Şimdi Ara

LG 9 kg mı? Samsung 9 kg mı? Yoksa kapışır mı :)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumdan ses gelmese de ben fikirlerimi çelişkilerimi yazayım istedim benim gibi arada kalan araştıran çok kişi olduğunu biliyorum. LG! nin kazan düşme sorununu ve garanti kapsamına girmediğini okuduktan sonra korkmuş olsam da galiba LG'yi tercih edeceğim. LG'nin kapağındaki plastik çok kırılabilir gibi görünüyor. İlerde çoluk çocuk bir diz atsa gider gibi de geliyor. Fakat kullanıcı memnuniyeti ağır basıyor. Samsung'un kapağı daha geniş ve öndeki plastik şeffaf kısım daha kalın ve sert. Ayrıca oradaki çalışan bayan Rezistansi seramik, eskimez ekstra bakım gerekmez ve 9 kg'ı geçmediğimiz sürece ister yorgan atın ister başka bir şey dedi. LG'nin yorgan programında 3 kg'ın üstünde yorgan kabul etmiyormuş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

• Bende merak ediyorum f\p gibi duruyorlar fakat lg beko ile bagimlimi uretiyor acaba bu makineleri, birde servis konisu onemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetarimaya

Forumdan ses gelmese de ben fikirlerimi çelişkilerimi yazayım istedim benim gibi arada kalan araştıran çok kişi olduğunu biliyorum. LG! nin kazan düşme sorununu ve garanti kapsamına girmediğini okuduktan sonra korkmuş olsam da galiba LG'yi tercih edeceğim. LG'nin kapağındaki plastik çok kırılabilir gibi görünüyor. İlerde çoluk çocuk bir diz atsa gider gibi de geliyor. Fakat kullanıcı memnuniyeti ağır basıyor. Samsung'un kapağı daha geniş ve öndeki plastik şeffaf kısım daha kalın ve sert. Ayrıca oradaki çalışan bayan Rezistansi seramik, eskimez ekstra bakım gerekmez ve 9 kg'ı geçmediğimiz sürece ister yorgan atın ister başka bir şey dedi. LG'nin yorgan programında 3 kg'ın üstünde yorgan kabul etmiyormuş. Bu konuda bilgisi olan var mı acaba?

9 kg yorgan mı?
    Tam zır cahilmiş bunu diyen. Bu makinelerde çift kişilik yorgan bile zar zor yıkanır.
    Ben ikisini de tavsiye etmem. Hele lg servis yönünden ömür tüketir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• emrahsnr kullanıcısına yanıt
    Tüh tam karar verdik derken :( Sizin peki tavsiye edebileceğiniz bir makine var mı?
  • quote:

Tüh tam karar verdik derken :( Sizin peki tavsiye edebileceğiniz bir makine var mı?

Bosch waw serisi alın

• Açıkçası şikayetleri okuduğumda Boschta kart yanma şikayetinin çok olduğunu ve garantiye girmediğini okuduğumdan hiç araştırmadık, direkt eledik. Elektronik biraz da şans işi ki o şans bizde yok :) Ama teşekkür ederim waw serisini araştırmaya başlıyorum.
  • Bende bu ara çamaşır makinesi arayışındayım ..LG ve Electrolux arasında kaldım sanırım electrolux ağır basacak..samsung da aklımda ama bir nevi eledim gibi..kafam karma karışık oldu

• Profilo CMG serisi makinalara bakmanı tavsiye ederim.
    BLDC (fırçasız) sessiz motor kullanılıyor ve çalışma ömrü çok uzun.
  • ata_han kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim onu da hemen araştırıyorum.
  • Merhaba profilonun tavsiye ettiğiniz makinelerini araştırmaya başladım fakat daha şimdiden sıkıntı yaşayanları bu forumdan okuyorum. Hep şans işi diyoruz ya inşallah bu sefer şanslı olanlardan oluruz. Ama fiyat performans olarak düşününce fiyatlar çok daha uygun görünüyor. Düğün vs derken dünya kadar masraf yapacağımız için aslında 100 tl nin bile önemi var.
  • LG f14a7fds boya dökülmesi pas
    LG f14a7fds boya dökülmesi 17 ay içinde paslanma boya dökülmesi görülmüş kullanıcı hatası demişler. Bu kadar kısa zamanda boya dökülmesi garip geldi. Hala bu makine için şikayetler diğerlerine göre az görünüyor. Bu arada Electroluxu bende araştırdım fakat Candogan beyin tavsiye ettiği modellerin artık satılmadığını görünce vazgeçtim. Sadece şunu söyleyebilirim Allah servislerin eline düşürmesin

• lg mi samsung mu bende yolun daha çok başındayım bakalım
  • Samsungun yikama gurubu makinelerinden uzak durun. Tvsini alin telefonunu alin hatta buzdolabimi alin ama camasir makinasi bulasik makinasi cok sorunlu. Ben lg yi de tercih etmezdim ama ikisi arasinda secim yapilacaksa kesinlikle lg. Electrolux ve aeg yi degerlendirin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG'nin 9+ kiloluk modelleri gayet iyi. Çift kişilik yorganı da gayet yıkar. Bizdeki LG'yi hemen hemen 4 senedir kullanıyoruz. Yıkama performansı çok iyi özellikle.

