Şimdi Ara

Son Kaç Yılın Çıkmış Sorularını Çözmek Daha Mantıklı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
956
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Matematik , Geometri ve Fizik dersleri için son kaç yılın sorularını çözmek daha mantıklı sizce ? Bende çıkmış sorular kitapları var, 1980'lerden bile sorular var içinde. 1990 dan sonrasını çözmeyi düşünüyorum. Sizce hangi yıldan itibaren çözmeliyim ?

• geometri -coğrafya-felsefe de son 15 yıl soruları
    diğerlerinde son 3-4 yılın soruları daha faydalı olur diye düşünüyorum
  • Hocam vaktin varsa hepsini çöz bence illaki faydası olur.
  • Ben gecen sene cözmüstüm bu yıl yine aldım kitap yine cözücem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bizim dershane geçen sene bir kitap vermişti 2010-2014 bütün ygs lys soruları kitap halinde vermişti hiç çözmüyordum çünkü geçen sene yeni farklı soru tipleri geldi eski soru tiplerin faydası olmaz dedim ama yinede çözdüm sabah 2010dan başladım güzel ama :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukcumezun -- 9 Şubat 2016; 12:30:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uykusuz1905

Hocam vaktin varsa hepsini çöz bence illaki faydası olur.

vaktim kısıtlı hepsini çözemem :(
  • up
  • Son 2 yeterli

• 50 yılın sorularına yeni başladım türkçe tarih coğrafya matematik gayet yetişiyor

• Fbatumi kullanıcısına yanıt
    ben hergün deneme falanda çözücem o yüzden yetişmiyor benimkiler. hem konu çalışıyor hem deneme çözüyorum. zamanım az
  • bence 10 iyidir zaten 80-90lar çok basit ve saçma sınav sorularıyla dolu gereksiz yani o zamanla bu zaman arasında dağlar kadar fark var
  • maksimum 10 çözün arkadaşlar hatta 10 da fazla. Bildiğiniz gibi soru tarzları çok değişti ve bundan 50 yıl önceki konuların bir kısmı müfredattan kaldırıldı, yani vakit kaybı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.