Şimdi Ara

Everest DLM-500 ALMAYIN!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 30 gün önce aldığım Everest DLM-500 mouse'un sol yan tuşu bozuldu.

Garantiye gönderdim cihazı tamir edip göndermişler ancak ben iadesini istedim iadesini yapamıyorlarmış.

Daha 25. gününde tuşu bozulan bir mouse'u ben kullanmak istemediğimi söyledim, 112 TL'ye aldığım mouse'un iadesini, 68 liralik Logitech G300S ile değişimini istedim, hatta aradaki 44 liralık farkın da onlarda kalabileceğini ve bana sadece düzgün bir mouse vermelerini istedim ama yok!

Benim de hatam var; kutusunu bulamadım, annemler sağolsun atmış kutusunu, Vatan bilgisayardaki müşteri hizmetlerinin de söylediği şey şu; Kutusu olsa bu ürünü sizden geri alıp reyona koyarız ancak kutu olmadığı için biz bu ürünü satamayız, YOK CANIM. Kullanılmış ürünü başka bi müşteriye kakalayacaklar!

O gün biz kötü ürünü mağazaya sokmayız diyen reyon görevlisinin önerileriyle aldığım Everest DLM-500 mouse'un 8200 DPI değerlerine falan kanmayın, almayın aldırmayın!

• Ürünün gercek adi delux m811 dir.aliexpresstende gorebilirsiniz.everest markasindan uzak durun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam kızmayın ama siz everest marka herhangi bir ürüne 112tl vererek hatayı başta yapmışsınız onların suçu yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: StickyGreen

hocam kızmayın ama siz everest marka herhangi bir ürüne 112tl vererek hatayı başta yapmışsınız onların suçu yok :)

Hocam valla ne deseniz haklısınız, biraz ayaküstü aldım zaten, fiyatına kandım, o kadar para verince kaliteli olur sandım ama olmadı malesef, 70 liralık logitech daha iyi resmen.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.