Şimdi Ara

Yeni Şafak gazetesinin habercilik anlayışı...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Yeni Şafak gazetesinin habercilik anlayışı...

Akp medyası bu haberi yaptığına göre yakında açılım denilen süreç başlayacaktır.Bu haber bunun ön ayağı olabilir...

Edit:Bir ikiniciside akp ve medyası Türkiye Cumhuriyetine ve değerlerine saldırmak için sevmedikleri kişi,mezhep veya milletleri savunabilirler...

Örneğin alevileri sevmedikleri halde Atatürk'e saldırmak için alevi savunucu olurlar...Atatürk'ü sevmedikleri halde İnönü'ye saldırmak için Atatürk'ü savunacak duruma düşerler...Böyle garip bir kitledir bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 7 Şubat 2016; 17:10:51 >

• İşte buna da popülizm diyoruz, buram buram popülizm kokuyor iktidar.
  • Allahta bunlari dogrulari- gercekleri savunmaya yemin etmis muslumanlar destekliyor yoksa tamamen yalan haber yaparlardi. simdi arada bir iki tane dogru haber yapabiliyorlar.
  • Bunların doğru haber yaptığını gördük mü ki?
    Hani bunlar diyor ya bunlar karşıysa doğru yoldayız. Ben de diyorum ki bunlar ne derse tam tersi doğrudur. Akp medyası ne derse tersi doğrudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rant çıktı ,

Mertlik bozuldu. ..

• zaytung'dan sonra takip ettiğim 2 site : yeni şafak ve akit. Tavsiye ederim, sıkıldıkça haberleri okuyun.
  • Yav okuyan kitle zaten sorgulamaz etmez abi Face'ten duyduğu her şeye inanan bir millet olduk .
  • en aşağıda haberin orjinali var ama üyelik istiyor
    http://gazetearsivi.milliyet.com.tr/Arsiv/1982/04/27
  • şu hocaları mekkede haptan ölen gazte değilmiydi bu?
  • Atarürkün küçük kıza bira içirdiği fotoğraf vardı. Videosu bile yayınlanmıştı. Hatta manevi kızı bunu kendi ağzıyla anlatıyordu.
    Ben bu olay hakkında bir açıklama bulamadım şahsen.
    Yalan haber mi değil mi araştırıyorum ama. Bu konu hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim.

Ayrıca yalan haber yapan kim olursa olsun iğrenç bir durum. Savunulacak tarafı yok.
    Hele şu teröristleri destekleyen sözde cumhuriyetçi, vatan sever gazetelerin yalanları en iğrenç olanı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi POWER64 -- 8 Şubat 2016; 11:14:06 >
  • POWER64 kullanıcısına yanıt
    sen hiç son yüzyılın yalanı KABATAŞ Nedir duydun mu kardeş!?!¿

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 8 Şubat 2016; 11:24:22 >
  • POWER64 kullanıcısına yanıt
    Bu da terörü desteklemektir.
    Tunceli halkı normal bir şekilde yaşıyordu, Atatürk bunların kara kaşına, kara sıfatına tilt oldu gidin bunları öldürün dedi. Yok ya?
    İsyanın sonu ölümdür. Osmanlı gül dağıtarak mı bastırdı isyanları? Küçük çocuklar asker olmak için alınır isyana kalkışan kimse bırakılmazdı geriye. Şimdi siz sırf Atatürke olan nefretinizden yalan haber üreterek devleti kötü durumda bırakıyorsunuz. Yarın birgün bir ceza kesilse mezarındaki Atatürke değil Türkiye Cumhuriyeti Devletine kesilecek.
    Haydi doğru olsa bir nebze derim. Bir de yalan haber ya. Ülkeye balta vurmaya çalışan yalan haber.

• Bu nasıl bir gerizekalılıktır!

Allah'ım bu kadar aptalın aynı ülkede yaşamasına izin verme!
  • hbasaran82 kullanıcısına yanıt
    , bir de cuma günü yayınlanacak görüntüler vardı hala beklemedeyiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TITAN291 -- 8 Şubat 2016; 12:01:57 >
  • by-ko kullanıcısına yanıt
    Ben kim yaparsa yapsın böyle haberlere tepki gösteriyorum. Yukarıda da örnek vererek ve sorarak yazdım zaten düşüncelerimi. Atarürke nefret besleyen yoktur burada. Olacağını sanmıyorum zaten. Fakat uygulamalar ve varsa yanlışlar eleştirilebilir.
    Atarürkün emriyle yapılan operasyonların çoğunu destekliyorum ama bazıları hariç.
    Tarihin her safhasını eleştirenlerin olduğu bir ülkede buna engelin olmadığını düşünüyorum.
    Kabataş olayı örneğin açıklığa kavuşamadı halen cevap bekliyor bir çok insan.
    Ama teröristlerin yaptıklarını manipüle edecek haberlerle aynı sınıfa koymak bence yanlış.
    Geçenlerde Star bir haber yapmıştı devletin yerkili kurumları yalanladı haberi.
    Bir ara oyun görüntüsünü operasyon görüntüsü diye servis ettiler ki yanlıştı bana göre.
    Bak biz ayrım yapmadan belirtiyoruz. Yani ben elimden geldiğince öyle yapmaya çalışıyorum.
    Ama bazı insanlar böyle değil. Sadece sağcılar, solcular diye veya biz, siz diye ayrım yapmak en büyük saçmalıktır.
    Onjektif olmak gerekiyor.
    Eğriye eğri doğruya doğru.

• quote:

Orijinalden alıntı: POWER64

Ben kim yaparsa yapsın böyle haberlere tepki gösteriyorum. Yukarıda da örnek vererek ve sorarak yazdım zaten düşüncelerimi. Atarürke nefret besleyen yoktur burada. Olacağını sanmıyorum zaten. Fakat uygulamalar ve varsa yanlışlar eleştirilebilir.
    Atarürkün emriyle yapılan operasyonların çoğunu destekliyorum ama bazıları hariç.
    Tarihin her safhasını eleştirenlerin olduğu bir ülkede buna engelin olmadığını düşünüyorum.
    Kabataş olayı örneğin açıklığa kavuşamadı halen cevap bekliyor bir çok insan.
    Ama teröristlerin yaptıklarını manipüle edecek haberlerle aynı sınıfa koymak bence yanlış.
    Geçenlerde Star bir haber yapmıştı devletin yerkili kurumları yalanladı haberi.
    Bir ara oyun görüntüsünü operasyon görüntüsü diye servis ettiler ki yanlıştı bana göre.
    Bak biz ayrım yapmadan belirtiyoruz. Yani ben elimden geldiğince öyle yapmaya çalışıyorum.
    Ama bazı insanlar böyle değil. Sadece sağcılar, solcular diye veya biz, siz diye ayrım yapmak en büyük saçmalıktır.
    Onjektif olmak gerekiyor.
    Eğriye eğri doğruya doğru.

Bu forumda bile Atatürk'e nefret besleyen o kadar çok kişi var ki. Her fırsatta bunu dile getiriyorlar. Söz hakkı olmasın, tartışma çıkmasın diye isim vermiyorum ama bilen biliyor bu kişileri.

• Mustafa Kemal Paşa yaptıysa haklıdır o dönemlerin ülkenin her yeri isyan içerisindeydi ve bölücü doluydu tıpkı bugünkü gibi gerçi bugün bir şeyleri bastırmaya çalışanlar sadece oy için iktidar koltuk sevdası için operasyonları yeni başlattı çözüm süreci denen saçmalıkta her yer cephane silah dolarken birileri izledi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.