Şimdi Ara

Marvel Avengers Academy ile kahramanlar okulda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Marvel Avengers Academy ile kahramanlar okulda

Bu yıl vizyona girecek önemli Marvel filmlerinin öncesinde, mobil tarafta hareketlilik başladı. TinyCo ve Marvel işbirliğiyle, yeni bir kahraman simülasyonu karşımızda. Marvel Avengers Academy, kahramanlarımızı okul günlerine geri döndürüyor. 

Yeni oyunda en önemli görev, genç Avengers kahramanlarını eğiterek zorlu şartlara hazırlamak. Kahramanlarımız henüz güçlerini keşfetmeye başladıkları için, eğitmek de epey zor oluyor. Oyuncular, süper kahraman okulunu kurduktan sonra, iğneden ipliğe her şeyiyle ilgilenmek zorunda. 

Eğitim tesisleri, yatakhaneler, sınıflar, laboratuvarlar, stadyumlar gibi pek çok unsur inşa edilebilir durumda. Ayrıca her kahramanın kendisine has hikayesi olduğu için, hikaye içerisindeki merkezlerini de unutmamanız gerekiyor. Oyuna Iron Man ile başlayarak diğer kahramanları okula kazandırmaya çalışıyorsunuz. Thor, Kara Dul, Hulk, Loki, Kaptan Amerika ve Wasp gibi pek çok kahraman sizi bekliyor. 

Çok detaylı bir simülasyon oyunu olduğu için Marvel Avengers Academy epey zamanınızı alıyor. Marvel evreninin hayranlarının seveceği oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

• Oyun turkce olmadigi icin yuklemeye gerek yok. Zevk alamiyom :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil desteği şart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce öğrenin ileride işe yarar.

• Türkçe dil desteğinden ziyade size ingilizce dil desteği şart.
  • Sizene kardesim bizim ingilizcemizden? Ben kendi adima konusuyorum size ne oluyorda ingilizce sart felan ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.