Şimdi Ara

LoL'cü ruh hastaları gelsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Şahsen ben bişey katsın diye oynamıyorum.Boş vaktimde biraz stres atmak için oynuyorum.Westte oynarken ingilizceye katkısı oluyor.Şimdi japon serverındada hesap açıcam japoncama katkısı olsun diye
  • Bir sey katmadi ama oynamak beni mutlu ediyorsa cok da bir sey aramam yani hic bir seyin bana katki sagladigini dusunmuyorum o ayri bir konu ama sevdigim bir oyun, oynarken zevk aliyorum, beni mutlu ediyor, bunlarin ustunde cok da bir sey aramam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayatimda duymadigim küfürler ogrendim

• bi artıladım 3 oldu :D
  • Bi ara baya sarmıştım bu oyuna özellikle yaz tatilinde arkadaşlarım harıl harıl çalışıp para kazanırken ben günlerimi bu oyun için feda ettim elime bişey geçtimi hayır şimdi düşünüyorum yazın bütün gün bu oyunu oynamak yerine çalışsaydım olmadı gezip tozsaydım daha iyiymiş yazın bi ara laptopum bozulmuştu direk bozulduğu gibi lolu kaldırıcak pc aradım almamakla en iyi tercihi yapmışım onu farkettim oyun içi veletler küfürler vsvs. bi ara hiç girmemeye başladım şuan oynamıyorum mutlumuyum mutluyum bu oyun bana göre sabır işi arkadaşlar karşı takımdan biri gelir feedler tonlarca küfür edersiniz sinirden bir şeylere vurur kırar kendinize bile zarar verirsiniz hatta git gide oyunun verdiği psikolojiyle ailenize bile kötü davranmaya başlarsınız bu oyunu ya kanser olmadan bırakın ya da güzel bir şekilde oynayın tercih sizin Benim görüşüm bırakmanız yönünde inanın bana 1 hafta oynamayın gerisi geliyor 1 ay sonra iyiki bırakmışım diyeceksiniz zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spinazola -- 6 Şubat 2016; 4:18:53 >

• Oynarken bazen çok sinirlensem de mutlu oluyorum. Sonuçta online oyunların hepsinde daha iyi olmak için hırs yapar,oynarsın. Lolü oynama sebebim de o.
  • quote:

Orijinalden alıntı: richierich59

Bi ara baya sarmıştım bu oyuna özellikle yaz tatilinde arkadaşlarım harıl harıl çalışıp para kazanırken ben günlerimi bu oyun için feda ettim elime bişey geçtimi hayır şimdi düşünüyorum yazın bütün gün bu oyunu oynamak yerine çalışsaydım olmadı gezip tozsaydım daha iyiymiş yazın bi ara laptopum bozulmuştu direk bozulduğu gibi lolu kaldırıcak pc aradım almamakla en iyi tercihi yapmışım onu farkettim oyun içi veletler küfürler vsvs. bi ara hiç girmemeye başladım şuan oynamıyorum mutlumuyum mutluyum bu oyun bana göre sabır işi arkadaşlar karşı takımdan biri gelir feedler tonlarca küfür edersiniz sinirden bir şeylere vurur kırar kendinize bile zarar verirsiniz hatta git gide oyunun verdiği psikolojiyle ailenize bile kötü davranmaya başlarsınız bu oyunu ya kanser olmadan bırakın ya da güzel bir şekilde oynayın tercih sizin Benim görüşüm bırakmanız yönünde inanın bana 1 hafta oynamayın gerisi geliyor zaten 1 ay sonra iyiki bırakmışım diyeceksiniz zaten

Ulan yeni üye olduğu nerden belli adam her cümlenin sonuna farklı smiley koymuş.

• yaw he
  • Ahahaha doğrudur

• Bi oyunun ne katlamasını bekliyorsun insana . mutlu olursun başkada bişey vermez .
  • LoL sayesinde İngilizcem yaklaşık B2 seviyesine geldi. En kötü olasılık 400+ yeni kelime öğrendim, onlarca kelimenin doğru okunuşunu kavradım. İngilizce bir şeyler okuma nedenim oldu. Yine şampiyonların quote'ları sayesinde hem konuşma dili, hem yazma dili, hem de gramer yapısı hakkında birçok bilgi sahibi oldum (Sırf Lissandra'nın quote'ları sayesinde sınav geçtiğimi bilirim.). Rioterların konuşmaları ile resmi olarak nasıl konuşulması gerektiğini öğrendim. Bütün bunların yanında informal phrase'ler, meme kültürü gibi şeyler de kavradım. Item adları ile ilginç alet adları öğrendim (Scimitar, Gaunlet, Shroud, Visage, Locket, Veil, Cleaver...). Eğer LoL olmasaydı bütün bu şeyleri öğrenemez, lisede B2 sınıfa geçemezdim.
    Haydi dili geçtim, LoL sayesinde birçok Kuzey Amerikalı insanla tanıştım. Hatta belki de yanlışlıkla bir öğretmenim bile maçıma denk gelmiş olabilir. Sırf bu yüzden bana birçok şey kattığını söyleyebilirim.
    Bence "Ne öğreniyorsunuz?" sorusu bir şeyler öğrenme açlığı olmayan insanların sorabileceği bir soru.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 6 Şubat 2016; 14:27:39 >

• sinir hastası olmuş olabilirim
  • Higuain sana ne kattı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PagRyze -- 6 Şubat 2016; 14:37:44 >
  • 7 tane double jump attım kha ile (buffdan sonra çok op oldu )
  • Bir oyun oynarken bu bana birşey katsın diye düşünmezsinki. Bunun bilgisayar başında oyun oynamaklada alakası yok, her tür sportif aktivitede profesyonel seviyede yapmadıktan sonra sana birşey katmıyor. Kişisel gelişim ve fayda olarak yapılacak aktiviteler değil bunlar iyi vakit geçirmek için yapılan aktiviteler. Olaylara böyle bakarsanız keyif almayı unutursunuz.
  • Taşıyınca mutlu oluyorum

• Oyun oynamak insanlara keyif verir kafasına taktığı şeylerden uzaklaştırır oyun böyle bir şeydir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

yaw he

Naptin siyah bacak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zaman geçirdim , milletle küfürleştim. Hala da oynuyorum. Bugün 14 gün ban yedim aha dayıya sor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M4A1-S -- 6 Şubat 2016; 17:16:59 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.