Şimdi Ara

Cinsiyet değiştiren insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Soru başlıkta. Forum halkı ne kadar açık görüşlü-yeniliğe açık?

• hayırdır cinsiyetmi değiştiricen yoksa değiştirdinmi merak ediyorsun bu soruyu
  • Fantezi yapmaya gerek yok. Onlar kendilerinin escinsel olduğunu sandığı için öyleler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SametArtuc -- 6 Şubat 2016; 3:12:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saçmalıktır. Kendilerini ne olarak görürlerse görsünler yaratıldıkları gibi yaşamak zorundalar.
  • farklı tat farklı zevk sonuçta sıkılmış olabilir arkadaşlar yapmıştır öyle birşey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adem-123

hayırdır cinsiyetmi değiştiricen yoksa değiştirdinmi merak ediyorsun bu soruyu

Beynini kullanan insan düşünür, bu yüzden evrendeki her şeyi merak edebilir. Sen beynini kullanmadığın için farklı bir durum gibi gelmiş sanırım.
  • Olmeden once denemek isterim.
  • zararları olmadıkça istediklerini yapabilirler
  • Iyi dusunmuyoruz

Not: yenilige acik bir forum uyesi degilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CryptOsmaN -- 6 Şubat 2016; 3:46:29 >
  • Umrumda değil işim kalmadı milletin şeyini mi düşünecem

• Biraz empati.Birini düşünün içinde bulunduğu bedene kendini ait hissetmiyor o beden de tıkılıp kalmis
    kendine ait olmayan bir bedende kendiyle savaş halinde
    Acıkcası kendini nasıl hissediyorsa öyle yaşasınlar
    kimsenin kimseye zararı olmadığı sürece

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun açık görüşlülükle yada yenilikle alakası yokki ? Bu bildiğin sapkınlık ve ruh hastalığıdır. Değil türkiyede dünyanın neresine gidersen git alacağın tepki aynıdır.

• ünlü düşünürün dediği gibi Herkesin hayatına kimse karışamaz.beni ilgilendirmiyor hiç kimse karışanlarıda anlamıyorum günahtan bahsedenleride anlamıyorum o insanın günahını sen mi çekeceksin. kısacası tanıdığım biri olmadığı sürece umrumda olmazi tanıdığım olursa da saygı duyarım niyeti bozmadığı sürece
  • benden uzak allah'a yakın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blgrçoban

Bunun açık görüşlülükle yada yenilikle alakası yokki ? Bu bildiğin sapkınlık ve ruh hastalığıdır. Değil türkiyede dünyanın neresine gidersen git alacağın tepki aynıdır.

Dedi, Zeki Müren'e ve Bülent Ersoy'a bayılan tapan bir ülkede yaşayan insan.
  • Üstteki boş insanlardan daha cesurlardır.

• Bana hiçbir zararı yok, istediklerini yapabilirler. Bana kalırsa onlara karşı olan tüm insanlar içlerinde gizli bir gay olma korkusuna sahip olan, ciddi özgüven sorunları olan, devamlı erkekliklerini ispat etme kaygısıyla yaşayan insanlardır. Böylesinin arkasından "x gaymiş" diye söylenti çıkarsan hayatı perişan olur, intihara kadar gider. Yazık.

• Saçma geliyor tabi içinden geliyorsa yapacak bişey yok sen neden cinsiyetini değiştirdin hoowawawa diye bağıracak halimiz yok..
  • Herkes. Istedigi gibi yasamali.

• bana kalırsa saplantılılar,tedavisi olmayan bir hastalık gibi geliyor
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.