Şimdi Ara

Hp Advantage 1515 yazıcı Nasıl ? ( 150TL )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar bu 2. Konum ve biraz araştırma yaptım ve aşağıdaki seti almaya karar verdim ne dusunuyorsunuz

Kullanım : Yazıcı sadece 1 yıl kullanılacaktır Ayda ortama 150 sayfa siyah beyaz ( ygs icin deneme ) çıkartmak icin kullanıcam buda yılda 1500 sayfa gibi birsey yapıyor ( zaten denemelerde sayfanın yarısı bos oluyor )

Yazıcı : Hp advantage 1515 f/p ürünü olarak iyi gibi duruyor çıktı / fotokopi / tarama / çift taraflı çıkarma gibi özellikleri var

Fiyat 150Tl

Kartuş :Kartuş olarak hp650 yi düsündüm zaten yazıcının yanındada hediye olarak siyah ve renkli olarak 2 tane veriyolarmış almama gerek kalmadı 400 sayfa çıkartma kapasitesi var bana 1500 lazım

Fiyatı 35 tl

Kartuş Doldurma seti

Istedigim sayfa sayısına ulasmak icin bu kartustan 2 tane daha almam gerek ama gerek duymadım doldurma setleri satiliyormus 2 kere doldursam benim icin yeterlidir

Fiyatı 30tl
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forum Sahibinin Arkadaşı -- 8 Şubat 2016; 4:25:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  Hp Advantage 1515 yazıcı Nasıl ? ( 150TL ) Hp Advantage 1515 yazıcı Nasıl ? ( 150TL )

• Up

• Forum Sahibinin Arkadaşı kullanıcısına yanıt
    1-Bu üründe çift taraflı baskı varsa bizi forumca kör edersin aman dikkat

2-Toner fiyatı uygun olan tonerli yazıcı alman daha mantıklı

3- Tonerli yazıcı alırsan ihtiyacı olan arkadaşlarınada verirsin çıkardığın denemelerden.
    (Taşıma suyuyla değmen dönmez kartuşlu yazıcı için en güzel sözdür.)

• Üzerine az daha katıp en ucuz muadil toneri bulunan bir lazer yazıcı almanız daha iyi olur.
    Kartuşlularda kafada kuruma, akma yapıp yazıcıyı bozması gibi bir sürü sorun çıkabilir.
    Bence hiç gereği yok.
    HP gibi firmalar kartuşlu yazıcılarını tarayıcı fotokopi gibi özellikler ekleyip pazarlıyorlar ama asıl işini güzel yapan aletler değil bunlar.
    Masrafı da uğraşması da uzun vadede üzer.
  • Hocam hepsi buradadan alacağına teknosadan al hem tam dolu kartuş veriyor hem turuncu indirim olduğu zaman 129 tlye düşüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kralaqa23

Hocam hepsi buradadan alacağına teknosadan al hem tam dolu kartuş veriyor hem turuncu indirim olduğu zaman 129 tlye düşüyor

Hb dede kartus hediyeli hocam

• Forum Sahibinin Arkadaşı kullanıcısına yanıt
    Hocam demo kartuş veriyorlar sadece teknosa tam dolu kartuş veriyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kralaqa23

Hocam demo kartuş veriyorlar sadece teknosa tam dolu kartuş veriyor

Hocam bilgi icin saol ama verdigi karthusun hepsi b. yada teknosayla ilgisi var mı hp vermiyor mu yani hp nin kutusunda cikmiyor mu ? Gerci alirken iki firmadanda bilgi alirim uyardiniz icin tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.