Şimdi Ara

50TL'e kadar mikrofonlu kulaklık önerisi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Elimde Creative EP-630i kulaklik var ama artik 2-3 yil oldu ve yipranmaya basladi.
    Simdi kablosu sert olmayan, mikrofonu olan bi kulaklik ariyorum ses kalitesi cok sorun degil v4a kullaniyorum zaten ama kablosunun yumuşak ve mikrofonlu olmasi cok onemli. Creative'in asiri sert kablosu var kulagimdan cikiyor o yuzden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam cebiniz rahat etsin isterseniz samsung hs330 ve üstü modelleri öneririm.Samsung'un ünlü galaxy telefonları ile verdiği kulaklıklardır.Kabloları flag ve mikrofonu gayet kaliteli ses yakalar.Gayet şiddetli ses verebilmekte ve sanal surround, cam tüp simulasyonu gibi efektlerle süper frekansları yakalayabilirsiniz.Ama EQ kullanmadan da gayet güzel ses vermektedir.Öbür yandan sony'nin mdr-xb ve philips'in shq serileri, isteğinizi hs330dan daha fazla karşılarlar.Mdr-xb serisine bakmanızı kesinlikle öneririm.

• Gittim vodafone cep merkezinden hs-330 aldim acik mavi renk ama beklentilerimi karsilamadi.70 lira da verdik boşa

Anlasilan telefonla beraber gelen kulaklik %100 orji. oluyor.samsung magazalarinda kulak ici olarak hs130 var onu da denemek gerek.

Poweramp + kendi eq (bass&tiz) idare edecem artik.v4a icin root lazimmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ucuzlukavcisimezarciamca -- 24 Nisan 2016; 18:26:58 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.