Şimdi Ara

Az önce reddedildim (yeni güncelleme)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
115
Cevap
1
Favori
2.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Baya iyi gidiyordu beraber bir çok aktivite yaptık bugün de sinemaya filan gittik sonra alışveriş yaptık baya da samimiydik sonra konuştum ve sonuç hüsran yani anlamıyorum birde birşey hissetmiyorum demesi yok mu insanı deli ediyor.
    O zaman neden benimle gezip tozdun ki.
    Herşeyi geçtim reddedildigim kızın 1.50 anca boyu var

az önce mesaj attı yarın sınav var beraber gidiyor muyuz diye.bende dedim saat 2 deki sınava gireceğim o zaman gelirsen öyle olur dedim.ben 9 dakine girmek istiyorum dedi hem gerçek sınav heyecanını filan yaşamak istiyorum dedi.
    bende dedim valla hiç kalkamam o saatte hemde daha erken sınav heyecanını yaşamak için hemde aç aç sınava filan giremem girdiğim sınavdan da birşey anlamam.
    oda dedi hemen ne olcak zaten pazartesi zaten sabah ders var 8 de hem sınav 9 da poğaça filan yer öyle gireriz filan dedi.
    bende hiç poğaça filan yemek istemiyorum sen istersen git o saatte dedim.

yeni olaylar yaşandı o günden beri birşey değişmedi gene beraber bir çok şeyler yaptık.bugün ders çıkışı sahile gidelim dedi hemen tamam dedi ama seni kolay kolay bırakmam haberin olsun dedi bende birşey demedim.gittik kızın kaldığı yurda çantasını filan bıraktı sonra kola filan aldık ve sahile gittik oturduk konuştuk birbirimize yaslanip müzik filan dinledik.sahildeki kedilere gel pisi pisi diye çağırdım hiç biri gelmedi (kedileri de çok severim) gözlerin yüzündendir dedi , gözlerim renklidir bu arada her fırsatta gözlerime laf atıp durur yok renkli gözlüler şöyle olur böyle olur diye.turladik filan sahilde yoldan karşıya geçerken ellerinden tuttum öyle geçtik karşıya sonra da elini bırakmadan baya yürüdük, hiçte rahatsız bir hali yok gibiydi sonra bıraktım ellerini, baya yürüdükten sonra durağa geldik yurdu karşıdaydı otobüsüm geç gelmesine rağmen benimle yarim saat kadar bekledi durakta o kadar ısrar etmeme rağmen git bekleme ben beklerim diye söylememe rağmen israrla bekledi.otobüsüm geldi bende binip gittim işte.
    şu anda hergün kütüphaneye gidip ders çalışalım diyor, ders bahanesiyle beraber takılmak istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 10 Şubat 2016; 22:24:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 150 boyu varsa niye teklif ediyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ileri iade

150 boyu varsa niye teklif ediyosun

Yokluk böyle birşey iște

• ulan 1.50 boyundaki kızın birinden benim de reddedilmiş gibi olmuşluğum vardır nasıl buluyorlar bu özgüveni
  • Hocam takma kafana çok, değer verdiğin biriyse bi süre burukluk hissedersin.

Zamanla geçer..

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

ulan 1.50 boyundaki kızın birinden benim de reddedilmiş gibi olmuşluğum vardır nasıl buluyorlar bu özgüveni

Boşu boşuna dememisler dötü yere yakin olandan korkacan diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Kemâncı

Hocam takma kafana çok, değer verdiğin biriyse bi süre burukluk hissedersin.

Zamanla geçer..

Sıkıntı haftada 5 gün aynı derslere giriyoruz hocam

• Önce reddedilmeyi yediremeyip boyuyla dalga geçme olaylarını boşverin,sizi küçük düşürür. Sonra da,birlikte bir şeyler yaptığınız herkesten sevgi-ilişki beklemeyin hayal kırıklığı bol olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

Zamanla geçer..

Bu daha güzel.

Koluna tak başka birini. Sürekli misilleme yap.
  • quote:

quote:

Zamanla geçer..

Benzer şeyleri yaşadım hocam

Zor ama zamanla geçen birşey dediğim gibi.

Ne kadar kafana takarsan o kadar zor unutursun hocam (hoşlandığın bi kişi içinde geçerli.)

• hocam boy kısaya ego,özgüven direk tavan yapıyor.bekleme yapmıyor vücud kısa olunca.
  • quote:

quote:

Yokluk böyle birşey iște

ya niye teklif ettin hocam yavaş yavaş gidicektin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tony Stark

ulan 1.50 boyundaki kızın birinden benim de reddedilmiş gibi olmuşluğum vardır nasıl buluyorlar bu özgüveni

Oyle demeyin yer elmalarininda egosu var

• quote:

Orijinalden alıntı: AyakkabiBagi

Önce reddedilmeyi yediremeyip boyuyla dalga geçme olaylarını boşverin,sizi küçük düşürür. Sonra da,birlikte bir şeyler yaptığınız herkesten sevgi-ilişki beklemeyin hayal kırıklığı bol olur.

Yüzüne karşı da boyuyla dalga geçiyorum , mağaza da s beden birşey deniyor büyük gelince senin için yapmamışlar diye dalga geçiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: microlap

quote:

quote:

Yokluk böyle birşey iște

Bir anda boş bulunmuş oldum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yokluk böyle birşey iște

yaş kaç hocam aynı olay benim kızdada olmuştu ama çıkma teklifi etmeden ben bu kızı yaparken diğer kızlara sıcak davranıyım dedim yürüdüğümü sandılar sonra bu kızlar o kızı kardeşi ikna etti kız nirvanaya ulaştı takmıyo beni :D

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yokluk böyle birşey iște

yaş kaç hocam aynı olay benim kızdada olmuştu ama çıkma teklifi etmeden ben bu kızı yaparken diğer kızlara sıcak davranıyım dedim yürüdüğümü sandılar sonra bu kızlar o kızı kardeşi ikna etti kız nirvanaya ulaştı takmıyo beni :D

Yaş 26 hocam , sizde işi çorba yapmışsınız yani

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yokluk böyle birşey iște

Yaş 26 hocam , sizde işi çorba yapmışsınız yani

hocam aslında o kızdan önce romantiktim falan şimdi her sınıftan iki tane yapıyorum

• Şimdi benim boyum 176, yani size göre reddetmek için özgüvene sahibim. eyv siz olmasanız nabardım bilmiyorum. Biraz daha atar, olurum 178-180. ooh miss eyv tekrar.
    Ayrıca geziyosun diye kız sana evet demek zorunda değil ki? Senin mantığın gece 3te dışarda olan kıza tecavüz etmeyi doğru bulan adamla paralel bak.

• 1.50 boyunda neyin havası lan bu dostum hata sende bence. Bırak o kızı bir daha mesaj bile atma
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.