Şimdi Ara

Samsung S6 İnternet Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Daha 1 aylık bile olmayan telefonumda başında beri olan bir sorun var. Mesela bazen mobil veride internet kesiliyor. İşaretlerde sprun yok H+ yazıyor üzerinee bi de hem dl ul okları yanıyor ama internet hiçbi şekilde çalışmıyor. Sürekli mobil veriyi kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Aynı bi kaç kere wifida da olmuştu. Bu genel bir sorun mudur? Çözümü var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Daha 1 aylık bile olmayan telefonumda başında beri olan bir sorun var. Mesela bazen mobil veride internet kesiliyor. İşaretlerde sprun yok H+ yazıyor üzerinee bi de hem dl ul okları yanıyor ama internet hiçbi şekilde çalışmıyor. Sürekli mobil veriyi kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Aynı bi kaç kere wifida da olmuştu. Bu genel bir sorun mudur? Çözümü var mıdır?

aldığın yere iade ya da servise gönder ilk kez duydum senin makina sorunlu sanırım geçmiş olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

quote:

Orijinalden alıntı: lavetera

Daha 1 aylık bile olmayan telefonumda başında beri olan bir sorun var. Mesela bazen mobil veride internet kesiliyor. İşaretlerde sprun yok H+ yazıyor üzerinee bi de hem dl ul okları yanıyor ama internet hiçbi şekilde çalışmıyor. Sürekli mobil veriyi kapayıp açmak zorunda kalıyorum. Aynı bi kaç kere wifida da olmuştu. Bu genel bir sorun mudur? Çözümü var mıdır?

aldığın yere iade ya da servise gönder ilk kez duydum senin makina sorunlu sanırım geçmiş olsun.

Yabancı siteler bi baktım da bu sorun baya yaygınmış. Son güncellemeyle de çözülmemiş. Sanırım değişim isteyeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.