Şimdi Ara

Free aldınız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne demek ? Her oyun birileri free diyor bir kişi free alabilir de afk feed olmayan bir maçta dahi karşı takıma komple free aldınız diyen birisi acaba hazım sorunu mu yaşıyor ?

• He de geç kardeş takma o kadar ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sezon cikan birsey.daha once yoktu.
    A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.
    Bu sozleri kullananlar ciddi anlamda takimin en low kisileri oluyor.lolu 1 v 1 sanan lowlar

• 0/6 oynayıp kaybedınce free bile diyenler var. o yüzden boşver
  • Başlığı görünce kahkaha attım
  • genel olarak gördüğüm bir şey takımlardaki bot lanelerin minyon gibi ölmeleri.
    dk 10 da 5 er kez ölmüş bot laneden çıkıp bana kafa tutup artistlik yapıyorsa bu herife ben free derim kimsede bişi diyemez.
    ulan feedlemişler adamı bir de dalga geçiyor. allahın lowunun birini ezmişin halbuki kendinde ağır lowsun üstüne fighttan sonra
    gülücük atıp bir şeyler yazıyorsun. sen kimsin ve kendini ne sanıyorsun.

o yüzden size tavsiyem low kişileri ezip karşı takımı rencide edicek davranışlarda bulunmayın karşı ananıza sövse dahi bir şey yazmayın reportlayın geçin
    free maç kazanıp üstüne karşıdaki iyi oyuncuların da sinirini bozmayın.
  • Lanede ezdim free aldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ritonunbelasi

Bu sezon cikan birsey.daha once yoktu.
    A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.
    Bu sozleri kullananlar ciddi anlamda takimin en low kisileri oluyor.lolu 1 v 1 sanan lowlar

Sey var bi de velet :D
    Bir sey oldu mu sus veletsin ezdim.Velet ne anlam iceriyorsa onlar icin artik.Eskiden noob denilirdi simdi velet

• kes low lanede ezdim jung farkıyla free alıon ( fena bir şekilde ezildi rakibin dk 20 230 farmı var ve kendisinin 120 )
  • Birde şöyleleri var 20/0/12 filan gidersin Takımı sırtlarsın resmen ona rağmen Kes low takımın iyidi Jung gank geldi beleş kill aldın vs diyenler oluyor.
    Ulan sen baseden kuleye gelene kadar ben 2 wave minion ittirip birde ormanda yaratk kesip tekrar laneye donuyorm . 40Dklık oyunda sen 20kere B basarken ben sadece 3-4 kere base atmışım.
    Halen free diyenler oluyor. Resmen nefes almadan oynuyorum oyunu hala free diyorlar
    Birde alışkanlık olmuş sanırım Karşı takım Surender verirsek eğer isterse 50dklık maç olsun hep birlikte "İZİ" - "KOLAY" "BASİT" gibi kelimeler yazıyorlar.
    Tamamen Toxic oyuncu kitlesi mevcut.Weste geçişler free olması için change.orgda kampanya başlatmayı bile dusunmuyor deilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yildirim Özyiğit -- 6 Şubat 2016; 22:32:54 >
  • Tr'nin çöp olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek zaten bu kadar laf edeceğinize basın parayı geçin weste.

• adam laneden 0-5 çıkıyor karşısındaki adamdan en az 2 katı farm farkı yemiş. bu adam maç boyu da işlevsizliğini falan sürdürüyor. katkısı çok az. ama bir şekilde win alıyor. karşıda afk oluyor veya takımda 12-0 adc var o taşıyor oyunu v.s bu şekilde alınan winlerde free win almış oluyor. oyuna bir etkisi var mı yok. herkes ne kadar lp alıyorsa o da o kadar alıyor. ama adı üstünde free olarak çaba göstermeden başkasının emeğiyle beleş lp kazanıyor.
  • Birde 4v1 yada 3v1 kesilince ağlayanlar var onlara ne demeli ?

/all 4v1 alırsınız anca ezikler
  • quote:

A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.

Bu sezon mu çıktı? Geçen sezon başladım oyuna geçen sezondan beri duydugum laflar.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.

Bu sezon mu çıktı? Geçen sezon başladım oyuna geçen sezondan beri duydugum laflar.

Sezon 3, Sezon 4 , Sezon 5 ... Her sezon vardı bu laflar ve türevleri.Ben TR serveri açıldığında ortaya çıktığını düşünüyorum bu lafların

• quote:

A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.

thaldrin yayında kazandığı maç (thresh oynuyordu) top lanede 1 7 lulu vardı onun için nasıl free aldı belli değil demişti demekki thaldrinde low hm sen prosun ozaman link at izliyim abi arada donıtta atarım
  • Free almak diye bir şey var .Kendinizi kandırmayın.
  • karsı takımla iletişim sohbetini kapatıcaksın takımdan böyle sıçrayanları mutele kafan rahat olsun bunlarla başa çıkamassın ki ben bile istemsemde bu dediklerini nadirde olsa yapıyorum takılma
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

quote:

A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.

Ben pek gormuyordum.en azindan 10 oyunda 1 kere goruyordum diye dusunebiliriz.ama simdi her oyunda goruyorum xd

• quote:

Orijinalden alıntı: reaktonis

quote:

A farki.
    B farki.
    C free aliyor.
    D kisisine yazik oldu.

thaldrin yayında kazandığı maç (thresh oynuyordu) top lanede 1 7 lulu vardı onun için nasıl free aldı belli değil demişti demekki thaldrinde low hm sen prosun ozaman link at izliyim abi arada donıtta atarım

Thaldrin "ne kadar iyi skoru varsa oyuncu o kadar produr" mantigindaysa yapacak birsey yok...
    Pek sevmem thaldrini.efendi cocuk gibi gorunmeye calisan egoist lowun teki

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.