Şimdi Ara

Mezuna Kalan Arkadaşlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Büyük ihtimalle mezun yolu gözüktü bana mezuna kalanlar netleri günde kaç saatle ne kadar arttirdiniz ?
    Ders ders yazarsanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şu 4 ay istiyorsan hiç uyuma. istiyosan hiç çalışma ne yaparsan yap ama mezuna kalma.
  • dostum bende mezuna kalıcam sanırım bu sene edebiyatla sosyal konuları bitirmek istiyorum seneyede türkçede dilbilgisi ve matematiği halledicem tmyim.
  • sayısalcıyız_ kullanıcısına yanıt
    neden öyle dedin?
  • Hazırlıksız Batman kullanıcısına yanıt
    mezun durumunu herkes kaldıramaz. ki mezuna kalıyorsan bir çok fedakarlık yapman lazım. psikoloji açıdan sıkıntı.
  • Turkiyedeki tüm 99'luları tanıyorsun galiba troll

• Geçen sene orta denemeler çözerdim hep 80-95 arasıydı son ay hiç deneme çözmeden girdim sınava 70-80 arasıydı ygs netim tam hatırlamıyorum.

Bu yıl kolay-orta-zor denemeler çözdüm(kolay 2-3tane) 40ı geçmişimdir ortalama 115-120arası tahminen hepsinin.Yaklaşık 30-35 net arttırmışım

Hız bakımındanda 30dakika civarı hızlanmışımdır.

Haziranım sonunda başladım ekim kasımda yattım.Diğer aylar ortalama 3-6saat yazın min 5 saatti.(Bayramlar hariç) Sayısaldan geçme tm yim.

Bana sorarsan mezuna kalma çalış çalışabildiğin kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smelly cat -- 6 Şubat 2016; 16:52:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayısalcıyız_

mezun durumunu herkes kaldıramaz. ki mezuna kalıyorsan bir çok fedakarlık yapman lazım. psikoloji açıdan sıkıntı.

Hocam sene basi meslek liseliden farkim yoktu 11.sinifta mattan 4 5 net falan yapiyodum bu sene mat 20 25 arasi geliyor ygs5 ozdebirde 300le 24k oldum denemelerde de 320 330 falan geliyor hedef hukuk ama bu sene zor.

• yani olur mu bilemeyiz ama sana tavsiyem seneye kalacak olsan bile sanki bu yıl kazanmak zorundaymışsın gibi çok sıkı çalış ki olmadı seneye kalırsan çok sağlam temel olur.
  • YÜKSEK BİR HEDEFİN YOKSA, DERECE FALAN HEDEFLEMİYORSAN YAZ Bİ YERİ GİT.

• Mezuna kaldım. Ziyarete gelen akrabalar niye boş boş bakıyosun diye soruyorlar. Muhabbet sıfıra indi. 6-7 kilo aldım. Her gün aile içindeyim. Kötü bir durum olmasa da insan çok sıkılıyor.

• la havle 100 k dan düşükse tamam kal diycemde 20 k dan 50 k dan kalıyorlar ya. olum iş mi yok size Allah Allah tamam adam akıllı biyer tutmuyorsa kalırsında . bi deneyin bi girin olmazsa kalırsınız sıkıntı yok .hatta şuan ki çalışmalarını seneye için yapıyormuş gibi bile çalışabilirsin. ama siz seneye kaldım diyip yatmaya bahane buluyorsunuz sadece
  • Kalmayiñnnnnnnnn bizim onumuzu kapatmayin

• Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    İşte mezuna kalmanın getirdiği en zor şeylerden biri de, akrabaların - misafirlerin seni görüp nereyi kazandın demesi. Mezuna kaldım deyince de onların gizliden gizliye gülen gözleri, senin ise çılgın feryatlar kopartarak ağızlarının payını vermek isteyip verememen sonucu oluşan gözleri dolu ağlamaklı surat.
    İpin ucunu bir kaçırdım o kaçırış. İdrak etmedim, edemedim bu sürecin, bu sınavın ehemmiyetini. İşte, insan üzülüyor. İş işten geçince hele geriye bir tarafı buruk bir kalp kalıyor, seni mutlu eden bir olay olduğunda tam sevineceksin ki kalbinin buruk tarafı sızlıyor ve o nalet acı tekrar nüksedip acıyla tekrar boğuşuyorsun.

Beyler bi, konu oluşturalım da bizim 97-98 li tayfa belli olsun, şu 99lular sızmasın, birbirimize destek olalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyche of Batman

İşte mezuna kalmanın getirdiği en zor şeylerden biri de, akrabaların - misafirlerin seni görüp nereyi kazandın demesi. Mezuna kaldım deyince de onların gizliden gizliye gülen gözleri, senin ise çılgın feryatlar kopartarak ağızlarının payını vermek isteyip verememen sonucu oluşan gözleri dolu ağlamaklı surat.
    İpin ucunu bir kaçırdım o kaçırış. İdrak etmedim, edemedim bu sürecin, bu sınavın ehemmiyetini. İşte, insan üzülüyor. İş işten geçince hele geriye bir tarafı buruk bir kalp kalıyor, seni mutlu eden bir olay olduğunda tam sevineceksin ki kalbinin buruk tarafı sızlıyor ve o nalet acı tekrar nüksedip acıyla tekrar boğuşuyorsun.

Beyler bi, konu oluşturalım da bizim 97-98 li tayfa belli olsun, şu 99lular sızmasın, birbirimize destek olalım.

+1
  • 98liyim. Tahminen 20kdan mezuna kalicam. Henuz sirasi degil bence ama elbet toplaniriz zamani gelince. 99lularin sordugu sorulari da goruyoz. Bunlara okulda ne ogretiyolarsa artik? Basit basit sorular felan. Eger bu tarzda cikarsa mezuna kalan 98li panpilerim 1kyi kapatirlar rahat.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fikirist kullanıcısına yanıt
    9 binden 5 binden bir sürü mezuna kalan var. Rekor 1800'den Boğaziçi için kalan bir abi de benim gördüğüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-E1634F1D8 -- 7 Şubat 2016; 21:10:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Psyche of Batman

motive olduğum bildiğin
  • Aynen knk.
    Sırf yani 2x2 sonucunu bilmeyen elalem gelecek evine kazanamadın demek ? Diyecek , gülecek ve sen buna alınacaksın
    Şöyle düşün ; Hayatından 1 yıl vermek mi iyidir ? Yoksa ömrün boyunca nefret edeceğin birşey yapmak mı ?
  • Hedef tm1 40k fakat olmayacak gibi gözüküyor. Mezuna kalmak istemiyorum bu sene bıktım zaten hiç bir şeyden zevk alası gelmiyor insanın. Dışarı çıkıp arkadaşınla bir şeyler içiyorsun aklın hep sınavda rahat olamıyorsun. Şu yarıyıl tatili hiç tatil değil gibi yarın okul açılıyor umurumda değil farketmiyor açılıp açılmaması. Bir sene daha nasıl dayanılır bilmiyorum fakat istemediğim yere gitmekten iyidir.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.