Şimdi Ara

Tmciler Lys Çalışıyor musunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
572
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu an hiç lys bakamıyorum hata mı yapıyorum acaba hedef 3k
    siz neler yapıyorsunuz lys hakkında

• Valla ben de bunu merak ediyorum acaba ygs mi kassak lys mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konularda nereye kadar geldiniz ki

• Matematik geometri çalışıyorum o kadar.
    Bu ikisini Mart sonuna tamamen halletmiş olurum, YGS'den sonra da Edebiyatı buharlaştırırım.
    Ama hepsinden önemlisi iyi bir YGS sonucu elde etmeye çalışıyorum, iyi bir şeyler olursa o gazla hiçbir şey kalmaz..
  • Allah aşkına yapmayın ygs de ne çalışıyorsunuz çok merak ediyorum cidden söyleyin.Bu zamanlar ygs deneme, ufak tekrarlar ve lys çalışması yapmalısınız.Ben 2 sene önce girdim bu sınava şuan üniv.deyim bu sene tekrar girmeye karar verdim 2014 te girdiğimde sınavda ulan o kadar dil bilgisi çalıştık felsefe tarih çalıştık boşaymış dedim.Ygs de coğrafyadan ezber gelir tarihten çok az gelir onun dışında mattan ve Türkçeden konuların bitmiş olması lazım ve denemeyle gitmeniz gerek.Konuların mantığını oturtup denemeye yumulun lys çalışın hiç olmazsa ygs kötü geçerse olsun be lys de iyiyim dersiniz.

• Mat2 de ötf ye kkadar geldiğimi varsayarsak, yani geçen seneden hatırlıyordum genel olarak hızlıca çalıştım dersek, durum nasıl sence? Ve sağlam bi derece için ilk ham 3bin için tm de

• Muhakkik kullanıcısına yanıt
    Matta 12 kaldıysa kötü değil ama iyi bir derece istiyorsun o yüzden hiç olmazsa ötf limit bitseydi iyi olurdu.Benim senemde matı bırakmıştım logaritmadan sonrası yoktu fakat ara sınıflarda en sevdiğim en çok çalıştığım dersti mat2 2 ay çalıştım integrale dokunmadım türevimde kötüydü 28 yapmıştım ki dediğim gibi ara sınıflarda çalışmama rağmen.Biraz da hedefine göre değişir bana yetiyordu ama ben edebiyattan patlamıştım ne yazık ki.Sana şöyle söyleyeyim yurtta bir arkadaş Ankara Hukukta ve ygsde 60bin olduğunu söyledi aklım çıktı adam 2 bine çekmiş kısaca lys çok önemli ha ama ygs aşırı iyi olur o moral ve avantajla sorun çıkmaz ama ygs için garanti diye bir şey yoktur hiç tahmin etmediğin adamlar bile seni geçebilir bu da moralini bozmasın sınavdan sonra.

• at bükücü kullanıcısına yanıt
    Hocam benim mat2 konular bitti edebiyatta da cumhuriyetteyim ama saglam ilerlemedim. Ygs beni acayip korkutuyor kendimi veremiyorum edebiyata falan

• Ben gun icinde bir genel deneme cozuyorum sonra da bolum denemeleri lys ye vakit ayiramiyorum aslinda ayirmak da istemiyor gibiyim icim rahat etmiyor. Bir de ben de 2014 de girmistim sayisaldim o zaman ama ygs beni asiri etkilemisti kotu gelince. Simdi de kotu olursa diye baya korkuyorum

• theblackwaltzz T kullanıcısına yanıt
    Hocam ben kendimi lys de ilerledim diye rahatlatıyorum bu sayede daha rahat oluyorum.Yalnız siz yapcağınızı yapmışsınız zaten lys için :) mat2 halledilmişse edebiyat yetişir çünkü ona vakit ayıracaksın sadece mat2den test tekrar deneme gidiceksindir büyük ihtimal.Edebiyatı da hafife alma aman diyim 2015 gibi bir lys edebiyat olmaz ygs nin zorluğu kolay sorulmasında etken bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: theblackwaltzz

Hocam benim mat2 konular bitti edebiyatta da cumhuriyetteyim ama saglam ilerlemedim. Ygs beni acayip korkutuyor kendimi veremiyorum edebiyata falan

Hocam lys adına zaten iyisin, eğer ygs kotu geçerse bu moralini moralin de lys yi kotu etkiler, bence lys adına geldiğin yerleri sağlamlaştırmaya bak ve onun dışında ygs ye aban, ygs netlerini söyler misin

• Hayır
  • Bugün Trigonometriye basladım gün sürecek . Günü 2 ye bölüyorum sabah seansında trigonometri aksam seansında ygs deneme
  • Martın başına kadar türev integrale gelicem bırakıcam
    Matris-detarminant, ötf, limit kaldı
    Bir mezun tavsiyesi LYS çalışın
    Keşke dememek için lys çalışın
    Ekleme :ygsden sonra 100gün var evet ama o 100günün nasıl geçtiğini anlanıyacaksın havalar ısınacak aylardır çalışmanın getirdiği bıkkınlık ve yorgunluk eklenecek ygs sonrası bide düşük gelirse ona kafanız dağılacak
    Şimdiye kadar çalışmış olmak gerekiyor zaten lysye %40 etkili olan sınava 5 6 ay çalışıp %60lığa 100 gün saçma olur bunun bana göre en büyük sebebi insanların ygs netlerini yarıştırması ve ailelerin ygs büyüterek ygs sonucuna göre verdiği tepkiler
    tmci için ygsde 40 50 binle 100 120binin hiçbir farkı yok 60binden 50ye çekeni de gördüm 180den 20yede kararı siz verin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akpaha -- 9 Şubat 2016; 1:41:07 >
  • at bükücü kullanıcısına yanıt
    100-110 arasi 15i fen genelde. Bir iki hafta daha edebiyat calismaya caliscam artik. Senin nasil hocam

• 100 gün kaliyor ygsden sonra 15 gün türev 10 gün trigonometri 5 gün limit 4 gün karmaşık sayı, 3 er gün logaritma dizi seri ikinci derece denklem, ikinci derece eşitsizlik, matris determinant 2 aya şu dediklerim biter, edebiyat ta Mayıs 1 e cumhuriyete kadar gelirseniz gayet rahat biter

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence temeli olan bir adam TM için lysyi abartmasın.
    Ygs'ye kadar cumhuriyeti bitireceğim o kadar.
    Ondan sonra baya yeterli süre kalıyor o süre içerisinde ağırlık edebiyat kasa kasa ilerleyeceğim.
    O kadar.
    Bence şu süreçte odaklanılması gereken ygs çünkü ygs kötü geçerse iyi şeyler olmaz.
  • svshatay26 S kullanıcısına yanıt
    Bence tam tersi: ygs'ye ne kadar çalışırsanız çalışın ters köşe olma ihtimali her zaman var; fakat lys'de belli bir standart var ne olacağı az çok belli oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: theblackwaltzz

100-110 arasi 15i fen genelde. Bir iki hafta daha edebiyat calismaya caliscam artik. Senin nasil hocam

Benim de fensiz 105-110, 5 15 tane de fen yapıyorum

• ygs etkisi sınırlı olabilir lakin çok ta fazla etkili sadece sayısal anlamda demiyorum moral anlamında.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.