Şimdi Ara

Bileklik projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
173
Cevap
0
Favori
3.456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce ntvspor da röportaj vardı bu projeden maddi ve manevi kazanç bekleniyormuş 1milyon adet üretilmiş yaklaşık 3-4m € civarı kazanç olacakmış. Siz ne düşünüyorsunuz destek verecek misiniz ?

Buna benzer bir projeyi 3 sene önce Beşiktaş yapmıştı yaklaşık 400 500bin tshirt satmıştı 30 liradan .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Gereksiz. 3-4 milyon euro para değil bu birincisi. İkincisi o paralar Tarık'a Umut'a gidecek.

Takımın saygınlığını düşürmeye değmez 3-4 milyon için ama başımızda Dursun denen bir gerçek var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Gereksiz. 3-4 milyon euro para değil bu birincisi. İkincisi o paralar Tarık'a Umut'a gidecek.

Takımın saygınlığını düşürmeye değmez 3-4 milyon için ama başımızda Dursun denen bir gerçek var.

Haklısınız konuda € yazdım ama 3m TL olacaktı herhalde

• Futbolcular da destek için gelmiş

Twitter.com/sporcope/status/696734626551885824

• GS tvde canlı yayın var.Bir işe yarayacağını sanmıyorum.Kazanılacak para devede kulak.
  • 3-4 milyon euro para değil diyenleri de gördü bu gözler.
  • yüklenin beyler umut un maaşı gecikir yoksa
  • kulüpteki lüzumsuz maaş yükü kalkmadan ne yaparsan yap bu açık kapanmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3m euro değil 300k euro dahi kar edemezler
    alanda ağır enayidir
  • taraftarın kazandıracağı para hamitin tek maaşına bile yetmez.
    adamlar taraftarı gerizekalı konumuna koyuyor.
    tek tek futbolcuları çağırıp maaş indirimi isteyeceksin, işe yaramayan adamları yolcu edeceksin.
    gs kimseyi yollayamadı, dzemaili gibi ismi olan adamın bile yüzde bilmem kaç maaşını hala ödüyor bu yönetim.
  • Hamitin rızkı çıktı hamdolsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RobinvanPersie

taraftarın kazandıracağı para hamitin tek maaşına bile yetmez.
    adamlar taraftarı gerizekalı konumuna koyuyor.
    tek tek futbolcuları çağırıp maaş indirimi isteyeceksin, işe yaramayan adamları yolcu edeceksin.
    gs kimseyi yollayamadı, dzemaili gibi ismi olan adamın bile yüzde bilmem kaç maaşını hala ödüyor bu yönetim.

aynen böyle yapması gerekiyor bence de yoksa ekonomi düzelmez başka türlü, bizde ersan holosko vs. hep indirim yapmıştı yüksek ücret alan quaresma vs. gönderilmişti.
  • Müthiş bir ticari zeka thx dursun özbek...
  • #TekBilekTekYürek
    alabildiğim kadar alacağım , aldıracağım...

• Önce yönetimde bulunan bazı çürükler temizlenecek. Liselilerden ve her konuda söz hakkına sahip olan Galatasaray menfaati yerine kendi menfaatlerini düşünenlerden bahsediyorum. Bunlar temizlendikten sonra yine yönetimde bulunan para babaları kulübe maddi ve manevi destek sağlamalı. Mesela Fenerbahçe yönetiminde bulunan Koç, Kığılı, Şahenk gibi maddi durum olarak güçlü kişiler sponsorluk vs vs ile kulübe yatırım sağlıyorlar. Yönetim dışında futbolcuların sözleşmelerinde de dikkat çekici şeyler var. Mesela her maça çıkışta maç başı verilmiyor. Galibiyete maç başının tamamı, beraberliğe yarısı, yenilgiye maç başı yok. Yine sözleşmelerde futbolcuyu tatmin edici ve istekli hale getirecek maddeler mevcut. Bizde ise adam sahada 1 şut bile çekemeden 15.000 euro maç başı + 1.9 senelik alıyor.

Dediğim gibi önce yönetim ve Galatasaray içerisinde, Galatasaray'ın menfaatlerini kendi lehine kullananlar uzaklaştıralacak.
    Futbolculardan sözleşmelerinde iyileştirmeler istenecek. Maç başı galibiyete vs vs gibi. Buna yanaşmayanlar kesik yiyecek gerekirse taraftarın önüne yem atılıp yerin dibine sokulacak. Yoksa bir şeylerin düzelme şansı yok.
    Sonra gelip taraftardan destek beklenecek.

Tek sorun liseli bunakları Gs içerisinden uzaklaştırmak. Adamları yok etmeye çalışmak çok zor ölmelerini beklemek lazım.

• #TekYürekTekBilek

• Bakalım UEFA bu müthiş pazarlama stratejisi sonrası nasıl karar verecek

• tekbilektekyürek=feda
  • şu ipli olanlardan yapsalardı daha şekil olmazmıydı bu nedir arkadaş delikli falan eski 1 milyoncularda satılan şeylere benziyor bu arada allaha şükür camiamız bu tip şeylere gereksinim duymuyor eğer kulüp sıkıntıdaysa biz zaten mağzaları 2 günde boşaltıyoruz siz bileklik alacağınıza gidin store'lara ürün alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasaell

tekbilektekyürek=feda

TEK BİLEK TEK YÜREK İ DE İLK BEŞİKTAŞ KULLANMIŞ

https://twitter.com/BJKKartalYuvasi/status/595956805383118848?lang=tr

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.