Şimdi Ara

Z5 Premium mu yoksa o ayarda başka bir telefon mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar soru başlıktaki gibi, bi süredir z5 premiumu almak istiyorum, tasarımı ve özellikleri çok iyi bence. Sadece yekpare kasa olması beni düşündürüyo, onun dışında bi sorun yok benim açımdan.

Kronik bir sorunu yok bildiğim kadarıyla. Sizce z5 premium alınır mı yoksa başka bir tavsiyeniz var mı? 2300 TL ye sony garantili buldum n11 de, indirim kuponuyla 2100 civarına geliyo.

2100-2300 civarı alınabilcek en iyi telefon bu mu , yoksa başka var mı ?

• o fiyatın en iyisi note5 ama z5 de güzel telefon android alacaksan en iyi 2 seçenek diyebilirim ama s7 ve g5 gelecek şubat sonunda g5 özellikle iyi fiyat ve özelliklerle gelebilir bekle derim yok beklemem dersende z5 iyi ama note5 daha iyi derim
  • z5p güzel cihazdır ama 4k keşke biraz daha etkin kullanılabilseydi çok sınırlandırılmış bunun dışında note 5 ile s6 edge+'a bakabilirsiniz genel anlamda z5p'den daha üstünler
  • Abisi z5 kullandım ama kasa ve ekran arası çok geniş tutmuşlar. Pilide öyle dendiği gibi ahım şahım bir performans vermiyor. Kamera 23 mi ancak hem kendi ekranında hemde pc ekranında kumlanma mevcut. Öve öve bitiremiyorlardı telefonu.iki gün kullanım sunduğunu söylüyorlar ama bir gün içinde 3 4 kere şarja taktım. Ama şu bir gerçek kasa çok güzel. tasarımı güzel yapmışlar. Şu sanal tuşları ekrana koyacaklarına aşağıdaki boş alana koysaydınız çok daha güzel olacaktı. Ama şunu belirteyim şu anda piyasada alınabilecek bir cihaz yok. Samsung s7 den de pek bir beklentim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wox -- 8 Şubat 2016; 14:5:28 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yekpare kasa olmasını sıkıntı ediyorsanız lg g5 bekleyebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lg v10 ' nu incele derim tasarımı ve ekranı süper
  • Ben de z premium bakıyordum. ama lg v10 bazı yönlerden daha iyi. bi karşılaştırın derim.

• V10 veya note5 bakman daha iyi olur bence 4k hiç bir işine yaramayacağı gibi performans olarakda zorlayacaktır.
  • lg g5 in fotoğrafları ortaya çıkmış, öyle bişey olacaksa tasarımı berbat olacak gibi..
  • yorumlara bakılırsa lg v10 ve note 5 ağırlıklı olmuş diyebiliriz. lg v10 hakkında çok fazla bilgim yok, sadece varlığından haberdarım.. İki telefonunda kamera ve şarj performanslarına bakmakta fayda var tabiki.

Aslına bakarsanız z5 premium da aklım kaldı nedense ama önerilerinizi dikkate alıcam.

Önerileriniz için çok teşekkürler.
  • o ayarda baska telefon yokkı,note 5 hıkaye o touchwızh olduktan sonra bı cacık olmaz yıne 6 ay sonra rehberde can cekısır..

bır hafta test ıcın kullanan edıtorlerı bıle bezderıor..

41.- 45 .dk arası

• Yeni amiral gemilerini bekle cok fazla bi sure yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • VioLee kullanıcısına yanıt
    Piyasaya girdikleri anda çok pahalı oluyolar diye beklemiyim dedim, tabi aradığım fiyatlarda girerlerse neden olmasın.
  • lansker kullanıcısına yanıt
    Bütün gece karşılaştırdım, technopatın videolarını izledim ve v10 gerçekten daha üstün bir telefon, sanırım v10 alıcam
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    pili yetersiz. g2 sen beri aynı pil. 2 k ya çıktı ekran. bir de ikinci ekran . boyutları büyüttün madem, aklını kullan aynı teknoloji ile 3500 lük pil koy. bence yapabilirdi...

• lansker kullanıcısına yanıt
    Valla bildiğim kadarıyla Z5, LG V10, note 5 in pil ömrünü bilmiyorum sadece ama baktığım telefonlarda hep pil ömrü az. Siz ne öneriyosunuz.
  • Şaşkınspor kullanıcısına yanıt
    Telefonu şarj etme olanağınıza siz karar verin. şarj etme olanağınız yok ise powerbank taşıma olayını bir düşünün :)

Telefonun iki eksiği var. biri ağırlığı ki kaliteli bir tutuş sağlar bence. bb z30 kullanan biri olarak çok güzel oluyor. arkası kaymaz bir yapıda.

İkincisi Pili. Pili hızlı şarj ile dolacağı için kısa sürede sizi idare edecek duruma gelecektir. Bunu da düşünün.

Bunlara ve aklınızdaki diğer telefonların özelliklerine göre karar verin.

Bir de parasıhttps://forum.donanimhaber.com/images/micons/m9.gif
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.