Şimdi Ara

ASUS VP247H 'yi Nasıl Bilirsiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • IPS panel monitör kullanıyorum şuan ama köşelerden çok ışık sızması yapıyor.

O yüzden tekrar TN panel monitörlere bakmaya başladım.

Bu monitör gözüme çarptı, bayağı popüler gibi satış sitelerinde herkes yorum yazmış ama onlara pek güven olmuyor.

Kullanan bilen var mı aranızda?

Işık sızması durumu falan var mı veya başka herhangi bir problemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

IPS panel monitör kullanıyorum şuan ama köşelerden çok ışık sızması yapıyor.

O yüzden tekrar TN panel monitörlere bakmaya başladım.

Bu monitör gözüme çarptı, bayağı popüler gibi satış sitelerinde herkes yorum yazmış ama onlara pek güven olmuyor.

Kullanan bilen var mı aranızda?

Işık sızması durumu falan var mı veya başka herhangi bir problemi?

Mrb kardeş ben vatanbilgisayardan bu ürünü aldım vn247h almıştım n11 üZerinden fakat kronik hatalı cıktı arada ekran kararması oluyordu, servise gönderdim değişim için dikkat edin değişim diyorum 2 parçasını değiştirip tamir edip göndermişler ilk ayıpları burdan, n11 sayesinde iade aldım zor kurtardım kendimi sonra vatan bilgisayardan vp247h aldım ürün geldi 1 adet ölü piksel sorunu vardı geri değişime gönderdim ve şuan yenisi yolda asusu şu konuda çok merak ediyorum, acaba avrupadadamı böyle sorunlu ürünleri gönderiyorlar yoksa Türkiyeye gönder gitsin anlayan azmı mantığı var ? Asusu bu konuda kınıyorum üzerimizden para kazanacaksınız hemde sorunlu ürün göndereceksiniz ! öyle bi dünya yok asusun kendi servisini aradım 3 ölü piksele kadar iade değişim vermediklerini söylediler o 3 ölü pikselde aynı bölgede olmak kaydıylaymış buda yanlış kafalarına göre kural koyamazlar tüketici her pikseline para ödüyor bu konuyu geçen farklı bir konuda ele aldım hurriyet haberlerindede çıktı artık tüketiciye sorunsuz ürün göndermek zorundalar sizler bizler bu tepkiyi koymazsak daha çok kafalarına göre at koştururlar. Eğer şimdi bana gelen üründe sorun göreyim onuda geri gönderip değişim isteyeceğim asus kendi düşünsün ayıbını tabi ayıp olarak görüyorsa Türkiye kimsenin çiftliği değil. Ona görede seçimini yap kardeş iyi incele iyi irdele hakkını ara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IzzeT T. -- 18 Şubat 2016; 4:33:39 >
  • IzzeT T. kullanıcısına yanıt
    Kardesim selam bende aldim vatandan dun geldi. Bende de olu piksek cikti:) ayrica beyaz sayfalarda ekranin sag tarafi sol taraftan parlak yani sol taraf biraz sarimsi gorunuyor bu olayada dikkat etmeni tavsiye ederim yenisi gelince. Bende degistirmeyi dusunuyorum cunku monitoru begendim. Vatan bilgisayardan degisim hakkinda bilgilendirirmisin beni internet uzerinden aldim bende.

Hocam iade icin kargoyu vatanin zeytinburnu adresine mi gonderiyoruz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lasvegaswings -- 18 Şubat 2016; 17:21:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lasvegaswings

Kardesim selam bende aldim vatandan dun geldi. Bende de olu piksek cikti:) ayrica beyaz sayfalarda ekranin sag tarafi sol taraftan parlak yani sol taraf biraz sarimsi gorunuyor bu olayada dikkat etmeni tavsiye ederim yenisi gelince. Bende degistirmeyi dusunuyorum cunku monitoru begendim. Vatan bilgisayardan degisim hakkinda bilgilendirirmisin beni internet uzerinden aldim bende.

Hocam iade icin kargoyu vatanin zeytinburnu adresine mi gonderiyoruz?

Evet kendileri söyler zaten şu şubeye diye, sarımsılık varsa eğer ışık sızması vardır dediğin gibi 3. asus monitörde sorunsuz bi ürün geldi sonunda bidaha asus almam bunuda belirteyim. :) vp247h mi aldın sende? yukarda dediğini şimdi anladım beyaz sayfalarda ise sorunludur bende beyazda yada siyahda sıkıntı yok ALLAH a şükür.
    Hocam ben degisim istemistim adamlar iade alip parami yatirmis. Neden boyle oldu anlamadim monitiru cok begendim ama hepsi boyle sorunlu denekki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende bu monitörü Vatanbilgisayar'dan almış bulunmaktayım. 1-2 gündür kullanıyorum herhangi bir sıkıntısını görmedim, ölü piksel filanda çıkmadı.
  • Samsung pc monitörü işine ağırlık verse başka markayı hiç düşünmem taş gibi hiç sorun yaşamadığım tek markadır.
    Samsungun oyun monitörü var.Samsung LS24D330HSX/UF 24" 1ms rx470 ekran kartıma sizce bunumu almalıyım yoksa viewsonic vx2457 freesync yada vp247h?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ölücüadam

Samsungun oyun monitörü var.Samsung LS24D330HSX/UF 24" 1ms rx470 ekran kartıma sizce bunumu almalıyım yoksa viewsonic vx2457 freesync yada vp247h?

viewsonic bunu al derim gerisi biraz araştırmana bakar.
  • şuan Asus VS239H kullanıyorum şuanlık çok güzel Asus'dan şaşma derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.