Şimdi Ara

Burak Yılmaz ÇİN'de (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
0
Favori
8.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     Burak Yılmaz ÇİN'de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

selçuk'da giderse kaptanlığı gerçek sahibi olan sniejder'e verip takım tekrar toparlamaya başlar zannımca.

bu ikili fatih terim gittiğinden beri takımı baltalyordu.

Selçuk bir yere gitmez maalesef.

Gitse de yerine alacağımız adam epey tuzlu olacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

İteleyin beyler iteleyin
     Burak Yılmaz ÇİN'de

Umang Baulut. Best Chinese striker ever.

• Le pötiğ kullanıcısına yanıt
    Saydığın özelliklerin hangisi burakta var? Son 2 sezondur yaptığı doğru düzgün katkı yok, attığı golün 3-4 katını kaçırıyor. Ayrıca adam yıllık 8m € alacak, o sevinmeyecekte ben mi sevinecem.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haberi duyunca ben...

• Burak iyi gitti ama yerine bir oyunuc alınmaz mı? biz ne yapacağız? Sezon başı son saniye Meloyu sattılar..Buda zamansız bir transfer..
  • Çinliler sneijdee de 16 milyon euro veriyorlarmış ki sneijderin serbest kalma bedeli 7,5 milyon euro,geçmiş olsun,sneijder büyük ihtimalen kabul edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilcry345

Çinliler sneijdee de 16 milyon euro veriyorlarmış ki sneijderin serbest kalma bedeli 7,5 milyon euro,geçmiş olsun,sneijder büyük ihtimalen kabul edebilir.

16 milyon veriyorlardı satilsin bu gidişle sene sonu 7.5 a avrupaya gidecek.. Sözleşme yenilenip serbest kalma maddesi iptal edilirse satılmasını sneijder gibi adamı 20 milyon versek bulamayiz

• Yalnız Burakın yerine Umutu mu gönderseydik diye düşünmüyorum değilim?

Arkadaşlar Burak GS da bence miadını doldurdu. Aynı şey Umut içinde geçerli. Ben böyle futbolcuları anlamıyorum. Seni istemeyen ve katkı sağlayamadığın takımda niye duruyolar? Sırf Para için mi? Ben mutsuz olacağımı bile bile bir takımda para için kalırmıyım ? Bilmiyorum. Tartışılır.

Podolski, sinan ve umut Türkiye Kupası yeterli, Uefa içinde şans lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: matrax33

selçuk'da giderse kaptanlığı gerçek sahibi olan sniejder'e verip takım tekrar toparlamaya başlar zannımca.

bu ikili fatih terim gittiğinden beri takımı baltalyordu.

Selçuk bir yere gitmez maalesef.

Gitse de yerine alacağımız adam epey tuzlu olacaktır.

aynı baskıyı yaparsanız selçuk karakter olarak daha kırılgan. oda kaçar gider bi taraflara.
  • QRALLLLL

Burak Yılmaz ÇİN'de
  • Bu senenin tek tesellisi

• Güzel hamle olmuş bence kurtuldu Gs.

umarım Selçukta gider
  • ŞÜKÜRLER OLSUN !

• quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Burak iyi gitti ama yerine bir oyunuc alınmaz mı? biz ne yapacağız? Sezon başı son saniye Meloyu sattılar..Buda zamansız bir transfer..

Zamansız değil çok iyi bir fırsat. Bir daha böyle fırsat gelmeyebilir. Göndermezsek rızıkçı gibi yattığı yerden 3-4 sene para alır, bir de kapris yapar. BU sezon UEFA da rakipler güçlü. Lig zaten gitti. Tek hedef gelecek yıl Avrupa'ya gidebilmek. Men cezası da gelse yarım sezon iyi bir scouting çalışmasıyla 4-5 tane nokta transfer yapılıp doğru dürüst takım kurulur. Önemli olan qral ve kankası gibi vasıfsızların uzun süreli pahalı kontratlarından kurtulmak.
  • Nihayet defolup gitti.
  • Sabrinin 10 sene once defanstan deparla attigi golu + hamitin tek katkisi olan schalke golunu + umutun attigi 3-5 golu tek bir videoda birlestirip gostersek cinlileri kandirabilir miyiz acep?

• 8 milyon kurtarmaz sizi. Burak kendini kurtardı. Anladı takımın batıp küme düşeceğini. Herkes kaçıyor takımdan. Siz de kaçın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemena

quote:

Orijinalden alıntı: ExtrameBOY27

Burak iyi gitti ama yerine bir oyunuc alınmaz mı? biz ne yapacağız? Sezon başı son saniye Meloyu sattılar..Buda zamansız bir transfer..

Zamansız değil çok iyi bir fırsat. Bir daha böyle fırsat gelmeyebilir. Göndermezsek rızıkçı gibi yattığı yerden 3-4 sene para alır, bir de kapris yapar. BU sezon UEFA da rakipler güçlü. Lig zaten gitti. Tek hedef gelecek yıl Avrupa'ya gidebilmek. Men cezası da gelse yarım sezon iyi bir scouting çalışmasıyla 4-5 tane nokta transfer yapılıp doğru dürüst takım kurulur. Önemli olan qral ve kankası gibi vasıfsızların uzun süreli pahalı kontratlarından kurtulmak.

Valla ne yalan söyleyim gram üzülmedim ve endişe etmiyorum.. Keşke genç bi santrafor alsaydık geleceği olan.. hiç olmaz pişebilirdi.. ucuza bir oyuncu kazanmış olurduk.. Burak2ın gitmesinin bu takıma zarar Melonun gitmesinin binde biri bile değildir.. Umut sakatlanmasın idare eder bu takım.. Sinana oturdu, solda da poldi cosarsa kanatlarla gol atarız..

• Kesin bilgi mi?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.