Şimdi Ara

Zenfone 2 ZE551ML'ye alternatif?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, yeni telefon alacağım. Maddi olarak ZE551ML dolaylarında olan (max 1300 tl) telefon önerisi istiyorum. Yoksa bunu alacağım. Kullanma amacım uygulamalar olacak, pratiklik ve müzik ilk iki kriter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 7 Şubat 2016; 23:32:47 >

• Hocam performans olarak bu büçede rakibi yok zenfone 2 nin.Bende bugün almayı düşünüyorm.
    Ses seviyesi ve akıcılık konusnda gayet iyi bi cihaz.
    Ama sony c4 ü de düşünebilrsiniz.Çok beğenilen bi telefon.Sony arayüzü ve ses kalitesi iyidir.
  • LG G3
    Sony Xperia C4

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zenfone 2 ye göre artıları nedir?
  • AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    Teknik detaylarını fazla hatırlamıyorum ama o segmentte düşünebileceğiniz telefonlar

• AnotherPlanet kullanıcısına yanıt
    Hocam hiçbir artısı yok emin olun bugün zenfone 2 aldım gayet memnunum öneririm.
    Lg g3,sony m5 gibi kronik sor unlu cihazlardan uzak durun geçen konuda bir arkadaşı
    uyarmama rağmen almış m5 1 saate iade etmiş:)
    Kısa herkes kafasına göre telefon öneriyor hocam adam özelliklerini bile bilmede öneriyor
    yorumları dikkate alın ama son kararı kendiniz verin
  • StillDRE12 kullanıcısına yanıt
    Haha güle güle kullanın . Ben de akşam 17:00'da sipariş verdim. 5 yıldır wave 723 kullanıyordum . Mağazalarda ürünler paralel ithalat olabiliyor diye, piyasadan biraz yüksek 1300 TL'ye direk distribitörden sipariş ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnotherPlanet -- 9 Şubat 2016; 4:31:13 >
  • Hocam direk asus sitesinde 1200 e dusmustu gerci siparisi vermssnz cihaz elinize ulasti mi

• StillDRE12 kullanıcısına yanıt
    Evet bugün aldım hocam şuan üzerinde oynuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.