Şimdi Ara

Umut'un Kafa Topları ile İmtihanı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maçın sadece ikinci yarısını seyredebildim. Umut en az 5 kere kafa topuna çıktı ve hiç birinde vurmaya yaklaşamadı bile. Bakın alamadı demiyorum, vuramadı da demiyorum, vurmaya yaklaşamadı bile.

Adam hava topuna çıkması gerekenden en az 3 saniye erken çıkıyor, rakip savunmacı topa vururken bizimki çoktan serbest düşüşe geçmiş oluyor düşüşün ortasında, elleri kolları sağa sola savruluyor falan. Tam rezalet. Burak'ın gitmesine sevindim ama istediğim Umut'un oynaması değildi. Podolski, Sinan veya Volkan Pala sezon sonuna kadar forvette oynasın bir kere ağzımı açarsam adam değilim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• tam buraklık maçtı, o da gitti..

trollüğümden yazmıyorum. ama bu maç tam buraklık maçtı... o da gittiğine göre gs anca şansa gol atabilir...

tek şansınız poldi...
  • Olcanın dönen topunda resmen saçmaladı.Sirke gitsin bence orda daha yararlı olur topluma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: forward 1905

Olcanın dönen topunda resmen saçmaladı.Sirke gitsin bence orda daha yararlı olur topluma.

En azından izlerken eğleniriz

• Müsait bi arkasdas kafa topuna cikisini resim olarak atabilir mi ?

• Umut'a kaldık ya,başımıza daha neler neler gelecek düşünmek bile istemiyorum.
  • Ya yerin dibine sokmak için demiyorum gerçekten 170 boyla halı sahada daha iyi kafa topuna çıkıyorum ben. Öyle oynamayı da fazla bilmem.
  • Ya kafa topuna yukselip sonra yanlis yukseldigini farkedip egilerek vurmaya calisan birinden bahsediyorsunuz arkadaslar.

Her topa yukseldigine bakin. Eger ters acidan gosterilirse iyi izleyin. Yanlis yere yukseliyor ya adam.

• Asıl olay bizim umutla imtihanımız. Sabır, dirayet, tahammül sınırlarımızı ölçmek ve daha ileriye taşımak için gönderilmiş bir araç. Lakin bende bu sınırlar aşıldı, barajlar taştı def edin şu beceriksizi bizi sinir hastası yaptı yeter bu çektiğimiz çile!

• Çok koşuyor elinden geleni %100 kapasiteyle veriyor falan filan ah ah kimlere kaldık

• Umut'un topla imtihani desek daha dogru olur

• help21 kullanıcısına yanıt
    Ya iş koşmakla oluyorsa takımın kanatlarına alalım maraton koşucularını Kenya'dan vs. Koşsun dursunlar, yorulmazlar da. Anlayamıyorum çok koşan adama iyi futbolcu deniyor ülkede.

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

Ya iş koşmakla oluyorsa takımın kanatlarına alalım maraton koşucularını Kenya'dan vs. Koşsun dursunlar, yorulmazlar da. Anlayamıyorum çok koşan adama iyi futbolcu deniyor ülkede.

Çünkü tembellik insanların içine işlemiş burda, biraz çalışan ya da öyle görünen birini övüyorlar.
  • Ülkenin 4 bir yanında tesisi var ama içlerinden bitane Umut tan formayı alacak yetenekte adam yok mu şimdi? Demek ki yok ki Umut hala ilk 11.

Ya bu adamı kimse transfer etmek istemiyor ya da Umut o kadar söz dinleyen birisi ki kimse gitsin diyemiyor.

Terim-Mancini-Prandelli-Hamzaoğlu-Denizli.

Kimse Umut tan vazgeçemedi, sizde susun biat edin
  • FearMaster kullanıcısına yanıt
    Hani bir tek Ali Ece Umut ile ilgili taraftarla neredeyse aynı şeyi düşünüyor. Geri kalan futbol yorumcusu denebilecek gazetecilerin hepsi Umut u öv öv bitiremiyorlar. Taraftarından gazetecisine yorumcusuna kadar.

•  Umut'un Kafa Topları ile İmtihanı

Yeter artık üzerime gitmeyin bu adamın!
  • Umut kafa topuna çıkarken

• quote:

Orijinalden alıntı: alprkrkmz

ironi yapmıştım
  • help21 kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayin anladim ironi yaptiginizi

Yorumunuza ek olarak soylemistim. Yorumunuza katılıyorum yoksa.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.