Şimdi Ara

A101 Hafta Sonu İndirimi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.752
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     A101 Hafta Sonu İndirimi

• yağlara ne oldu böyle ya 5lt si 30 tl lerde .
  • künefe nasıldır acaba daha önce deneyen oldu mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

künefe nasıldır acaba daha önce deneyen oldu mu ?

Kunefe iyi değil sıradan.Hatayda künefe yedikten sonra.Pahalı değil alınıp denenebilir.Bize uymadı. Netten hataydan sipariş vermeyi düşünüyorum. Haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fberen

yağlara ne oldu böyle ya 5lt si 30 tl lerde .

denetimsizlik, ete, meyveye sebzeye ne oluyorsa yağa da o oluyor.. olan vatandaşa oluyor, asgari ücretin 20 katı maaş alan m.vekillerin bulunduğu bir ülkede böyle şeyler kanıksandı artık
  • quote:

Merhaba.
    Benim çocukluğumda TRT' de "Neşeli Matematik" adlı program vardı.
    Tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Süzme peynir güzel, Saray çokonella 500 gr 3,95 idi oda güzel fiyat, tavuk salam 850 gr 5,25 idi alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mytohology

quote:

Merhaba.
    Benim çocukluğumda TRT' de "Neşeli Matematik" adlı program vardı.
    Tavsiye ederim.

Asıl benim sana tavsiye etmem lazım. Hatta video sitelerinde bedava matematik dersi veriyorlar onları da izleyip çalışırsan insanlığı büyük bir felaketten kurtarırsın. Yağın normal fiyatına bakarsan kaç tl olduğunu görürsün. Ayrıca market markaları bile 24-25 lira iken ve kullandığım yudum 33-35 lira yani ortalaması 30 lira(kampanya ile 30 civarlarına yudum aldım) olduğundan yazmış olabilir miyim? Zaten 'dekareme' isimli arkadaş neye serzenişte bulunduğumu anlayarak güzel bir eleştiri yayınlamış. Ama senin bunları anlaman için matematik tek başına yetmez. Bol bol beyin geliştirme egzersizleri yapman lazım. Analitik düşünme tekniğini kavraman için matematik güzel bir yol. Bu yolda başla ve kalan zamanlarında satranç gibi beyin egzersizleri yap. Bunun önemini bir mesajın altında nelerin geçtiğini anlayınca göreceksin. Herkes senin gibi sığ düşünerek mesaj yazmaya biliyor. Bu nedenle senin de daha yüksek seviyelerde mesaj yazman için bu şart. Tabi bunun yanında mesajındaki görselliğe verdiğin önemi içeriğe vererek daha başarılı olacağına inancım tam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sub-Zer0

künefe nasıldır acaba daha önce deneyen oldu mu ?

F/P açısından gayet iyi, defalarca denedim.
  • künefe isteyen kral künefenin sitesine girip alsın bence ben bu künefeyi artı olarak hatay birlik künefeyi denedim hazır paket beğenmedim
  • matematik bilginizi tiye almak bize düşmez.o diğer arkadaş ile aranızdaki mevzu.Ancak 5 LT Yudum ayçiçek yağı da 23-25 TL bandında hocam.30 TL lere alıyorsanız eğer sizde Sıcak Fırsatçılığa uymayan bir durum vardır..
    Hatta zaman zaman 4x1,25 LT=5 Lt lik paketler var 23 TL civarı satılıyor..
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    1 kere yemiştim beğenmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: KURTum

Süzme peynir güzel, Saray çokonella 500 gr 3,95 idi oda güzel fiyat, tavuk salam 850 gr 5,25 idi alınır.

Saray indirimi yazmıyor.Mağazaya özel mi yoksa genel indirim mi acaba?
  • Süzme peyniri Ekici üretiyordu sanırım değişmediyse..Peynir alınır.Fiyat güzel..
  • hafiz83 kullanıcısına yanıt
    ben yağı yazın halletim 16,5 tl den 25 litre almıştım ki ben daha çok zeytin yağı kullandığımdan bu 25 lt bile çok fazla. Ama köye giderken istediler ayak üstü yolda bulduğum yerde 30 küsür tlydi aldım. ondan şaşırdım. zaten tenekeyi yazdan alınca sıkıntı olmuyor. ha belki bunda merkezden uzak yerlerde olduğundan olabilir. ama migrosun felan kendi market yağları bile 23-24 lira bu fark asıl sıkıntı olan bence.
  • Adalet mülkün temeli kullanıcısına yanıt
    Bugün aldım, Afişlerinde de vardı, mağazaya özel afiş yapıldığını sanmıyorum, tahminimce genel.
    almışken 5 adet aldım.
  • Heh şimdi oldu :))
    Hocam memlekette fiyatı artmayan ne kaldı ki zaten.Et,çay,sebze-meyve,yağ fiyatlar ortada..
    Bizim gibi kombo,çek,indirim vs takhp etmeyen,edemeyen işi zor..
    Haa fiyatına bakmadan sepet dolduranlar da hiç az değil o da ayrı mevzu tabi..

• kipada 5 Lt orkide yağ 20.90 tl.
  • Sub-Zer0 kullanıcısına yanıt
    Künefe yemek isteyenlere tavsiyemdir. BİMde ve KİPAda satılan Künenfes marka künefeleri ambalajında yazılan şekilde yaparsanız mükemmel bir tadı oluyor. Tavsiye ederim. A101in sattığı beş para etmez paranızı çöpe atmayın.
  • Künefe berbat bence almayın

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.