Bu arada LG ve Beko'nun bir bağlantısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mutlucan96

LG'nin 9+ kiloluk modelleri gayet iyi. Çift kişilik yorganı da gayet yıkar. Bizdeki LG'yi hemen hemen 4 senedir kullanıyoruz. Yıkama performansı çok iyi özellikle.

Hocam Profilinize baktım yanlış anlamayın ama her yerde LG yi övüyorsunuz. Satıcı mısınız yoksa?
    Bu arada bilenler bilir Beko nun bazı klimalarında LG Beko yazıyor. LG teknolojisi ile üretiliyor. Eski klimaları LG üretimi diye biliyorum. Yanlışım varsa daha bilgili arkadaşlar düzeltsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

LG'nin 9+ kiloluk modelleri gayet iyi. Çift kişilik yorganı da gayet yıkar. Bizdeki LG'yi hemen hemen 4 senedir kullanıyoruz. Yıkama performansı çok iyi özellikle.

Hocam Profilinize baktım yanlış anlamayın ama her yerde LG yi övüyorsunuz. Satıcı mısınız yoksa?
    Bu arada bilenler bilir Beko nun bazı klimalarında LG Beko yazıyor. LG teknolojisi ile üretiliyor. Eski klimaları LG üretimi diye biliyorum. Yanlışım varsa daha bilgili arkadaşlar düzeltsin.

Profilime bakmışsınız. 19 yaşında satıcı olamam herhalde

Evde 8 farklı LG ürünü kullanıyoruz. Haliyle memnunum ve bunu başkalarıyla paylaşmak bence doğal. Bu forumda hiç kullanmadığı ya da birkaç kez kullandığı bir ürün ya da marka hakkında kesin yargılara varılıyor. Buna inat bazen abartmış da olabilirim. Ama övüyorsam mutlaka haklı sebepleri var.

LG Beko konusunda haklısınız. Hatta hala Arçelik ve Beko'nun klimaları LG'den diye biliyorum ama bunun önemi yok. Vestel televizyonlarının panellerini, Bosch buzdolaplarını LG üretiyor mesela. Konuda genel bir ortaklıktan bahsedildiğini düşünerek öyle yazdım.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: canerrtass

quote:

Profilime bakmışsınız. 19 yaşında satıcı olamam herhalde

Evde 8 farklı LG ürünü kullanıyoruz. Haliyle memnunum ve bunu başkalarıyla paylaşmak bence doğal. Bu forumda hiç kullanmadığı ya da birkaç kez kullandığı bir ürün ya da marka hakkında kesin yargılara varılıyor. Buna inat bazen abartmış da olabilirim. Ama övüyorsam mutlaka haklı sebepleri var.

LG Beko konusunda haklısınız. Hatta hala Arçelik ve Beko'nun klimaları LG'den diye biliyorum ama bunun önemi yok. Vestel televizyonlarının panellerini, Bosch buzdolaplarını LG üretiyor mesela. Konuda genel bir ortaklıktan bahsedildiğini düşünerek öyle yazdım.

Anladım. Memnun olmanıza sevindim umarım memnuniyetiniz devam eder. LG iyi marka sayılır aslında. Samsung'a göre çok daha başarılı bir marka.

Övme konusunda biraz abarttığınızı düşünüyorum hocam. İnsanlar bunu bazen yanlış anlayabiliyor.

'Bu forumda hiç kullanmadığı ya da birkaç kez kullandığı bir ürün ya da marka hakkında kesin yargılara varılıyor. ' Bu cümlenize kesinlikle sonuna kadar katılıyorum. Forumda bir algı oluşmuş bu iyidir bu kötüdür diye. Arçelik markası burada yerden yere vuruluyor ama ben buzdolabından çok memnunum.

İyi günler saygılar :).

• quote:

Orijinalden alıntı: Lazpanyol-61

quote:

Bosch waw serisi alın

hangi waw ??
  • 8 yil once evlenirken samsung camasir makinesi aldik ve su zaman kadar gayet iyi gidiyordu. Artik ariza verdi ve bir daha samsung almam. Bence 8 yil kisa bir sure camasir makinesi icin. Simdi arastiriyoruz ama elektrolux alacagiz sanirim. Forumu okuduktan sonra fikrimiz o yonde.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.