Şimdi Ara

LG G3 D855 32GB(Delta) Bkm+Cihp+Karne cihp : 884 tl. +50 tl hediye çeki

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
109
Cevap
4
Favori
4.787
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • G5in çıkmasına kısa bir süre kala g3 te ciddi fiyat inmesi olmuş
    ihtiyacı olan degerlendirebilir.

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/lg-g3-d855-32gb-cep-telefonu-208135641

25 tl bkm indirim
    50 tl cihp para ile
    40 tl kanre cihp 884 e

1025 tl tamamlayarak
    25 tl bkm
    100 tl cihp para
    40tl karne cikp ilede 860e alınabılır.

+ mobilden yapılan işlemlerde 50 tl hediye çekı verıyor
    http://yardim.gittigidiyor.com/alici-rehberi/mobile-ozel-indirim-kampanyasi

++++ siparişten önce smsler ++++++

GİTTİGİDİYOR 4566' a
    KARNE 4566 ya 2 sms atılmalı....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvodor_07 -- 6 Şubat 2016; 0:50:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 40 tl daha chip para gelir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyat iyi gercekten 3 ay once hepsiburadafan cekle chip parayla 1000 liraya temin etmistim

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

40 tl daha chip para gelir

Axess'ten yarıyıl tatiline özel 40 TL chip-para!

Axess'inizle, 7 Şubat'a kadar akaryakıt, elektronik, kırtasiye,oyuncak, ulaşım,otel ve konaklama sektörlerinde yapacağınız harcamalar 200TL'ye ulaştığında 20TL, 400 TL'ye ulaştığında 20 TL daha, toplam 40TL chip-para hediye!

Kampanyadan yararlanabilmek için ilk harcamadan önce KARNE yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmanız gerekmektedir.

Kampanya detayları:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Salvodor_07 -- 5 Şubat 2016; 21:34:10 >
  • G4 almak daha mantıklı
  • Biraz daha koyup g4 almak daha mantıklı.

• Karne icin olani kullandik ya sevgililer gunu kampanyasiyla birlesmiyor mu

• Bir kredi kartından tek sefer mi yararlanabiliyoruz? 2 adet telefon almak istiyorum 200 TL chip gelir mi?

Edit : G4 için yazmıştım 1000 TL üzeri olduğu için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceann Capall -- 5 Şubat 2016; 21:55:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceann Capall

Bir kredi kartından tek sefer mi yararlanabiliyoruz? 2 adet telefon almak istiyorum 200 TL chip gelir mi?

Edit : G4 için yazmıştım 1000 TL üzeri olduğu için.

ah gelse
    2 degıl 10 alırlar

• Müşteri bazındaymış yeni gördüm
  • delta'ya güvenebilir miyiz ?
  • Bu telefon gercekten efsane olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

delta'ya güvenebilir miyiz ?

paralelde en ıyı firma olarak biliyorum.
    ama eletronık sans işi oldugunuda göz ardı etme hocam

• vay be adamlar cidden bu ay çoştular. Hem satıcı fiyatı baya indirmiş hem de axess coşmuş daha ne olsun. En karlısı ürünle beraber aksesuarlarını da alıp 1025 e tamamlamak.

ben de geçen ay sonu n11 den 1000e mal ettim. 60 da bonus gelcek ama n11 bonus (püff) gelecek. bu ayı bekleseydim baya uyguna alacakmışım hem de istediğin her yerde kullanabildiğin chip para ile.
  • Fiyat gercekten cok güzel. N11 çekiyle bu fiyata almıştım. Alacaklar kaçırmamalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: zobcuuuk

delta'ya güvenebilir miyiz ?

3 kere işim oldu. 1 günde yapıp gönderdiler. Sonuncuda baya geç kaldı. Ama telefonun başka arızaları varmış ve giderilmiş. Ben memnun kaldım.
  • F/P de efsane ürün iyi servis ve android 6.0 güncellemesi mart gibi gelecek. Ürünü 1.5 yıldır kullanıyorum. 2 kere kasa çatladı delta servise yolladım ilkinde 20 gün 2. de 10 gün serviste kaldı ürün kasa değiştirildi.

Bu fiyata daha seri çalışan bi android bulunmaz. Telefon alacaklar düşünmeden alsın...
  • Fiyat gerçekten çok iyi.
  • arkadaşlar bu 1025tl olayı nedir tam olarak biri beni aydınlatabilir mi? neden 1000tl degilde 1025tl
    birde bu bkmexpress e üye mi oluyoruz yoksa kart mı bu? bu konulara uzağım kusura bakmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: rosmisal

arkadaşlar bu 1025tl olayı nedir tam olarak biri beni aydınlatabilir mi? neden 1000tl degilde 1025tl
    birde bu bkmexpress e üye mi oluyoruz yoksa kart mı bu? bu konulara uzağım kusura bakmayın

bkmexpressten 25 lira düştüğü için ve 1000 liranın üzerine 100 lira chip para verdiği için, 1000 liralık alışveriş yaparsan bkmexpress bunu 975 e düşürür 100 tl chip para alamazsın 50 alırsın...
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.