Şimdi Ara

Trafikte boş şeyler yüzünden tartışmayın,kavga etmeyin...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
1.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.haberler.com/ozel-haber-yol-vermedin-dedigi-surucuyu-basindan-8133533-haberi/

Karşıdaki nasıl bir manyak çıkar bilemezsiniz,aldırış etmeden alttan alarak yola devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berkenarjen -- 6 Şubat 2016; 11:48:04 >

• Aynen.
  • Merhaba.
    Geçen gün anayola çıkan tali yol ağzında tam durup yolu kontrol edecekken aniden 9-10 yaşlarında piskiletli bir çocuk önüme fırladı ve arabama çarptı.
    Oğlum o nasıl piskilet sürmektir diyerek hemen durup indim ve çocuğu kontrol ettim yaralandı mı diye.
    Çocukta şok içinde abi özür dilerim arabanda birşey yok dedi.
    Boşver arabayı sende birşey varmı dedim, baktım sorun yok yola devam ettim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasıl bir millet olduk.Artık trafikte kavga etmek için bahane arıyoruz.Yollarda terör estiren psikopat tipli laftan anlamayan çok insan var.Yaşamımız pamuk ipliğine bağlı resmen.Ülke de hukuk sistemi de kalmamış.Yazık,üzülüyorum canım ülkeme.Adam vurmayı normal hale getirdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelirken poğaça almak için bi yere uğradım oradan çıkarken elemanın biri agresif şekilde el kol yaparak geri cikacamm vs dedi anında kapıyı açip ''ne var laa'' dedim ''ağbii geri cikiyimta oyle çık istersen''dedi
    Bu içine ettimin milleti insan gibi konusup anlaşmayı bilmiyor bunlara hayvan gibi davraninca yola geliyorlar.

• Korna sesi küfür sayıldığı için, bizde ota moka korna çaldığımız için daha çok bu haberleri duyarız ve bize çok normal gelir.
    Avrupada hatta bizden 10 yıl geride dediğimiz Kıbrıs da bile korna sesi duymazsın yayaya sürğcüye saygı vardır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan ne ulke olduk ya

• Aynen valla akıllı olan akşam evde çocuğunun beklediğini düşünen adam hiç gereksiz yere tartışmaz.Çünkü bu memlekette çoluk çocuk aile umrunda olmayan ,kaybedecek birşeyi olmayan çok insan var.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Onu hakediyorlarda, sen yinede yapma böyle kardesım. Herkese bulaşılmaz, hele ki böyle boş şeyler için.
  • GE.Garage kullanıcısına yanıt
    Sartellerim attı o an 1.70 boy 60 kg 10 cm kollu vücutlariyla artistlik peşinde koşuyorlar

• Bu tür durumlar, bireysel silahlanmanın ne kadar gerekli olduğunu gösteriyor.
  • bunlar toplum içinde yer edinememiş tipler, altına arabayı alınca kendini adam sanıyor birçoğu.
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Hocam haber videosunu izlemediniz sanırım olay kola boya bakmıyor. Benim boy 190, kilo 85, kol 37-38 cm ama kimseye bulaşmamaya özen gösteririm. Memlekette delikanlı adam yok ki silahsız sopasız çıksın karşına.
  • Bi tarafta işi gücü olan hayatta düşünmesi gereken şeyler olan insanlar, bir tarafta boş beleş haybeye yaşayıp giden geberip gittiğinde kimsenin bi şey kaybetmeyeceği insan demeye bin şahit yaratıklar.

Toplumda seviye farkı asgari düzeye inmedikçe bunlar olur malesef.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Trafik çok riskli.Bir bakmışsın,kanlı edinmişsin hiç belli olmaz.

Kendi halinde gideceksin bizim broadway sürerken ben çok kez kavga ettim ama suç benimdi tabii

Gece yarış yapan şerefsizler de var bizim broadway ile dumanı yuttururum da onlara ceza yazılmasından korkuyorum yoksa bizde biliriz yani
  • Bu tip kişiler genelde arabasında silah,bıçak,sopa vs olan kişiler. Hepsi de o aletlere güvenerek artislik yapıyor, ellerinde silah vs olmasın abi abi demeye başlıyorlar.
    Toplum içinde ezilmiş, hiçkimsenin kendisine saygı duymadığı, elinde sopa olunca kendisini Erkek ya da Adam sanan ezik ruhlu canlılar.

Bu tip birisiyle karşılaşınca gülümseyip geçin. Yazıktır...

• Arkadaşlar arabasına bindiğim yaşça büyük bir kaç kişinin, torpidosunda silah görünce açıkçası trafikte kolay kolay tartışma laf dalışına girmiyorum aklıma hemen bunlar geliyor.

Beyler karşınızdaki adam ufak tefektir, eli yüzü düzgündür bunlara aldanmayın en iyisi hiç kimseye bulaşmamak... Arkadaş bir kurşuna bakar bütün hayatın orada sonlanır ve değmez.

Karşınızdaki adamın potansiyelini neler yapabileceğini kestiremezsiniz. O yüzden mevzu en zora girdiğinde bile tatlı dille işin içinden çıkmaya çalışın, sevenlerinizi üzmeyin
  • Arabadan aşağıya inen insanda kabahat. O andan sonra her şeyi göze alman lazım, alamıyorsan da inmeyeceksin. Camınızı kapatın yürüyün gidin, it ürür kervan yürür.
  • Stand Alone kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Arabadan indiysen ya cahilsin, cahil değilsen de Deli Yüreksin oradan sonra geri dönüş yok. Ölmeyi bayılmak sanıyor malesef vatandaş.

18 yaşımda ehliyeti ilk aldığımda gelene geçene el kol yapardım, hiç öfke kontrolüm yoktu. 5 sene geçti artık pamuk gibiyim camı sadece sigarayı atmak için açarım o derece.

Ben yıllarca bi yerimi yırtayım okuyayım emek vereyim. İnsanlıktan nasibini almamış hayvanın biriyle yol kavgasına gireyim hop gitti çöpe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 6 Şubat 2016; 19:41:08 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • böyle adamların yaşamaması lazım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.