Şimdi Ara

Ankara'da trafik kazası: 5 ölü (Ankara Bulvarı-Ters yön!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara Bulvarı'nda kamyonet ile otomobilin kafa kafaya çarpışması sonucu 5 kişi öldü, 5 kişi yaralandı.
    Etimesgut'tan şehir merkezi istikametine doğru gelen ve sürücüsü henüz belirlenemeyen 06 DJ 6762 plakalı otomobil, Ankara Bulvarı'nda ters yönde seyreden 06 BY 6182 plakalı kamyonetle kafa kafaya çarpıştı.

Kazada, araçlarda bulunanlardan 5'i olay yerinde yaşamını yitirdi, yaralanan 5 kişi kent merkezindeki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

http://m.hurriyet.com.tr/ankarada-trafik-kazasi-5-olu-5-yarali-40050161?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_term=post&utm_content=ankarada-trafik-kazasi-5-olu-5-yarali&utm_campaign=ankarada-trafik-kazasi-5-olu-5-yarali_sondakikahaberleri_kriminal/adliolaylar_ankarayerelhaberler

4 gidiş 4 geliş olan ve genelde ş.arası gibi sakin olan bu yolda kamyonet ters yöne girmiş, nasıl becermiş bilmiyorum ama en solda seyrediyor gibi, yanlışlıkla girdi büyük ihtimal. Alkollü değilse ayık kafayla bu cinayeti nasıl işlemiş? Zaman zaman ben de karşılaşıyorum, 1km fazla gitmemek için ters yönde gidenleri mi ararsın yanlış sapağa dönüp geri geri geleni mi... bu dediklerim mahalle arasında değil ana bulvarlarda yoğun trafikte oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ned_Starkk -- 6 Şubat 2016; 16:43:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kural tanımamazlık kanımıza işlemiş.Allah Rahmet eylesin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sanirim ilk kez bulvarı denedi. Malum ankarada memur kesimi sadece hafta sonuna doğru trafiğe çıkıyor. Belliki cuma aksami düğün dernek fln dönüyor olabilirler. Alkollü de olabilirler başka seceenk kalamdinzaten. Düz giden araba için daha büyük talihsizlik

• Açık açık kasıtlı cinayet bu

• Ters yöne nasıl giriyor videodan anladığım kadarıyla ortada beton bariyerler var,bölünmüş yol..Yolun yabancısıymış galiba,kötü bi durum.Allah rahmet eylesin

• Kendi istikametinde gidenlere Allah rahmet eylesin
  • Her gün kullandığım yol.

Yapılınca sevinmiştim. Ümitköy-Cebeci Hastane arası 15 dk inmişti. Kullana kullana soğudum artık. Sincan'dan kalkan ne kadar insan benzeri yaratık varsa burda. Kar kış yağmur çamur demeden 120-130 giden mi ararsın, Ters yöne parkedip kapıyı açık bırakıp giden mi ararsın, Şaşmaz bağlantısında terse giden hafriyat kamyonumu ararsın.

10 dk geç giderim, sağ salim giderim bundan sonra.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilinçli olarak ters yöne girse emniyet şeritinden ilerlerdi, komyonet ters yönün en soluna geçmiş gibi. Alkollü kafa bile buna müsaade etmez. Geceleyin bu yolu daha dikkatli kullanmak lazım, eline silah alan teröristler kadar tehlikeli birçok mahluk var trafikte

• 3 sene önce izmir-aydın otobanında gece 10 da denk geldi bana,, allahtan düz yolda uzaktan farkettim, virajda falan karşılaşsak 160 la girermişim arabaya ,, işin ilginci 155 i aradım olayı anlattım polis haberimiz var dedi, demekki adamın çıkışa gelmesini bekliyorlar,o zamana kadar kaza olsa umurlarında değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dionysos_07 -- 6 Şubat 2016; 15:47:42 >
  • Alkollü olsa iyi bir iş mi yapmış olacaktı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam alkollüyse cinayet değil mi yani?

• Ne desek boş.
    3 gündür istanbuldayım.
    Sinir hastası olsun trafikte.
    Bu kadar embesil hayvan sabırsız saygısız bir güruh nasıl birarada yaşıyor anlamıyorum.
    En basiti.Sabah arabayı çıkaramadım.Çünkü öküzün biri kamyoneti otopark çıkışına bırakıp gitmiş. Bu küfür etmek gibi birşey. Bunu yapan adamla bu olayı tartışamazsın. Sadece kavga edersin. Cinayet bile çıkabilir. Bu türün yeryüzünden silinmesi gerek.

• Alkollüyse de cinayet tabiki ve kaçınılmaz son, alkollü değilse bilinçli olarak bu hatayı nasıl yapmış onu anlamaya ve anlatmaya çalışıyorum.

• ALLAH rahmet etsin ,
    Bizim kültürümüzde ölünün arkasından konuşmak , hoş karşılanmaz , saçma sapan yorumlarda bulunmayın.
    Sonuç olarak kimsenin böyle bir sonuç doğuracak eylemi kasıtlı yapması beklenmez 5 ölü ve onlarca etkilenen insanlar var , adabanızı bilip konuşun.
  • savascoker kullanıcısına yanıt
    Dağdaki teröristin arkasından nasıl lanet okuyorsak, şehir teröristinin arkasından da gayet güzel okunur.

Ailemde hukukçu çok hepsine sordum bu Bilinçli Taksirle Adam öldürmeye girer dediler. Yani planlayarak öldürmenin bir aşama aşağısı.

Güzel ajitasyon yaptın ama yemez, hiç suçu günahı olmayan yolunda giden vatandaşların suçu neydi ? İpsiz sapsızın biri yüzünden HAYATLARI BİTTİ. Rahat rahat yazmak kolay foruma. Kendi başına geldiğini düşün ailenden birinin başına geldiğini düşün ondan sonra burda abap dersi ver.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baba0392 -- 6 Şubat 2016; 19:39:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Başka bir yerde sürücünün alkollü olduğu söyleniyordu, muhtemelen de doğrudur, alkol veya uyuşturucu.
  • ters yone girmeyi nasil becermis acaba
  • çok yazık olmuş biraz kurallara dikkat edilse bunların hiçbiri olmayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba0392

Dağdaki teröristin arkasından nasıl lanet okuyorsak, şehir teröristinin arkasından da gayet güzel okunur.

Ailemde hukukçu çok hepsine sordum bu Bilinçli Taksirle Adam öldürmeye girer dediler. Yani planlayarak öldürmenin bir aşama aşağısı.

Güzel ajitasyon yaptın ama yemez, hiç suçu günahı olmayan yolunda giden vatandaşların suçu neydi ? İpsiz sapsızın biri yüzünden HAYATLARI BİTTİ. Rahat rahat yazmak kolay foruma. Kendi başına geldiğini düşün ailenden birinin başına geldiğini düşün ondan sonra burda abap dersi ver.

Aradaki farkı görmeyip körü körüne yazmasan iyi olurdu , alkollü ve bilinçli şekilde insan hayatına son vermenin savunulası bir yönü yoktur , taksirle adam öldürme yada yaralamanın ne olduğunun emin olun bende farkındayım , bende hukuk okudum :) İyi niyetin dışında olan davranışları zaten savunmadım . Anlatmak istediğim farklı şeydi ama siz sırf klavye tuşlarına basmak için en aşırı yerinden alıp cevap verdiniz.

• Saka gibi , resmen gidiş istikametinin sol şeridinde olmuş kaza.

Inanilacak gibi değil ya. Allah rahmet eylesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TALENJEKTAZİ -- 7 Şubat 2016; 13:12:56 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.