Şimdi Ara

Apple Music Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar herkese.Apple music ana konu var orada sor diyebilirsiniz fakat birisi bu soruyu sormuş ve cevap yok.Apple music'den çevrimdışı müzik dinlemek için telefona indiriyorum müzikleri, fakat telefonu yeniden başlatınca müziklerin açılmadığını fark ettim.İlla ki internet istiyor bu sorunu yaşayan başka kişiler var mıdır acaba çözümü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

• Cihazınız nedir Apple Music iOS ve android sistemlerin ikisinede hizmet veriyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • KinZhull kullanıcısına yanıt
    İphone hocam ios 9.2.1 kurulu @KinZhull

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aramada arayıp bulduğunuz müziğin isminin yanındaki + simgesine basıyorsunuz ve müziklerim'e ekliyorsunuz daha sonra alt sağdan müziklerim'e girip en üstte son eklenenlerden eklediğiniz müziğin albümüne tıklayıp + simgesi yerine gelen bulut ikonuna basıyorsunuz uygulama yükleme tarzında bir yükleme yapıyor ve telefon simgesine donuyor bu şekilde çevrimdışı dinliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: KinZhull

Aramada arayıp bulduğunuz müziğin isminin yanındaki + simgesine basıyorsunuz ve müziklerim'e ekliyorsunuz daha sonra alt sağdan müziklerim'e girip en üstte son eklenenlerden eklediğiniz müziğin albümüne tıklayıp + simgesi yerine gelen bulut ikonuna basıyorsunuz uygulama yükleme tarzında bir yükleme yapıyor ve telefon simgesine donuyor bu şekilde çevrimdışı dinliyorsunuz

Telefon işareti olmadan albümleri direk listeye aldım ve ben çevirimdışı dinleyebiliyorum

• engnavci kullanıcısına yanıt
    3G'nizden harcamasın dikkat edin. Yanında telefon işareti yoksa çevirimdışı dinlenilmemesi lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: spymole

3G'nizden harcamasın dikkat edin. Yanında telefon işareti yoksa çevirimdışı dinlenilmemesi lazım.

Yine uçak moduna alarak girdim telefon işareti olmadan albümleri dinleyebildim bende anlayamadım

Hocam müzikleri indirmekte bir sıkıntı yok fakat müzikler indikten sonra telefonu yeniden başlatınca müziklerin hepsi gidiyor.Telefonda müzikler indi olarak gözüküyor fakat internet bağlantısı olmadan çalışmıyor.

• iOS sürümleriniz farklı olabilir arkadaşlar 8.4.1 sürümde bazı farklar var ben iOS 9 a göre anlatıyorum

• quote:

iOS sürümleriniz farklı olabilir arkadaşlar 8.4.1 sürümde bazı farklar var ben iOS 9 a göre anlatıyorum

çevirimdışı dinleme için mi söylüyorsunuz
  • Evet çevrimdışı dinleme özelliği ve menüler 8.4.1 de farklı iOS 9 a göre

• Bazen yeni bir şarkıya tıkladığımda "Bu ortam desteklenmiyor" gibi bir hata alıyorum. Sorunla ilgili bir şey de bulamadım.
  • quote:

Evet çevrimdışı dinleme özelliği ve menüler 8.4.1 de farklı iOS 9 a göre

bazı albümler listeye aldığım zaman tüm şarkılar yer almıyor neden acaba
  • engnavci kullanıcısına yanıt
    Apple ve müzik şirketleri telif konusunda anlaşma sağlayamadıklarını açıkladılar sanıyorum bu sebeple oluyor ilk gün olan parçalar sonradan yok oldu

• quote:

Apple ve müzik şirketleri telif konusunda anlaşma sağlayamadıklarını açıkladılar sanıyorum bu sebeple oluyor ilk gün olan parçalar sonradan yok oldu

Ben Yabancı albümler de telif konusunda sorun olmadığını biliyordum
    Yabancılarda bende sorun yok diye biliyorum
    O sanatçının kendi inisiyatifinde sanırım istemediği parçayı koymayabiliyor galiba
    Çok yabancı parça kültürüm yok o yüzden fazla bilgim yok ama Türk sanatçılarla ve müzik şirketleriyle telif ödemesinde anlaşamadıklarını biliyorum hatta haberi yapıldı Hürriyet'te 200000 parça çıkarıldı yazıyordu bunlar Türkçe parçalar yabancıya yönelik bir haber yok

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.