Şimdi Ara

3 Gün sonunda cevap atmaya teşrif ettiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
146
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3 Gün sonra cevap atmaya zahmet etmişler desem yalan olur çünkü kopyala yapıştır yapmışlar yazdığım şeyi okumamışlar bile adama ben hesapta incelenme yapılmasını talep ediyorum diyorum herif bana neden ban yediğimin maddesini yazıyor.Kısacası Riot Games Türkiye benim gözümde şuan sıfırdır ve size bir tavsiye daha veriyim hesabınıza sakın ola büyük paralar bağlamayın bir gece ansızın hiçbir şey olmamışken perma yiyebilirsiniz.İyi Forumlar

•  3 Gün sonunda cevap atmaya teşrif ettiler
  • Valla support olarak tr çöp ama komple riot tr çöp demek o kadar insana haksizlik olur bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Komple olarak riot tr cop. Iki haftasonu indirimi iki dandik turnuva iki dandik event iki dandik goz boyama al sana riot tr. Kitlenin %99unun velet oldugunu bildikleri icin biyerlerine takmiyolar

• quote:

Orijinalden alıntı: HalfKill

Valla support olarak tr çöp ama komple riot tr çöp demek o kadar insana haksizlik olur bence.

Bence alayı çöp.He iyileri var scarlet,tonbalıklı makarna aklıma daha gelmedi.Heralde amerikadaki ofis bunları incelemiyor.Scarlet ve tombalıklı ile karşılıklı konuştuğum için ikisinide biraz tanıyorum.İyi insanlar ama öbürleri için aynı şeyleri söyliyemem.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.