Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.677
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: himmet_dal

Sacma sapan polemige girmeye gerek yok. Kendi fikrinizi belirtin sallama diyeceginize.

Ispatlayin o zaman?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burberrys42

Benim launcher ( acil mod ) ultra güç modundan çıktıgımda disable oluyordu.
    Bu durumu ez disablerin yapımcısına sordum. 2 defa cevap attılar. Birinci mailde ilk defa böyle bir şey varmış gibi ve çözüm üretemicekleri gibi bir cevap geldi. 2. Mail de ise telefon marka ve modelini sordular. 1 haftayı geçti sonuç yok. Bilmiyorlar.
    Ben ez disableri tamamıyla kaldırdıgımda bu sorun yok.
    Acaba diyorum ez disableri kaldırsam tüm programları enable yaptıktan sonra.
    Sonrada package disable pro ile denesem. Sonuç ne olur. Sizce
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:1:13 >

• Bu sadece sizin telefonla alakalı bir durum değil. Firmaların tercihleri ile ilişkili. Örnek olarak iPhone gece cekimlerinde renk doygunluğunu düşürerek sarılığı önler. Samsung ise tercih etmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Bu durumu ez disablerin yapımcısına sordum. 2 defa cevap attılar. Birinci mailde ilk defa böyle bir şey varmış gibi ve çözüm üretemicekleri gibi bir cevap geldi. 2. Mail de ise telefon marka ve modelini sordular. 1 haftayı geçti sonuç yok. Bilmiyorlar.

Daha önce de dediğim gibi, bu sorunun package disabler pro veya ez disabler ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Bu servisi bir kere disable ederseniz olay patlıyor.

Vaktiniz varsa format atın cihaza, package disabler pro kurun, o servisi devre dışı bırakın. Sonra aynı sorunu yaşayacaksınız. Çünkü ben yaşadım, özellikle de denedim.

Ez veya package disabler pro farketmedi.

Sorun yaşamak istemiyorsanız o servisi asla disable etmemeniz lazım. Bir kere bile olsa.

Fabrika ayarlarına telefonu yüklesem format ile aynı mıdır.
    Launcher sorunu biter mi bende.
    Benim kafamı kurcalayan tek şey. Tamam bu sorun var ama disabler programı varken ortaya çıkıyor. Disbler programı yokken sorun yok.

• Burberrys42 B kullanıcısına yanıt
    Hocam wipe ile telefondan sıfırlamak arasında fark var mı bilemiyorum. Ben genelde wipe ile sıfırlarım. Wipe cash ve wipe foctory reset ikisinide yaparım telefonu yeniden başlatırım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drainBamaged

quote:

Daha önce de dediğim gibi, bu sorunun package disabler pro veya ez disabler ile ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Bu servisi bir kere disable ederseniz olay patlıyor.

Vaktiniz varsa format atın cihaza, package disabler pro kurun, o servisi devre dışı bırakın. Sonra aynı sorunu yaşayacaksınız. Çünkü ben yaşadım, özellikle de denedim.

Ez veya package disabler pro farketmedi.

Sorun yaşamak istemiyorsanız o servisi asla disable etmemeniz lazım. Bir kere bile olsa.

Fabrika ayarlarına telefonu yüklesem format ile aynı mıdır.
    Launcher sorunu biter mi bende.
    Benim kafamı kurcalayan tek şey. Tamam bu sorun var ama disabler programı varken ortaya çıkıyor. Disbler programı yokken sorun yok.

Alıntıları Göster
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:1:4 >

• Volte aktif ettim türk telekomdan. Açıldıgına dair mesaj geldi.
    Telefonun sağ üst tarafında 4g yazan bir simge var. Başka bir şey yok.
    Volte ya da hd + yazan bir simge daha olması gerekmiyordu.
    Siz de nasıl

• Samsung s7 edge fiyatı ne zman düşer ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iboke

Samsung s7 edge fiyatı ne zman düşer ?

