Şimdi Ara

Aracımı Satıp Chevrolet Cruze 2.0D Almalı Mıyım?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chevrolet Cruze 2.0D Manuel olanlara kafayı taktım.Sizce kendi aracımi satıp Cruze alsam pişman olur muyum? Aracıma daha yeni masraf ettim,pek mantıklı gelmiyor ama nette gezinirken 2.0D Manuel Cruze ' ların motor gücü ve yakıtı aklımı çeldi Eksik olarak iç mekanı dar geldi bana. Bu aracın kronik sorunları filan varmıdır? Yol tutuşu nasıldır?Birde bunların xenon lu olanları var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendi aracınız nedir ?
  • trktlh kullanıcısına yanıt
    Bende otomatigi var 45.000 e geldi. Sorunsuz kullaniyorum. Simdiye kadar bir sorunla karsilasmadim. Yol tutusu 4 x 4 luk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 6 Şubat 2016; 9:44:18 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: calamityeas

Kendi aracınız nedir ?

Yazmayı unutmuşum hocam.
    2007 Avensis 2.0D4D dizel.

• trojana T kullanıcısına yanıt
    Otomatiği nasıl hocam?
    Herhangi bir kronik arızası var mı?
    Ya da araçta beğenmediğiniz bir şey varmı?

• Almayın pişman olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Almayın pişman olursunuz.

Ne alaka ? Neye dayanarak ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jr09

quote:

Orijinalden alıntı: Duratec

Almayın pişman olursunuz.

Ne alaka ? Neye dayanarak ?

2.0 dizel avensisden sonra çok birşey vaad etmez cunku..

Bu arabaların otomatiğinde sorun olmaz 6 ileri konvansiyonel şanzıman. Kronik arızaya rastlamadım. 4 yıldır kullanıyorum şu ana kadar bir sorun çıkarmadı. Sadece bakıma girdi araç. Araçta beğenmediğim şey iri olduğum için bana biraz dar gelmesi. Birda koltukları ilk zamanlar sert geliyordu şimdi alıştım. Araç 1545 kilo kütük gibi bir araç. Zaten içine binince hissediyorsunuz. Motoru sizin aracınızdan daha güçlü. Kapatınca gayet iyi gidiyor. Ben şahsen bu araçtan sonra ne alırım diye düşünürüm. İlerleyen dönemlerde deri döşeme ve 17 lik jant taktıracağım. O kadarki seviyorum aracımı. Hedefim 10 yıl binmek. Bu fiyatlara böyle bir araç bulamazsınız.
  • Kesinlikle alinir hocam aracınız 300 küsür bin km'de felandi elden çıkartmak yararınıza olur.2.0 dizel manuel cruze her anlamda çok iyi bir araç o fiyata daha iyisi yok.Ileri dönemlerde benimde planlarım arasında 2.0 dizel bir cruze sedan var.

• D segmentinden C segmentine geçmek mantıklı olmayacaktır.yine avensis bakın derim ben.
  • Kimi yer de 0-100 10sn kimi yer de 9.8sn ile 8.5sn yazıyor. Otomatik ve Manuel için farklıdır elbet. 163HP 360Nm tork olduğunu biliyorum fakat 0-100 değerini bulamadım doğru dürüst.
    @trojana

Avensis'in içi çok geniş, aynı konforu rahatlığı Cruze da bulamam diye korkuyorum. Benim aracım 126HP 300Nm, Cruze un 163HP 360Nm oluşu cezbediyor zaten :)
    Genişlik avensis kadar olmaz ama yeterli olur bence.. dar bir araç değil

0-100 düz viteste 8.5 otomatikte 9 kusurlerdeydi.tam.hatirlamiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redbul_540 -- 6 Şubat 2016; 12:25:17 >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Düz vites 8.5 ise ciddi fark yaşarım ben
  • Neden başka bi araç düşünmüyorsunuz, sadece Cruze mu var aklınızda?
  • GE.Garage kullanıcısına yanıt
    Aklıma başka araç gelmiyor hocam :) 39.999 TL ye kadar bir araç bakıyorum, kendi aracımı satıp üste 1-2 bişey ekleyerek alıcam
  • Segment dusmeyin zaten altinizda ki arabada 2.0 bence dogru bir secim olmaz.

Düz 8.5 otomatik 9.1 sn. Daha ufak kasa daha güçlü motor.

• 60 nm çok büyük fark değil. Ben olsam tercih etmem.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.