Şimdi Ara

Mustafa Denizli haysiyetli ise istifa eder.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Skor veya oyunla ilgili değil tam tersi yönetimin Denizli'ye olan tavrından böyle düşünüyorum.

Takım rezil giderken hem lig hem Avrupada, hocayı getirdin. Bu yükün altına Fatih Terim girmez mesela asla.

Devre arası 5 transfer sözü verdin anlaştın hoca ile 2 adam aldın. UEFA bahanesini sene başından beri hep kullandın. Hocanın kafasında istediği sisteme göre adam almadın.

Her ne kadar gitmesi hoşuma gitsede Mustafa Denizli'nin kalsın dediği Burak'ı da sattın hemde transfer sezonu bittikten sonra.

Mustafa Hoca eğer gururlu ve haysiyetli bir adam ise görevinden istifa eder. Bir Teknik Direktör ile bu kadar dalga geçinilmez.

Sinan da sakat. Uzun süreli belli. Hamza Hamzaoğlunu Umut yorumu ile kovduktan sonra bizi Umut'a mahkum eden adamların GS koltuğunda durmamaları lazım.

• Altı üstü maraton yorumcusu bir adamdan çok fazla şey bekliyorsun. HS umrunda bile değildir adamın emeklilik piyangosu vurdu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam zaten alınması hataydı

gsye geldiğinde yazmıştım:mustafa denizli ofansif oynayan takıma yakışmaz, denizli ofansif futbolun üstüne beton döker, kendi leş defansif sistemini getirir ve gençlere o konuda asla güvenmez yazdığımda kendi takım taraftarlarınca ve bir kaç gslilerce eleştirildim...

zaten bizi kendisi şampiyon yapmadı 2009'da. yatıp kalkıp yusuf şimşek, cisse, bobo, holosko ve ernste dua edelim...

denizli ancak başakşehir, konya gibi defansif oynayan takımlarda iş yapar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: METMETALLICA

Altı üstü maraton yorumcusu bir adamdan çok fazla şey bekliyorsun. HS umrunda bile değildir adamın emeklilik piyangosu vurdu

Problem o zaten. Adama piyango vurdu. Heyecan oldu son yıllarında. Ama işte insan ümit ediyor.

Mustafa Denizli haysiyetli olup istifa ederse 2 güne kongre kararı çıkar.
  • Ben Mustafa Denizli nin kafasında bi sistem falan olduğunu sanmıyorum,evet istifa etmeli ve yeniden tv de yorumculuğa devam etmeli.Ayrıca Burak konusunda yönetimin kabahati yok adam gitmek istediğini direk Denizliye söylemiş gitmek isteyen adamıda zorla tutamaz kimse.Avrupadan doğru dürüst bi teklif gelse çinden gelen teklifi bile beklemezdi.Yönetim hakkında eleştiri yapmaya bile gerek yok işbilmezler sürüsü alayı

• Gitsin yorumculuga devam etsin takıma bir artısi yok.

• benitez çöpünden komisyon yiyemediği için kovulana kadar kalır bırakmaz o parayı dede
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ben Mustafa Denizli nin kafasında bi sistem falan olduğunu sanmıyorum,evet istifa etmeli ve yeniden tv de yorumculuğa devam etmeli.Ayrıca Burak konusunda yönetimin kabahati yok adam gitmek istediğini direk Denizliye söylemiş gitmek isteyen adamıda zorla tutamaz kimse.Avrupadan doğru dürüst bi teklif gelse çinden gelen teklifi bile beklemezdi.Yönetim hakkında eleştiri yapmaya bile gerek yok işbilmezler sürüsü alayı

Katılmıyorum. O adam sözleşmeli ise ve transfer sezonu bittikten sonra ben gidicem derse "Tamam git ama sene sonundan önce olmaz" gayet denebilir.

Yönetimin işine geldi sadece.

Sonuçta Burakta transfer sezonu kapanmışken giderek GSyi yol üstü bırakıyor.

"Transfer sezonu bitti, senin yerine adam almadan gitmene izin vermiyoruz" der kuvvetli bir TD. Nasıl satarsınız bu adamı der. Pasif TD ise "zaten gitmek istiyordu" gibi gereksiz içi boş kelimeler kullanır.

• Adam ogullarini torunlarina miras birakmak icin geldi kardes.
    Denizli gibi bir adam istifa eder mi.
    O kontrati pasa pasa odetmeden gitmez.
    Hamza hamzaoglu mu sandiniz adami.
    O kadar camur attiginiz hamza kovulmasina ragmen calismadigi ayin yani bu sezonun bile parasini almadan gitti.

Dedik ama hamza bu sezon yollanmamali diye bole olacagi o kadar asikarki.

Hamza doneminde son dakikalar 4 puan kaybettik yani sanssizdik takim kotuydu de bu kadar deildi.

Bundan kotu olmaz diye dusunuyorum.

Hamza ile basari sansi yuzde 10 ise sezon ortasi yeni teknik direktorler basari yuzde 1 di.
    Hele hele futboldan kopmus 10 yildir sahalara inmeyen denizli ile yuzde 0.01 idi.

