Şimdi Ara

Oyun Muhabbeti - Beklentilerimizi Aşan Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beklentilerimizin düşük olduğu, hatta hiç bir beklentimizin olmadığı bazı oyunlar kaliteleriyle bizi çok şaşırtmışlardı. Oyun Muhabbeti'nin yeni bölümünde kalitesiyle bizi şaşırtan oyunları konuşuyoruz.

• Oooo Alkan Beyler hoşgeldiniz.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • En sevdiğimden :)

• oyun dunyasında bu ay bolumune ne oldu talha reis ?
  • Şu mikrofonu masaya koyaydınız iyiydi. Ses az geliyor.

• alkan çok kilo vermişsin askerde. Yüzün çökmüş ama normal sıkıntı yapma??

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Yav mobilden açamıyoruz adam gibi bi player kullanın ekranın yarısında görünüyor video ve tam ekran olmuyor. Direkt youtube un playerına kıran mı girdi de saçma saçma playerlar kullanıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gökhanı oraya zorlamı getirdiniz lan. Adam sıkıntıdan ölüyo gibi.

• Gökhanı oraya zorlamı getirdiniz lan. Adam sıkıntıdan ölüyo gibi.

• teşekkürler güzel yayındı. Bu arada Alkan beyden twitch de bir canlı yayında askerlik anıları duymayı bekliyoruz...

• iCankat İ kullanıcısına yanıt
    Merhaba;
    Android kullanıcısıysan MX player indir daha sonra videonun altında alternatif oynatıcı ile görüntüle seçeneği var oradan MX playeri sec gayet hızlı ve sorunsuz kullanımı var ayrıca yazılımsal çözücüsünü kullanirsan sesi normalden daha fazla arttırabilirsiniz.

• Rocksteady 2 dc oyunu üzerinde çalışıyor haberiniz yapmıştınız umarım onlarda güzel olur

Spec Ops harbiden muazzamdı ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahsur kalan adam -- 7 Şubat 2016; 13:22:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extácy

Merhaba;
    Android kullanıcısıysan MX player indir daha sonra videonun altında alternatif oynatıcı ile görüntüle seçeneği var oradan MX playeri sec gayet hızlı ve sorunsuz kullanımı var ayrıca yazılımsal çözücüsünü kullanirsan sesi normalden daha fazla arttırabilirsiniz.

Note 5

5.1.1 kullanıyorum mx ve vlc player zaten var fakat alternatif player vs. Bir şey yazmıyor video var konuda ve tam ekran olmuyor. Konu içerisinde de sağa taşıyor zaten tam görünmüyor. Screenshot aldım fakat yüklerken hata verdi göstermiyorum. Normal youtube kullanın artık. Mesut çevikte dahil olmak üzere hiçbir videoyu mobilden oynatamıyoruz. Note5 ekranında video yarımsa daha kücük ekranlarda hiç görünmüyordur.

• Özlenen seri geri gelmiş. Çok beğendim. Elinize sağlık.

• Gökhan abiyi ne zaman izlesem adamın hep morali bozukmuş gibi geliyor sanki adamı uykudan uyandırıp zorla getirmişler .d

• Alkan abi gelmiş, hoşgelmiş çok sevdiğim bir editör arkadaş çok cana yakın iyi birisi ersin abi nin kaybından sonra çok iyi olmuş canlandırmış bsc yi :) Oyunlara gelince dead space gerçekten de efsanedir suit animasyonları içerik sesler son yıllarda beğenerek oynadığım ender yapımlardan, keza spec ops the line da öyle, beni en çok etkileyen yapımlardan biri de hiç beklemediğim the grid codemaster yapmış olduğu colin mcrae gibi hasar dinamikleri olsun her türde araç kullanımı ve drift modu ile hiçbir yarış oyunundan almadığım tadı aldım 3-4 defa bitirdim çok zevkli ve güzel bir yapımdı :) Tavsiye ederim. Sonradan çıkan grid 2 ve 3 bence tam bir fiyaskodur o da ayrı bir konu tabii..

• Dh ve Bsc deki en çalışkan adam gelmiş

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Sonunda yeni bir oyun muhabbeti gördük. Bu arada Alkan iyi ki gelmiş, hoş gelmiş. İnşallah böyle kaliteli içerikler çekmeyi bırakmazsınız. Sürekli oyun serileri, oynuyorum'lar, sıcağı sıcağına'lar, resmen Youtube kanalına dönmüştü BSC. Eski günlerdeki gibi oyun muhabbetleri ve incelemeler görme dileğiyle güle güle!

• quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

oyun dunyasında bu ay bolumune ne oldu talha reis ?

Cidden ya, o nerede kaldı. Bir zahmet geç de olsa çekin!

• Açıkçası Spec Ops açısında size çok katılmıyorum. Evet hikayenin bağlandığı yer güzeldi fakat bence hikayenin işlenişinde sıkıntı vardı. Bazı noktalarda bir cümle kaçırmanız ne olduğunu anlayamamanıza neden oluyordu.

Oynanış açısından ise oldukça sıradan bir oyundu. Script sahnelerden oluşan düz bir oynanışı vardı. Oyuncuya çoğu yerde hiç özgürlük sunmuyordu. Kontrollerde ben açıkçası ciddi zorluklar çekmiştim.

Evet karakterler etkileyiciydi, evet hikayenin SONU güzeldi, loading ekranları evet kaliteliydi. Oyun güzeldi ama oyun anlattığınız kadar iyi değildi benim nezdimde. Benim için zamanı için 7,5 i geçmeyecek bir oyundu.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.