Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU] (1165. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
96.374
Cevap
399
Favori
3.429.658
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
128 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Burun mu aklıma iPhonedo geldi. Tahmin et 5s e neresini tanıttı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anton Maupassant kullanıcısına yanıt
    home tuşuna basılı tutunca google arama açılıyor. bi uygulamayı devre dışı bırakmışsınızdır o etkiliyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

S7 edge ile simcity oynarken ilk girdiğinde 10 dakka sorun yok çok hızlı ama sonra yavaşlamaya başlıyor oyun,tamam oyun diğer telleri de kasıyo ama s7 edge de de kasacaksa yuh yani neye göre yapmışlar ozaman bu oyunu 😀

İşlemci sıcaklığı yükseldikçe fps'yi düşürüyor, S7 de bu düşüş G5 ve HTC 10 gibi rakiplerine karşı daha fazla, şimdi ismini hatırlamıyorum bir alman test sitesi 3 telefonu da karşılaştırmıştı en çok S7 düşürüyordu.
  • telefonu ilk çıktığında almıştım 2 ay olmuştur herhalde çok memnunum touchwiz'de gerçekten gelişme var bundan önce xperia kullanıcısıydım yani xperia'nın hızını aratmıyor gerçekten sony'den daha fazla özelliğe sahip tavsiye ederim.
  • catalyst kullanıcısına yanıt
    ben hiç test edemedim telefonu 3G'de. geçen cuma bedava internet varken hız testi yapayım dedim. 4G'de 20mbit/10mbit çıkan hız, 3G'de 2mbit/1mbit oldu. vodafone bütün hızı 4G'ye ayarlamış galiba o yüzden cesaret edipte 3G'ye düşüremiyorum telefonu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Siyah Kan

Dostum çok sağolasın ya ben tek parmak için sanıyodum o izleri .tek ize 3 parmak tanıttım ben baya iyiymiş ya 😀
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:59:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar , konuda çok fazla sayfa var doğal olarak hepsini okuyamadım . Çoğuna göz gezdirdim ama . Son olarak telefonla alakali genel görüş nedir ? Almalı mıyım ? Pembe yeşil ekran , ısınma , reset atma gibi problemlerden bahsetmisler bunlar kullanıcıya mı özel kronik mi ? Sorularım için yardımlariniza ihtiyacım var şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkscreamm -- 31 Mayıs 2016; 9:38:32 >
  • darkscreamm D kullanıcısına yanıt
    Genelde edge modellerinde cikiyor ekran sorunu duz kullananlarda hic bir sorun yok

• sanirim sistemde sorun yaratan servisi buldum . 9 saat icerisinde wifi, hucresel veri acik ,2 adet mail ve senkonizasyon acik , on izleme ekrani ,blt ve nfc kapali %3 sarj tuketimi oldu . suan test ediyorum tam net sonuc verebilmek icin cihazi test etmem gerekli . dun dondurdugum servislerden birisi buna neden oluyordu demekki . suan normal kulanimdada beklemede sarj yemiyor neredeyse. suana kadar kullanimimda hicbir farklilik olmadi . dedigim gibi birkac gun sonra net olarak belli olacak. test suresi bitiminde dondurdugum servis ve uygulamalari paylasirim burada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Drahmizm

Burun mu aklıma iPhonedo geldi. Tahmin et 5s e neresini tanıttı
    Sildim gitti ;)

admin'e bir tavsiye... Site sizin olabilir ama icerikler yazan kisiye aittir ve dilediginde silinmesini talep edebilir. Bir uye mesajlarimi silmek istiyorum derse, destek talebine cevap verme tenezzulunde bile bulunmadan destek talebini kapatmayin. En azindan kibarlik yapip bir cevap verin. Oturup script yazmak zorunda kalmayalim.

drainBamaged

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drainBamaged -- 8 Aralık 2016; 8:59:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DoSöDoKöKo

quote:

Orijinalden alıntı: dr20mouse

quote:

Orijinalden alıntı: DeeepBlue

Bu akşama kadar tüm görüşmelerde 4G olarak bağlıydım tel görüşmelerinde, cihazı Fransadan aldığımdan VOLTE ayarları yok, Vodafone açık bıraktıysa bilemeyeceğim. 4G internet hızı Vodafone 5Mbps çok parlak yani, dial-up yapsalarmış zahmet etmişler 3G de 20 Mbps alırken :)

Hocam ben hattı taktığım gibi Volte açıktı. Bir ayar yapmadım. Vodafone açtı açmasına otomatik ama bağlantı sorununu ve internet hızını çözseydi iyiydi. Oturduğum yerde Turkcell 18 Mbps verirken Vodane 3 mbps hız veriyor anca. 3G varken iyidi vodafone 4G geldi internet hızı bitti.

