka arkaya ,mesela oyunda bir menü tıklarsın liste açılır ya ,ben tıklayınca menüye liste geliyo direk geri kapanıyor , çift tıkladığı için , bunun bi ayarı falan varmı bilmeden bişeymi değiştirdim ,bilen varsa yazsın , netde böle bişey gördüm anlatmış ama onları yaptım düzelmedi , şimdi garantiye versem kaç hafta sonra gelcek kim bilir ,bide dicekler bişey yok bunda iyice sinir olcam , fikri olan yazsın pls

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kavinq -- 9 Şubat 2016; 18:55:27 >

• kavinq K kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç uğraşmayın garantisi varsa servise verin. Geçici olarak basit bir mouse alıp, bir süre onunla idare edin.
  • çözümü zor en iyisi garantiye vermek garanti yoksa vedalaşabilirsiniz
  • Aynı sorun bende de uzun süredir devam ediyor araştırmaya başladım. Eğer sorunu sebebi ve çözümünü bulduysanız bende faydalanmak isterim. Garantisi geçeli çok oldu.

• AssetGroup kullanıcısına yanıt

Birden fazla farklı model Logitech mouse'da çift tıklama sorunu yaşadım. İçlerini açıp temizledim ettim ama nafile, fayda etmedi. Ben bu sorunu yaşadıktan sonra hiçbir mouse'u kurtaramadım, hepsi çöp oldu. Garantileri falan da bittiği için uğraşmadım servisle.

Hocam kullanılan switchlerin belli bir ömrü var. O ömür bitince eninde sonunda çift tıklama gibi sorunlara sebep oluyor. Ben yıllardır g700 mouse kullanıyorum. Bozuldukca aliexpress üzerinden switch alıp değiştiriyorum. Youtube a g700 double click problem yazın videolardan işlemin nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

• g700s için tercih ettiğiniz switch modelini bağlantı olarak paylaşabilir misiniz, teşekkür ederim.

Hocam benim aldığım omron switchler kısa sürede bozulduğu için, kailhin şu switchlerini denemenizi öneririm.

• Teşekkür ederim sipariş geçeyim bakalım.

Logitech, JBL gibi bozulan ürünler üretmeyi seviyor JBL bıraktım sıra Logitech bırakıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.