Şimdi Ara

2016 En Ucuz Dizel '0' Araç Hangisidir?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
4.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 30.000 param var üstüne kredi alıp dizel araç düşünüyorum. Manuel ve dizel olarak en uygun fiyata hangi aracı alabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dacia sandero
  • Stepway al alabilirsen

• Dacia

• 1.3 mj punto 51 bin lira.
  • 1.6 dizel citroen C elysee en bosunu 48-50 ye alirsin. Ben olsam exclusive (full) olan modelini 53.000 tl civarina zorlar alirim. (pazarlik payi citroen de yüksektir belki 50.000 civarina bile alabilirsiniz. Arac hem cok genis hemde inanilmaz az yakiyor. Fiyatina gorede gayet konforludur.
    2 yila yakindir kullaniyorum. Bende sifir almistim aracimi. Sorulariniz olursa cevaplamaya calisirim.
    Sifir arac alacaginiz icin onerdim. Ikinci el de baska araclar bulunabilir.

• Tataaaaaa

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biryeregitmiyoruz2

30.000 param var üstüne kredi alıp dizel araç düşünüyorum. Manuel ve dizel olarak en uygun fiyata hangi aracı alabilirim.

44 bine sıfır km symbol

2015 SIFIR SYMBOL 1.5 DCI 90 PS JOY PAKET 44.900 TL SON
    İlan No: 270143451
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2015-sifir-symbol-1.5-dci-90-ps-joy-paket-44.900-tl-son-270143451/detay

• Genis olsun derseniz doblo, kangoo, courier, dokker onerebilirim. 50 bine bos paketini veriyorlar. Sedan derseniz linea, c elyse. Hatchback derseniz sandero.

Firmalarin 0 faizli kredi seceneklerini degerlendirin. Farkli bi bayidende ayni araci pesin parayla ne kadara alabilirim diye arastirin. Aradaki farka gore kararinizi verirsiniz. Sahsen bana 0 faizli 30 bine 18 ay vadeli fiat kredisi uygun geldi ve onu tercih ettim.

Aslinda detay verseymissiniz kesin sonuca ulasmak daha kisa zamanda vuku bulurdu.

• reno dizelleri ucuz olabilir.
  • Kredi ile alacagınız için o faizli kampanyalara yönelin.Genelde fiatta oluyor.
  • linea

punto
  • quote:

Orijinalden alıntı: stansah

1.6 dizel citroen C elysee en bosunu 48-50 ye alirsin. Ben olsam exclusive (full) olan modelini 53.000 tl civarina zorlar alirim. (pazarlik payi citroen de yüksektir belki 50.000 civarina bile alabilirsiniz. Arac hem cok genis hemde inanilmaz az yakiyor. Fiyatina gorede gayet konforludur.
    2 yila yakindir kullaniyorum. Bende sifir almistim aracimi. Sorulariniz olursa cevaplamaya calisirim.
    Sifir arac alacaginiz icin onerdim. Ikinci el de baska araclar bulunabilir.

Peki Skoda Fabia Nasıldır Yeni Kasa 1.2 TSI 90 HP

Benzinli olarak fikrimi değiştirdim. Çok fazla km yapmayacağım için?
  • Skoda fabia yerine, fiyat olarak daha uygun olan seat ibiza yi da dusunebilirsin. Yilda kac km yol yapmayi dusunuyorsunuz? 1.2 motorda ayrica vergi avantajinizda olur.

• stansah S kullanıcısına yanıt
    Fiyat farkı çok olmasa da Fabia, ibizaya göre daha geniş ve donanımlı, merak ettiğim 1.2 TSI ne kadar yakar, ben yılıık 10.000 yaparım tahminen
  • Benzinliye donulduyduyse 1.2 i20 al

• dostum dizel al..bende fazla kilometre yapmıyorum ama turkıyemde dizel herdaim talebi yuksek..4 yıl sonra satarken anlarsınız....
  • ibiza daha ucuza gelir fakat çok boş olur.Kapı kolları bile siyah.Fabia daha dolu olur baz model dahi olsa ibiza çok geride kalıyor.Otopark testi var 110 hp ünite DSG var donanım farklı en azından fikriniz olur.

http://www.otopark.com/2016/01/kulyutmaz-skoda-fabia-1-2-tsi-style/

Ödeyeceginiz faizi hesaba katın derim.Daha boşta olsa biraz daha zorlayıp ibiza 1.4TDI almaya bakın ama vag grubunda sıfır faiz olmaz.Baz donanım bakacagınızdan perde ve yan hava yastıklarıda olmaz.

