Şimdi Ara

Logitech Fare Garanti Hakkında[acil]

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler zamanında Oyun Mouse’u G300 fare almıştım. 2. yılı dolduğunda farenin sol tuşu biraz işlevsiz oldu. Fareyi osmaniye ilindeki adresimi yazarak belirttim ama üniversite başlayınca Ankara'ya geldim. Mesajda "Değişim paketiniz gönderildi." yazıyor. Kutusu osmaniyede, fare bende

Ürünü teslim ederken eski fareyi isteyecekler mi?
    fareyi isteyeceklerse "change deliver" seçenegi tıklayacagım. kutuyu isteyecekler mi ?

• Sanırım yeni mouseunuz yurt dışından geliyor. Eski mouse unuzu istemezler. Benim G700 değişirken istemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: white_predator

Sanırım yeni mouseunuz yurt dışından geliyor. Eski mouse unuzu istemezler. Benim G700 değişirken istemediler.

bende öyle düşünüyorum ,forumda değiştirenler var onların görecegini umuyorum
     Logitech Fare Garanti Hakkında[acil]
  • ne hikmetse bu logitechlerin garantisi dolduktan 1-2 ay sonra sol tuşları gidiyor bişey anlamadım ben bu işten herkeste aynı sıkıntı ben dahil

2 katı para ver alırken 2 yıl kullan sonra çöp..
  • Distribütör garantisi bitti. 2 ay sonra dedigin gibi sol tus gitti.Ekstra 1 yıl logitech garantisi vardı. Destege mesaj attım.Önce temizlememi, bilgisayardan fare ayarlarını degistirmem hakkında,başka bilgisayarda denememle ilgili yazı yolladılar.Bir sey degismedigini yazdım.2 gün icinde ups kargo ile Bu gun oglen evime ulaştı.Karşılıksız olarak aldım. Bana Garanti konusunda hakkını veren bir firma oldugunu kanıtladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekstra garanti olayı nasıl oluyor alırken ekstra ücretmi ödediniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

ekstra garanti olayı nasıl oluyor alırken ekstra ücretmi ödediniz?

hocam benim yaptığım şekil olarak logitechin sitesinden mouse aldığım gün ürün kayıt yaptırmıştım 1 yıllık logitech garantisi eklenmişti sanırım öyle oluyor olay
    kayıt ettirmezseniz sadece distribütör garantisi geçerli oluyor diye biliyorum en azından bende öyle olmuştu saygılar.
  • 2+1

2 yıl distribütör
    1 yıl logitech kendi garanti (ekstra kasıt olan)
  • kayıt yaptırmadanda geçerli oluyorsa benim mouse boşa sökmüşüm
  • Daha kolay destek icin ben seri numarasini internete girdim.

Orda seri numara sorarak ilerliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borembo -- 12 Şubat 2016; 7:47:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.