Şimdi Ara

Evi Satıp Yeditepede Okumak Acil Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hayalimde radyo sinema ve televizyon tamamen ücretlisi 217 puan taban
    ama umut yok sanırım burs kazanmaya

şuan denemeler 230 küsur geliyor kazanırım umarım ücretliyi tek hayalim

sizce mantıklı mı ?

• Önce bi sınava gir , sonra baktın yetmiyor mezun kal , adam akıllı sözel kas , hem daha 30 gün ygsye , 3 aydan fazla lys ye var , elinden geleni yap , bu devirde ev kolay alınmıyor.
    Edit : Benimde hedefim Gazetecilik , kıbrısa tam burslu gidebilirdim , mezuna kaldım adam akıllı giricem sınava.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TTK YGLort -- 9 Şubat 2016; 0:29:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkesin hayaline kimse karışamaz

Ama hocam ailenizin tavrı ne? Maddi durum da önemli tabi.
    Kızmıyorlar mı, sen çalışma çalışma sonra da evi satalım falan, ben anne baba olsam öyle derdim heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: hakim66

Herkesin hayaline kimse karışamaz

Ama hocam ailenizin tavrı ne? Maddi durum da önemli tabi.
    Kızmıyorlar mı, sen çalışma çalışma sonra da evi satalım falan, ben anne baba olsam öyle derdim heralde.

Ya sinema radyo televizyonda ben orda radyo yapmasını falan öğrenmem demi ya korktum şimdi zaten matematik netlerim 1 2 falan çok zorlanırım orda ben

Bide ben mesela sinema yapmak istiyorum ama film çekicem sinema salonu yaptırmıcam
    bana orda film çektirmeyi mi öğretirler sinema salonu yapmayı mı
  • %50 kac istiyor ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lafonten1903

%50 kac istiyor ?

Hocam yüksek ya aslında çok çalışkanım
    behzat hocanın kafını ve videolarını satın aldım ordan gidiyorum ama olmuyor matematik 1 net maks 3 neti gördüm bazıları temelin yok diyor ama ben var olduğunu düşünüyorum onun için tsden giricem insanlar moralimi bozdu
  • Ya evi satip okumak nekadar dogru tartisilir. Su kalan 1 ayda rahat 15 net cikarilir mattan tum konulara degilde nebiliyim kendini iyi olarak gordugun konulari hedefle gecmis yillarda cikan en fazla nerden soru geldigini arastir. Git o konulara yuklen atiyorum olasilik perm komb calisicagina daha az yogun olan basit esitsizlik uslu gibi konulara yuklen derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam daha tek hayalinizin ne olduğunu bilmiyorsunuz. Gideceksiniz hiç istediğiniz gibi olmıycak öyle evi sattığınızla kalcaksınız. Azcık araştırın ya, biz de ciddiye alıp cevap veriyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: Lafonten1903

Ya evi satip okumak nekadar dogru tartisilir. Su kalan 1 ayda rahat 15 net cikarilir mattan tum konulara degilde nebiliyim kendini iyi olarak gordugun konulari hedefle gecmis yillarda cikan en fazla nerden soru geldigini arastir. Git o konulara yuklen atiyorum olasilik perm komb calisicagina daha az yogun olan basit esitsizlik uslu gibi konulara yuklen derim ben.

1 netim var hocam ne yapıcağı mı bilmiyorum şenol hoca çok basit kalıyor dinleyince behzat hoca çok iyi geliyor ama çözemiyorum anlıyorum ama
  • Troll konular açmaktan bıkmadınmı

• Cool story bro
  • konu tiner kokuyor.
  • İnşallah trollsündür öteki türlüsü fena
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.