Şimdi Ara

Dusen netlerin nasil tekrar cikarilabilecegi hakkinda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mezunum. Su okullarin acilmaya basladigi donem fem'in 3 lu denemesini almisti. Eski olani haliyle. Netlerim 100-120 arasindaydi. O zaman bu zamandir cozmemistim deneme. Dun Femin yeni cikan 1'li denemesini cozdum aman yarabbimm. 86 kusur net. Ondan onceki gun cozdugum denemede de 93 net. Sosyal disindaki derslerde tum konulari en az 1 kere bitirip testleri cozmustum. Unutmusum anladigim kadariyla. Zaten su an da ustun koru bildigim konular ama ustun koru bilmek yetmiyor. 1 ay kaldigini zaten biliyorsunuz. Nasil bir calisma onerirsiniz? Tekrar 120 ye cikabilir miyim kalan surede? Hatta ustune cikabilirsin diyenler de cikar mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Fem 11li cidden güzel bir deneme net düşmesi normal.

• Fem 1 li diyor yalniz

• Aynen fem 1li. Bunda bu dusus olursa ygsde 60a 70e duserim herhalde. Var mi bir oneriniz?

• Ulan surada troll konusu acilsa saniyede 843883 cevap geliyor. Forumun gercek anlamda yardimlasma icin kullanilmaya calisildigi konularla karsilasildiginda kimsenin fikri olmuyor. Trollerden daha trollsunuz.

• Bendede aynı sorun var.bende bilfen mat sb,karekök coğ ve tarih bide ales paragraf aldım şu anda onları çözüyorum tekrar olarak.bölüm denemelerine ben odaklanamıyorum diye almadım sende yararlı olacaksa bölüm denemelerini alabilirsin.her akşam bir dersten konulara tekrar çalışıyorum ayrıntılı bir şekilde.benimde netler aynı şekilde

• Up

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çıkarsın hocam o seviyelere geri hatta konu eksiklerini kapatarakta ilerlersen +130ları görebilirsin çalışmana devam et bırakma
  • Osmanli bile senin kadar gerilemedi. 120'lerden 86-90'lara duşmen biraz garip. Bende 86-90'lardayim. Keşke 110-lara çiksm diyorum.

• TM misin hocam
  • hukukcumezun H kullanıcısına yanıt
    Mf

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.