Kolay kolay düşmez.
    Samsung iphone benzeri bir fiyat politikasını benimsedi.

• bu ez disable pro disable falan kullanmasak ne olur. Sarjı çok etkiliyo mu ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iboke İ kullanıcısına yanıt
    Samsungun fiyati kolay kolay dusmez

• S7 edge yi, vatan computerde fiyatı 3299 lira. Hepsiburada vb gibi siteler fiyat farkı düşük. Fiyatı neden düşük olabilir. ? Vatan computerin fiyatı neden yüksek. ? Ve nerden alırsam daha güvenilir ve sağlam çıkar ??

• bugun 64 gb hafıza kartını yollamışlar .. ben basta yanlış numaraya mesaj atmıştım olmuyo dıye vazgeçmiştim..ama 1 günde yolladılar
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şey yapacaksanız Allah yardımcınız olsun eski bir htc kullanıcısı olarak bunu söylüyorum.
    Müşteri memnuniyeti Sıfır...
  • Ne zaman bir troll görsem mesaj sayısı 2-3. Troll olduğunuzu bu kadar belli etmeyin
  • Arkadaşlar merhaba,

Belki biraz tuhaf gelecek ama, SAMSUNG'un kendi kamera yazılımını pek beğenmediğim için, HTC nin kamera Uygulamasının apk sını indirip telefonuma kurdum, ve birde HTC nin kendi galerisinin APK sını bulup kurdum telefonuma ve sonuç harika.

Neden sonuç harika, bir kere Galeri olarak HTC nin galerisi çok güzel, gerekse kullanış açısından olsun gerekse performans ve galerinin görünümü olsun, harika.. Kamera uygulamasını deneme amaçlı yüklemiştim, ama dünden beri samsungun kendi yazılımı ile htc nin kini karşılaştırıyorum arada gerçekten fark oluşuyor.

Samsung birazcık daha bulanık çekerken, HTC nin kamerası renkleri de netliği de çok iyi ayarlıyor. Bilmiyorum belki bana öyle gelmiştir, ama dünden beri test ediyorum, photoshop üzerinde de karşılaştırdım gerçekten çok fark var gibi geliyor bana. Fotoğrafları her iki yazılımla fotoğrafları çektikten sonra karşılaştırın, dediğimi anlayacaksınız.

HTC nin Galeri uygulaması; http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/gallery-htc-corporation/gallery-htc-corporation-9-51-755029-release/
    HTC nin Kamera Uygulaması:http://www.apkmirror.com/apk/htc-corporation/htc-camera-new/htc-camera-new-8-10-748210-release/

Deneyip kendiniz de bir test edin isterim..

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

SAMSUNG (Samsung biraz daha yakın çekilmiş.)

HTC Kamera APK (HTC biraz daha uzak çekilmiş. Kasti değil, ama yine de görüntü yakınlaştığı zaman HTC daha net çıkıyor)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 2 Temmuz 2016; 14:37:14 >

• Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ler hocam. Bugün işim var da yarın kurup bir deneyeyim

• Bu package disabler kullanmaya gerek var mı? Ayrıca ayarlardan disable etmek le bunların ne farkı var?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutaya17

En son 2 sene önce android kullanmıştım 2 aydır bu telefonu kullanıyorum android yine 2 sene önceki android hep aynı hiçbirşey değişmemiş her zamanki gibi koca bir çöp

bende aynı şeyi ios için söyleyebilirim..ios 7 8 9 hepsi aynı dandik ios .. androidle yaptıklarının 10 da 1 ini yapamıyosun ios ta zaten yapabilse kasar donar kilitlenir..
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    paylaşım için teşekkürler. kamera uygulamasının son sürümünün 2 versiyonu var. screen dpi birisinde 480dpi diğerinde nodpi yazıyor. hangisini yüklediniz acaba?
  • 
Sayfa: önceki 13701371137213731374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.