4.5G ye geçtiler herşey daha berbat oldu.... avea, vodafone ve turkcell için geçerli... hepsi birbirinden beter....
    evimde eskinde 3g varken gayet güzelken 4.5g ile tek dişe düştük hemde turkcell... hani o süper uper kapsama alanı olan....
    mecburen 3G ye dönüyorum ki adam gibi konuşayım diye. ... internet download hızım ise 3g de olda 4.5g de olsa 6 mbps daha fazlasını göremedim...
    bütün servis sağlayıcılar RESMEN DÖKÜLDÜLER:...
    hay başımıza bu 4.5g yi çıkaranlar

Biraz sabredin şebekeler otursun 3G ilk geldiğinde de aynı şekildeydi çok kötü ne gerek var falan deniyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: kartalizma07

quote:

Orijinalden alıntı: moon74

.
    Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

ne kadar kötü çekmiş değil mi arkadaşlar, hiç böyle kötü fotoğraf çeken telefon görmedim iyi ki bende almışım bundan, daha kötü çekeni yok galiba telefon kamaresıyla ödül aldı zaten çok kötü çekiyor diye
    kötüleyenler için gelsin bu yazı ve bu resimler

Burada anlatılanların bir kısmı fotoğrafların kötü olması değil. Siz durumu komiklik sanıp goy goya vuruyorsunuz. Fotoğrafa uzaktan bakarsanız tabiki de net görünecektir. Ama işin detayına girdiğinizde fotoğrafın pixellerinde kayma var. Bunu anlamamak çok zor değil.

Biz zaten telefonun kamerasına veya kendi adıma konuşayım. Ben telefonun kamerasına laf söylemiyorum, yazılımsal olarka bunun işlenmesinde sıkıntı var. Yoksa kamerası tabiki de iyi. Ama görüntüyü kaydırıyor ister istemez.

Sizde bu durumu idrak edemiyorsunuz hala :) Şimdi bana da fan boy dersiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Backstreet

Aşırı Loş bir ortam, Sag arkada Duvarda ki buyuk boy ayna etrafindan yansiyan Mor Pembe isiklar, bir resim otomatik cekim, diger resim daha acik olan da Pro mod...

Bu mesaja eklenen görseller:

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

Fotoğraflar gayet güzel çıkmış, loş ortamda çekim yapılmasına rağmen. Hatta Otomatik mod daha iyi bir iş çıkartmış.

Fakat şu sorun halen daha devam ediyor. Fotoğrafta kırılmalar var, yani fotoğrafta nesneler düz değil, yamuk duruyor. Bu sorunun ciddi anlamda giderilmesi lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ebayusuff

Türkcell hat kullanan arkadaşlar. Google play'dan indirdiğmiz Turkcell Hesabım uygulaması bir kaç haftadır kalan bilgilerimi göstermiyor ana ekranda. Menu > Hesabım > Kalan kullanımlarım a tıkladığımda ise Kalan kullanım bilgileriniz şu anda gösterilememektedir. diyor. Uygulamayı bir kaç defa silip yeniden yükledim değişen bir şey olmadı. Daha önce ana ekranda gösteriyordu internet sms ve daikalarımı. Faturalı hat kullanıyorum. Turkcell muşteri hizmetleri de sorunun kaynağını bilmiyor. Bu hususta fikri olan var mı?

SAMSUNG GALAXY S7 / S7 EDGE [ANA KONU]

346 lira telefon faturası ödeyeceğim ve uygulama da sorunlar yaşayacağım.

O uygulamayı baştan yazdırırım

• Hocam aynı sıkıntı bende de var.. Sorunu çözebildiniz mi..
    Telefonu ilk aldığımda uygulamalarda kopyalama yapıştırma yapabilirken simdi yapamıyorum. Sadece tarayıcıda yapabiliyorum..

• Arkadaşlar şu an 5s kullanıyorum.S7 gold olanı çok hoşuma gitti, vakıfbankın nakit avans kampanyasıyla 9 taksitle alayım diyorum.Faiz oranı bayağı bir düşük.
    Bu telefon 5s ten sonra stabillik problemi yaratır mı ?Alınmalı mı? Teşekkür ederim

• Sorun hala devam ediyor. Sist arayüzü durdu diyor home tuşuna basılı tutunca. Format mı atayım ne yapayım nasıl kurtulurum ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Anton Maupassant

Sorun hala devam ediyor. Sist arayüzü durdu diyor home tuşuna basılı tutunca. Format mı atayım ne yapayım nasıl kurtulurum ?

Format atın düzelir.

• suayipzurnaci S kullanıcısına yanıt
    Aynen devam

• quote:

Orijinalden alıntı: Surfacefr

sanirim sistemde sorun yaratan servisi buldum . 9 saat icerisinde wifi, hucresel veri acik ,2 adet mail ve senkonizasyon acik , on izleme ekrani ,blt ve nfc kapali %3 sarj tuketimi oldu . suan test ediyorum tam net sonuc verebilmek icin cihazi test etmem gerekli . dun dondurdugum servislerden birisi buna neden oluyordu demekki . suan normal kulanimdada beklemede sarj yemiyor neredeyse. suana kadar kullanimimda hicbir farklilik olmadi . dedigim gibi birkac gun sonra net olarak belli olacak. test suresi bitiminde dondurdugum servis ve uygulamalari paylasirim burada.

bekliyorum kardesim benimde durduk yere cok gidiyor hangi uygulama merak ettim

• 
Sayfa: önceki 11631164116511661167
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.