Şimdi Ara

The Division Yapımcısı: 'Adil Olmak İçin PC'yi Konsollarla Dengelemek Zorundayız'

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
473
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Özellikle son yıllarda birçok firmanın piyasaya sunduğu oyunlarda gösterilen video ile çıkan oyun arasında grafiksel açıdan farklılıklar görüyorduk. Betasıyla karşımıza çıkan The Division da bu oyunlardan birisiydi. Team Epiphany isimli YouTube kanalına bir röportaj veren The Division yapımcısı, ilginç açıklamalarda bulundu.

The Division'ın PC sürümüyle ilgili konuşan yapımcı, "The Division'ın PC sürümüyle ilgili iyi olan bir nokta, oyunun PC sürümünü tamamen farklı bir proje gibi gördük. Daha önce de oyun projelerinde çalıştım ama genelde PC sürümleri konsollardan aktarılmayla ortaya çıkar. The Division'da kafamızda böyle bir şey yoktu. Dolayısıyla evet, bazı sınırlamalarımız oldu ancak yine de PC'yi çok geride bırakmadık. Bir yandan da aslında The Division'ı PC'de konsollarla dengede tutmak zorundayız yoksa ortaya adil olmayan bir iş çıkar." sözlerini söyledi. 

• Tamam madem max ps4 performansina ayarliyorsan minimum sistemde konsollarin yari donanimina gore ayarlada gorelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PC'yi çok geride bırakmadık demek PC yi geri de bıraktık demektir. Zaten görselleri kısmak zorundalar. yoksa sony ve microsoft itiraz eder. her oyunda olan şey zaten Fakat PC oyunculuğunun sorunu bu değil. 1- Konsoldan aktarılan oyunların adam akıllı optimize edilmesi 2- Multiplayerdaki hile sorunu. şu 2 konuyu halletsinler yemişim grafiğini downgrade yii

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Yav he he.

• O zaman biz de 7850 gibi bir kartla PS4 kalitesinde oynayalım. Afedersiniz hayvan gibi kartlar ile konsollar yüzünden yüksek kalitede oynayamıyoruz ya da optimize yapılmıyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • "The Division'ı PC'de konsollarla dengede tutmak zorundayız yoksa ortaya adil olmayan bir iş çıkar" Sizin yaptığınız adilik Microsoft ve Sony'den para alıp PC'yi konsollardan geri planda tutmaktan başka bişey değil. Yüzsüz bide gelmiş adaletten bahsediyor!
    Madem adil bir iş istiyorsun, konsolların donanımındaki PC'ye konsol grafiklerini ver de görelim? Yapabiliyor musun? Konsol abilerin izin vermez tabi utanmaz herif. Ben Gtx970'de konsol grafikleriyle oynayıp 30 fps'ye mecbur kalıyorsam bu senin sahtekarlığındandır. PC oyuncularına da konsol sattırmak için oynanan oyunlar hep bunlar başka bişey değil.

• ama biz yeni nesile geçiyoruz konsollarla.

• Tamam görürsem söylerim...
  • O zaman extreme kartlar ile akıcı oyun deneyimi sunun.
    Gerçi onuda yapamıyorlar, konsola göre ayarladık demiyorlar da pc'ye özel bakım yaptık diyorlar. :D

Konsol'dan 10 kat güçlü PC'de konsolun biraz üst grafik ayalarında 10 kat yüksek performans alamıyorsak PC'ye özel ilgilendik demesinler.

• Böyle oyunları satın alanların sorunu.

• Yaw hayvan gibi ekran kartım var diyorsunuz da . Gerçekte onlar hayvan gibi değil işte . Ben bildiğim tek örnek Crysis(1)'dir Pc 'lerin çanını yakan . O da kasım Kasım kastırıyordu zamanında.. Adamlar karta özel oyun yapmıyorlar işte orta yolu konsoludur diyip çıkartıyorlar ki mantıklı . Sen Pc de (güya) daha performanslı oyna diye

• Boşverin şu oyunu patlayacak diyordum çoktan patladı bile kendi kendilerini bitiriyorlar şu an.Oysaki ne hevesle beklemiştim.

• Ubi bu tarz aciklamalar hep yapiyor. Watch Dogs konusunda yaptilar, Unity konusunda yaptilar ve oyunlar teknik anlamda hep patladi. Neresinden tutsam elde kaliyor. Konsol oyuncularina da, PC oyuncularina da kufur etmektir bu. Ilk tanitim videosundan sonra downgrade olacagi belliydi ama bu kadar mallik beklemiyordum. Rezil firma.

• 90192130123 yıldır olan ve olmaya devam eden bir piyasa normu ...

Konsol diye bir terimin olmasının, hala deli gibi satın alınmasının en temel ve "ana" sebebi.

Yorumlarda neyin yaygarası bu. Hatta yeni nesil ve x86 ile birlikte eski oyunlarda gördüğümüz medium-high-ultra gibi ayarlar arasındaki farklarda dramatik bir şekilde kaybolup gidiyor.

Piyasayı okurken aksini söyleyen kendini kandırmaktan başka bir şey yapmayacaktır zaten.

Bu arada Massive, Fransız değil. Adının altına Ubisoft damgası vurulmuş her şeye Fransız Fransız demek cehalettir !
  • Oyun zaten pcleri ağlatmış hala grafik diyenler var. PCler abarttığınız kadar güçlü değil. 4k 10 fps sürünüyor. Vram da yetmiyor. Bir iki hairworks, gameworks efekti PCleri süründürüyor daha fazlasını beklemeyin
  • Ne alaka **** ? Neyin adaleti? Gün geçtikçe sinir oluyorum. Saçma sapan açıklamalar yapıyorlar. Alacağım oyundan vaz geçirecekler adamı. Yine konsoldan çevirmişsin. Tükürdüğünü yalamış bir de haklıymış,doğru birşeymiş gibi zikretmiş pi ay em pi
  • divisionın e3 2013teki halini ubisoft 20fps üzerinde çalıştıramaz.geçiniz bunları

• The Division Yapımcısı: 'Adil Olmak İçin PC'yi Konsollarla Dengelemek Zorundayız'

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DdrizztT -- 8 Şubat 2016; 17:00:38 >
  • Sizin yalanınızı sevsinler...

• Ubisoft kadar sahtekar ve downgrade manyağı başka firma görmedim.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.