Şimdi Ara

Iphone 5S Alsam Pişman Olur muyum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Telefonun kasası küçük, pratik, fiyatı da makul. bu telefonu alırsam yavaşlık sorunu yaşar mıyım, facebookun iki saatte açılması, whatsapın geç gelmesi, webde bişeyler bakmak istesem bakamama gibi durumlar olur mu. 1500 lira çöp olur mu.

• Olmaz hocam merak etmeyin. Güzel bir tercih :)
  • Böyle bir düşünceye nereden kapıldınız hocam 5S'in en az 2 yıl daha ömrü var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrutalRage -- 7 Şubat 2016; 2:15:49 >
  • 5S aldım birkaç gün önce iOS 9.2 ile geldi. Şuan 9.2.1 ve yavaşlık "sıfır".

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pişman olmazsın
  • olursun
  • Olursun. Ios 9 5s'te kasıyor.

• en az 1 yıl "kasmaz"

2 yıl rahat kullanılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 7 Şubat 2016; 7:34:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmazsın

• Note 3 , huawei honor 6 kullanıyordum. Günde 2 kere şarj etmeyi göze alarak aldım ve çok memnunum kesinlikle pişman olmazsınız

• aliriza81 kullanıcısına yanıt
    1 yıl 5s kullandım sonra 6 aldım ve şimdi 6s plus kullanan birisi olarak birak 5s'i 6 bile bana cok eziyetler yapti ki 5s tam bir rezil telefon benim gozumde, neyi acmaya calisirsin hep donar bekletir falan ne gunlerdi 5s alacagina git general air al 2gb ramlı olan ona 10 basar mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 7 Şubat 2016; 9:41:50 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatli45

1 yıl 5s kullandım sonra 6 aldım ve şimdi 6s plus kullanan birisi olarak birak 5s'i 6 bile bana cok eziyetler yapti ki 5s tam bir rezil telefon benim gozumde, neyi acmaya calisirsin hep donar bekletir falan ne gunlerdi 5s alacagina git general air al 2gb ramlı olan ona 10 basar mesela

androiddeki 2gb la iosdaki 1gb ımı kıyaslıyorsun

• İkisini yan yana koy denemesi bedava
    Farkları görünce anlıyor insan

• quote:

İkisini yan yana koy denemesi bedava
    Farkları görünce anlıyor insan

5s i ios9 la çıkmadıgı için karşılaştırman mantıksız ios7 li 5s o dandik çin telefonuna 10 basar kaldıki ios9 lu 5s bile olsa kimse 5s varken o dandik çin telefonuna para vermez

• Malzeme kalite tabiki yalan söylemez ben iphone tasarıma vs lafım yok ciğer kötü 5s'te, Ömür boyu ios 7 ile kullanamayacağına göre mecburen ios 9.2.1'e terfi edeceksin telefon elinde çakılacak daha geçen gün kuzen aldı olayları masaya yatırdık testler yaptık keşke almasaydım diyip duruyor bin pişman oldu cocuk acayip kasıyor,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tatli45 -- 7 Şubat 2016; 9:57:52 >
  • quote:

Malzeme kalite tabiki yalan söylemez ben iphone tasarıma vs lafım yok ciğer kötü 5s'te, Ömür boyu ios 7 ile kullanamayacağına göre mecburen ios 9.2.1'e terfi edeceksin telefon elinde çakılacak daha geçen gün kuzen aldı olayları masaya yatırdık testler yaptık keşke almasaydım diyip duruyor bin pişman oldu cocuk acayip kasıyor,

Air falan boş ben 3gb ramli elite kullandım telefon açılırken kendisine gelmesini 20 saniye bekliyordum android kapalı kaynaga geçmeden bir ios stabiletesi yakalayamaz

• Ios 9 da 5s çok fazla üzmez 64 bit işlemci var ıos 9 un finalsürümünde kalırsan 2 sene rahat götürür

• IOS 10 ile eski stabillik kazandırılabilir tüm cihazlara. Apple bu hiç belli olmaz.

• devri bitti alınmaz artık alınsada güncelleme yapmadan kullanılır

• 2 yıldır 5S kullanıyorum kasma falan yok ama şarjı tabii ömrünü doldurdu heralde full şarj 5 saat sonunda yok oluyor üstelik güç tasarruf modundayken

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.