Şimdi Ara

1024 kampanyası noldu??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ağustos ayında 256 sınırsız bağlantılara snululan kampanyadan 1024 sınırsıza geçtim bu kampanya bitti mi??Yoksa downloada devam edebilirmiyiz??

• 28 şubat ta bitecek
  • Arkadaşlar 256 dönmek gerçekten çok kötü olucak hepimiz için... Gelin şu kampanyayı uzatmak için şubatta telekoma yüklenelim... Uzatın kampanyayı diye
  • ben dönemem gerçekten 256'ya tekrar :). ayda ortalama 60 gb download'um varmış, şimdi kotama baktım. artık elde avuçta ne varsa verip 1024 sınırsız tarifesine geçeceğim heralde. sonra da kısa sürede ucuzlamasını umacağım.
  • Belki kampanya biterse, internet biraz hızlanır yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: Corellon Larethian

ben dönemem gerçekten 256'ya tekrar :). ayda ortalama 60 gb download'um varmış, şimdi kotama baktım. artık elde avuçta ne varsa verip 1024 sınırsız tarifesine geçeceğim heralde. sonra da kısa sürede ucuzlamasını umacağım.

telekomun da istediği buydu zaten,
    biliyorum zor olacak ama bence hepimiz tekrar 256'ya dönmeliyiz,
    yoksa amaçlarına ulaşmış olurlar.
  • Arkadaşlar kimsenin 256ya döneceğini zannetmiyorum, en kötü ihtimalle 512ye geçireceklerdir. Doany yeni tarifenin 1 martta geçerli olacağını söyledi. Heralde bu kampanyadan yararlananlar 1 martta 256ya değil 512ye dönerler. Yeni tarifelerin 11 ocak'a kadar açıklanması bekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ashc -- 6 Ocak 2007; 15:33:44 >
  • belkide 256 direk 1024 olur tabi biraz zor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Libertine

belkide 256 direk 1024 olur tabi biraz zor

512 yapsınlar gene teselli oluruz..
  • quote:

Orjinalden alıntı: novalgine_plus

quote:

Orjinalden alıntı: Libertine

belkide 256 direk 1024 olur tabi biraz zor

512 yapsınlar gene teselli oluruz..

Hakikaten yaw. inşallah 512 olur. Şuan düşünemiyorum tekrar 256k'ya dönmeyi
  • 28 subatta sonra hepimiz şimdi 256 mı olacaz bu resmen bır işkence....ben bu telekomu varya...
  • sizi bilmem ama ben 256 ya dönücem. MAG in dedigi gibi eger dönmezsek amaçlarına ulaşmış olurlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Will

sizi bilmem ama ben 256 ya dönücem. MAG in dedigi gibi eger dönmezsek amaçlarına ulaşmış olurlar.

Aslında doğru, yaptıkları insanları rahata alıştırmak ve sonra da Bakalım kim iradesine sahip çıkabilecek
  • Biz daha cook bekleriz... millet mbitlerde gezerken :)= biz geriye dönüyoruz
  • Valla bende 256 ya dönücem Hemde şubatı beklemeden dönmek istiyorum ama nasıl döncem bilmiyorum. Yine telefonla yapıyorlarmı acaba?
  • yeni bi kampanya yapıcakları kesin
  • aslında nereye yazacağımı bilemedim ama ADSL nin 4 kat internet kampanyasına geçtim 2 ay önce o zamana kadar 49 YTL gelen fatura kampanyaya geçince 55 YTL nin altına inmiyor.Ayrıca faturada Kota aşım bedeli altında ücret alınıyor.Bağlantım 256 kotasız idi 1024 kotsıza geçince böyle oldu.Arkadaş geçti ona hala 49YTL fatura geliyor ben 20GB download yaparken arkadaş bnm en az 2 katım download yapıyor ve benden az ödüyor.ADSL müşteri hizmetlerini aradım onlarda telekom müdürlüğüne gidin orda konuşun diyorlar.Yardım ederseniz sevinirim.
  • yeni bi kampanya yapıcakları kesin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.