Şimdi Ara

Asaletin Bize Yeter

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Başarılar Gelir Geçer,
    Bu Kötü Günler Elbet Biter,
    Asaletin Bize Yeter.

Düştüysek elbet kalkarız, daha ölmedik ya.

• ağlattın kardeş
  • Bunlar yüzünden bu hale geldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ziynet sali gs icin soyleyecekmis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar büyük potansiyele sahip bir kulüp sürekli kötü yönetiliyor ve taraftara sürekli "Asaletin bize yeter" demek düşüyor.

Artık duygusallığı bir kenara koymak gerek. Kısacası bana yetmez, sizlere de yetmesin renktaşlar.

Zira asalet ile alakalı değil şuanki durum, takımı desteklemeyelim demiyorum, anlatmak istediğim farklı bir durum, umarım anlaşılabilmişimdir.

• Biz şuan ne başarının ne de armanın pesindeyiz. Biz Gsyi bu hale sokakların ve su futbolcuların arasından orgutlenmis ruhsuzlarin gönderilmesinin pesindeyiz. O vasifsizlar gitsin hele varsın biz başarısız olalım.

• Ben zaten sizi anlamıyorum, zaten 4. yıldızı taktınız, her sene bir şekilde Avrupa'da varsınız, bu sene işler kötü ama gene de bizim feda sezonunki kadar kötü değil. Sadece takıma destek olsanız yeter, bu sene de böyle olsun.
  • En yakın örnek Konya maçında 70 dk. sahada uyurgezer gibi gezinen ruhsuzlar son 20 dk. göstedikleri mücadeleyi 90 dk. gösterseler ve maçı 0-1 kaybetsek, çoğu taraftar bu kadar üzülmezdi.

Tabi ki sürekli şampiyon olacağız yada tüm kupaları alacağız diye bir şey yok. Sonuçta ülkemizde başta FB, BJK olmak üzere güçlü, kaliteli rakipler mevcut. Bu klüp 14 yıl şampiyon olmamış. Genel anlamda kimse sesini çıkarmamış.

Ancak geçen sezon gelen kupalar, geçen sezon oynanan futbolla gelecekse hiç gelmesin daha iyi. Futbolcular paraya doymuş ve yaşını almışken, yönetim futbola bakışı açısından onlardan da berbat ve beceriksizken taraftarın bu durumdan hoşnut olması beklenemez.

Kapitalist sistemde kimse bedava iş yapmıyor. Futbolcu ve teknik kadrolar para için paraya doymuş yöneticiler şan ve şöhret için bu işi yapıyorlar. Bu sistemde parayı veren her zaman haklıysa, taraftar verdiğinin karşılığını istemekte sonuna kadar haklıdır.

Geçmiş başarılar ve arma hepimizin gururu ancak futbolda her zaman önüne bakmak zorundasın. Baştakiler geleceği planlayamıyorsa, taraftar geçmişle bir yere kadar avunur.

Futbol 90 dk. lık şovsa şovmenler, şovmenleri seçenler ve bunları yönetenler ya düzgün şov sunacaklar yada gidecekler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Efendi Kaptan

Başarılar Gelir Geçer,
    Bu Kötü Günler Elbet Biter,
    Asaletin Bize Yeter.

Düştüysek elbet kalkarız, daha ölmedik ya.

https://youtu.be/jstRUFnTn28?t=72

• Oo manevî tatmin konusu, alırım bi dal

Gören de 10 senedir kupaya hasretiz sanar

• Bu sene altyapıya önem vermeliyiz, transfer yaparak çözülemeyeceğini sadece günlük başarıların geldiğini çoğu insan görmüştür artık. Alt yapıdan her sene en az 2 oyuncuyu A takımda oynayacak düzeye ulaştırırsak uzun vadede çok büyük başarılar sağlayabiliriz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.