Şimdi Ara

Bloody A6-T5/6/7 Mouse Seçimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Oyun faresi almak istiyorum fakat bu 4 model arasında kararsız kaldım. varmış diğer iki model optik olarak geçiyor. Başka önerilere de açığım ama çok pro bir fareye de gerek yok. Sadece cs go oynaycağım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 9 Şubat 2016; 13:57:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar konu güncel. T5 in orta kısmındaki girinti eli rahatsız edebilir mi diye düşündüm. T6 ile t7 de ise t7 üçgen yapıda bitiyor t6 daha yuvarlak şekilde bitiyor. T6 sanki daha rahat ettirecekmiş gibi. Fakat a6 ile t serisi arasında ciddi fark yoksa a6 alıp fazla para harcamadan da alıp geçebilirim. Görüşlerinizi bekliyorum
    Edit : Bu arada makrodur mikrodur önemli değil benim için. Konforlu olması en önemlisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Am I Evil ? -- 9 Şubat 2016; 13:59:33 >
  • R8 GHOST TAVSİYEMDİR. METAL AYAKLARI SAYESİNDE YAĞ GİBİ AKIYOR EN UFAK TAKILMA YOK
  • Hocam bütçene göre logitech g302 ya da Steelseries Rival 100 alabilirsin..Bloody markasının plastik malzeme kalitesi iyi değildir..Yakın bir arkadaşım bloody tl8 kullanıyor ve alüminyum renk plastiği çok çabuk karardı..
  • Logitech alma çift tık, tıklamama sorunları olusuyor 1 yıl içerisinde...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.