• ünal aysal öncesi de adnan polat zamanı galatasaray böyle bir döneme girmişti. Ardından yeniden yapılandı şampiyon olmuşlardı. Valla sezon sonu bu takımdan çok kişi gönderilecek gibi. Büyük takım oyuncusu olmayan çok adam var. Yeniden kadro kurarak 2016-2017 sezonu iddaalı olur .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

quote:

Orijinalden alıntı: Mendieta58

Ben Mustafa Denizli nin kafasında bi sistem falan olduğunu sanmıyorum,evet istifa etmeli ve yeniden tv de yorumculuğa devam etmeli.Ayrıca Burak konusunda yönetimin kabahati yok adam gitmek istediğini direk Denizliye söylemiş gitmek isteyen adamıda zorla tutamaz kimse.Avrupadan doğru dürüst bi teklif gelse çinden gelen teklifi bile beklemezdi.Yönetim hakkında eleştiri yapmaya bile gerek yok işbilmezler sürüsü alayı

Katılmıyorum. O adam sözleşmeli ise ve transfer sezonu bittikten sonra ben gidicem derse "Tamam git ama sene sonundan önce olmaz" gayet denebilir.

Yönetimin işine geldi sadece.

Sonuçta Burakta transfer sezonu kapanmışken giderek GSyi yol üstü bırakıyor.

"Transfer sezonu bitti, senin yerine adam almadan gitmene izin vermiyoruz" der kuvvetli bir TD. Nasıl satarsınız bu adamı der. Pasif TD ise "zaten gitmek istiyordu" gibi gereksiz içi boş kelimeler kullanır.

Gitmek isteyen Burak gibi bi adamsa bende direk gönderirdim(bonservisi konusunda beklentim yok yönetim ondan gelen parayı çok güzel çar çur eder).Adam zaten küsmeye trip atmaya bahane arayan bi topçu,hayır kalacaksın sezon sonuna kadar desen sakatım ağrım var vs vs diyip yatacak yarım sezon.

Zamanlama ve hocanın pasifliği konusuna katılıyorum,özellikle hoca konusunda oyunculara söz geçirecek otoritesini kabul ettirecek hadi bunlarda olmadı saha kenarında olsada sürekli oyunun içinde olacak takımı gazlayacak adam lazım.Bu konular açılınca aklıma unai emery geliyor ama oda çok çok uzak bi ihtimal malesef

• Bence hamza hoca olsaydı Galatasaray bu halde olmazdı. Galatasaray hücum futbolu oyanayan bir takım yıllardan beri böyle oynuyor mustafa hoca bunu beceremiyor. hamza hoca az çok oynatıyordu.
  • Televizyondan atıp tutan adamları hoca yapınca, neler olduğunu görmüş olduk.Tvde taktik konuşan adamların alayı boş konuşuyor.
  • Mustafa hocaya haksız etmeyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kurt gibi duruyordu meğer kocamış bir kurtmuş. Bize de doğru dürüst bir adam gelmez mi ya...

Yönetim ne yaparsa yüzlerine gözlerine bulaştırıyor,her şey ellerinde patlıyor.
    Mustafa Denizli kendi gitmek isterse gitmeli,kovarsak bir de tazminat ödemek zorunda kalırız.
  • Yok öyle, o gitsin bu gitsin olmaz artık. Siz istediniz buyur durum bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dwimmerlaik

Adam ogullarini torunlarina miras birakmak icin geldi kardes.
    Denizli gibi bir adam istifa eder mi.
    O kontrati pasa pasa odetmeden gitmez.
    Hamza hamzaoglu mu sandiniz adami.
    O kadar camur attiginiz hamza kovulmasina ragmen calismadigi ayin yani bu sezonun bile parasini almadan gitti.

Dedik ama hamza bu sezon yollanmamali diye bole olacagi o kadar asikarki.

Hamza doneminde son dakikalar 4 puan kaybettik yani sanssizdik takim kotuydu de bu kadar deildi.

Bundan kotu olmaz diye dusunuyorum.

Hamza ile basari sansi yuzde 10 ise sezon ortasi yeni teknik direktorler basari yuzde 1 di.
    Hele hele futboldan kopmus 10 yildir sahalara inmeyen denizli ile yuzde 0.01 idi.

valla bence hamzaoğlu da tüm tazminatını almalıydı. hatta ben olsam üstüne dava açabilirdim yani.
    adamın onurunu 2 paralık etmeye çalıştı gs yönetimi.

adam 1 senede kaç kupa getirmiş azıcık vefa..
    hoş seyirci de burak-selçuk-hamza gibi yerliler konu oldu mu eski başarıyı unutup saldırıyor direk hata var orada da ama yönetimsen akıllı olacaksın.

m.denizli'ye de gel hoca demişlerse parayı önermişlerse;
    -transfer yapacaz demişlerse

sonunda burak'ı satıp transferde 2 ucuz oyuncu alıp m.denizli'yi yüz üstü bırakmışlarsa adamda tazminatsız gitmem demekte haklıdır.
    gs başında getirmeyecekti denizliyi.
    madem burak'ı satacan yeniden gençleşecen niye denizli?

• Ya simdi hocanin hatasi osu busu vardir eyvallah ama asil sorun sizin yonetiminizde kadronuz sampiyonluk icin yeterli degil transfer yapamiyorsunuz sikintilardan dolayi maclar kaybediliyor moraller alt ust bugun resmen inancini kaybetmis bir gs vardi bitsede gitsek diyor gibiydiler hoca bu takima geldiginde zaten Galatasaray mental olarak cokmus bi vaziyetteydi ya da ona yakin iste. Once Galatasaray'i bu hale dusurenleri suclayin bana kalirsa eger takim gecen seneki veya onceki senelerdeki gibi bir haldeyken Mustafa Denizli gelseydi durum cok cok daha farkli olurdu

• iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    Genelde objektif yorum yapan biri gibi kalmışsın aklımda. Bu konuyu nasıl açtığına şaşırdım. Bu takımdaki sorunları şu dönemde sadece Denizli çözebilir. Çözemese de gitmesini bilir. Denge gibi çoluk çocuğun oyuncağı etmez kendini.
  • Para için geldi ne istifa etmesi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.