Motorlu Taşıtlar Vergisi (Bandrol Masrafı) Neye Göre Alınıyor?
5 Cevap1888 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

478 Mesaj
2 Ekim 2004; 0:41:54 

Arakdaşlar bana bandrol vergilerinin neye gore alındıgını anlatan resmi site lazım. Yani 1,8, 1,9 2,0 motor ticari veya hususi arabalarin bandrol verigilerinin neye gore alındıgını gormem gerekiyor. Resmi bir site tavsiye ederseniz sevinirim. Cunku ileride artıs olursa veya degisir ise forumlardan arastirmaktansa, resmi bir kaynaga basvurmak istiyorum.

Simdiden tesekkurler...

3 Mesaj
2 Ekim 2004; 10:56:02 

he yaw biri şu vergi konusuna açıklık getirse çok makbule geçer valla... bende 98 model frontera için sormuştum vergiyi ama cevap çıkmadı...

23 Mesaj
2 Ekim 2004; 13:04:06 

vergiler değişmişmiydi ki ... kaç olduki bak şimdi bende merak ettim :)

3 Mesaj
2 Ekim 2004; 13:56:55 

Ben buldum.. Linke bakarak vergini hesaplayabilirsin.. http://www.otomobul.com/vergi/

5924 Mesaj
2 Ekim 2004; 14:02:22 

Silindir hacmi,ağırlık ve modele göre değişiyordu galiba, yanlış hatırlıyorda olabilirim.

VW GOLF MK7 1.2.TSI COMFORTLINE MANUEL BEYAZ - CAM TAVAN - 17 DIJON - KUM BEJİ İÇ MEKAN - KARARTILMIŞ CAMLAR - YER TASARRUFLU STEPNE - BEŞİKTAŞ PLAKA
R-LİNE ÖN TAMPON
DER GOLF DAS AUTO

478 Mesaj
3 Ekim 2004; 0:52:41 

Yaw sanirim ticari arabalarin bandrol verigis daha farkli aliniyor. Ama tam emin degilim. Magena'nin 2000 motorun bandrol verigis hakkinda 550 milyon x 2 Taksit yaziyor internet sitesinde....

Ama peugeot bayisine gittigimde Partner 2.0 HDI'ın verigis 350 x 2 Taksitmis...

Yaw resmi bir site yok mu bu olaya aciklik getiren???
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Motorlu Araçlar Dünyası] » Otomobil Genel » Otomobil ve Otomotiv Dünyası Genel » Motorlu Taşıtlar Vergisi (Bandrol Masrafı) Neye Göre Alınıyor?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

1.594