Özellikle dizel olarak i20 düşünebilirsiniz 2015 model tercih ederseniz 15 bin tl için 15ay sıfır faiz kampanyası var.Yada uzun vadede mantıklı tercih bagaj avantajıyla accent blue olur.Fiat cephesinde ise 1.3 mutijet linea düşünülür.Bütün bu araçlar için bayide bakın inceleyin teklif alın ondan sonra karar verin.Diger markalarada bakın gezin kampanyaları ögrenin araca bakın.Alacagınız araç en azından hoşunuza gitmeli içinize sinmeli.

Az km yapacaksınız fakat hiçbir benzinli motor dizel kadar az yakmaz.Bütçeyi zorlayıp dizel almaya bakın olmadı fabia iyi bir seçenek.Dedigim gibi araba alırken faizi hesaplamayı unutmayın.

Benzinli olacaksa 1.2 tsı fabia olur en alt paket yada aynı paraya ibiza 1.2 style pakette olur.İbiza baz paket degil bir üst paket baz isterseniz dahada ucuza gelir.Donanımları iyi inceleyin örnegin i20 baz pakette arka camlar manuel gibi.

Donanım olarak fabia iyi arkasından ibiza gelir.Özellikle baz fiyatta ibiza 42 binden biraz daha düşer.Donanım olarakta fabia göz kırpıyor.Kullanacagınız kredi miktarı ve vadeyi hesaplayın fazla gelirse hyundai mantıklı olabilir 0 faizle.Fakat benzinli cephesinde i20 ile fabia arasında performans olarak 2 saniye var.Fabia ve ibiza beygir/tork olarak i20den iyidir.Fakat dizel olursa sıfır faiz ile i20 öne çıkar.

Bu arada dacia unutmuşum dizel 90 hp ünite var buda seçenek.

Öncelikle tercihleri inceleyin sonra gelin yazın böyle yardımcı olmak zor modellere bakın kafanızdan eleyecekleriniz olacaktır illaki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alembizim -- 9 Şubat 2016; 1:52:02 >
  • Çok merak ediyorum 7-8 yıl sonra araç fiyatları ne olacak ? Şuan 7-8 yıl önce satılan fiestalara insanlar satın aldığı fiyatın atıyorum 32Bin liraya almışsa 39-40 istiyor(hatasızlara) yani mantıken 7-8 bin lira daha pahalı merak ettiğim nokta ise 2016da satılan 63bin lira etiketli fiesta 2023 yılında 70 bin liraya mı satılacak :) b sınıfı araç 70.000 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: senged

Genis olsun derseniz doblo, kangoo, courier, dokker onerebilirim. 50 bine bos paketini veriyorlar. Sedan derseniz linea, c elyse. Hatchback derseniz sandero.

Firmalarin 0 faizli kredi seceneklerini degerlendirin. Farkli bi bayidende ayni araci pesin parayla ne kadara alabilirim diye arastirin. Aradaki farka gore kararinizi verirsiniz. Sahsen bana 0 faizli 30 bine 18 ay vadeli fiat kredisi uygun geldi ve onu tercih ettim.

Aslinda detay verseymissiniz kesin sonuca ulasmak daha kisa zamanda vuku bulurdu.

iyi de hocam, bahsettiğiniz ilk araçlar ticari. otomobil ruhsatlı olan doblo ile kamyonet ruhsatlı olan araç arasında pratikte dağlar kadar fark var.

ben de bir ara ticari araç istiyordum, hani piknik için falan. ama ticari araçlara ait zorunlu evraklar olmadıkça, araçta bi kilo domates taşısanız bile sıkıntı çıkabiliyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.