Şimdi Ara

YANGIN VAR !!! CASIO Digital Analog AW-82D-7AVDF Erkek Saati 47,65 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
128
Cevap
5
Favori
5.989
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hendivli

2008 de deri kordonlu modelini almıştım hala aynı pille çalışmaya devam ediyor.

Aldırdın bana bu yorumla çapı küçük düyorlar çocuk saati boyutunda diyorlar doğru mu
    ayrıca 50 tl üzeri kargo bedava olduğu için iki üç liralık silgilerden aldım 50.15 sepet tuttu ancak kargo ücretsiz olmadı bir türlü müşteri hizmetleri teknik hata var sonra deneyin dedi ama ben dayanamadım 3.99 kargoya ses çıkarmadım satın aldım sepete iki saat attığım da ise kargo bedava oluyor ilginçtir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yok hocam o kadarda küçük değil.
  • Baska model bulabilen var mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: drarter

quote:

Orijinalden alıntı: hendivli

2008 de deri kordonlu modelini almıştım hala aynı pille çalışmaya devam ediyor.

Aldırdın bana bu yorumla çapı küçük düyorlar çocuk saati boyutunda diyorlar doğru mu
    ayrıca 50 tl üzeri kargo bedava olduğu için iki üç liralık silgilerden aldım 50.15 sepet tuttu ancak kargo ücretsiz olmadı bir türlü müşteri hizmetleri teknik hata var sonra deneyin dedi ama ben dayanamadım 3.99 kargoya ses çıkarmadım satın aldım sepete iki saat attığım da ise kargo bedava oluyor ilginçtir

birkaç mesaj yukarıda arkadaş paylaşmıştı. kdv hariç 50 tl üzeri olacakmış sanırım
    yani ortalama 60 tl gibi tutacak alışveriş.

• 1 adet saat ve oğluma da 1 adet Beşiktaş logolu siyah futbol topu aldım, 63,55 TL kdv dahil Yurtiçi kargo bedava alışverişi tamamladım. Haber veren forumdaşa teşekkürler.
     YANGIN VAR !!! CASIO Digital Analog AW-82D-7AVDF Erkek Saati 47,65 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IORI -- 6 Şubat 2016; 11:42:28 >
  • Beyler daha once alanlar ya da farkli saat alanlar da olur garanti firmasi kimdir ersa karpa?
  • Fiyat 89.90 Görünüyor Bende Değiştiler mi fiyatı
  • fiyatı arttırmışlar hemen yuh yaa alacaktım kaçtı iyi mi
  • Alinirmi ?
    http://www.nt.com.tr/philips-sa4rga02vn-97-mp3-player-2gb

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 99 TL olmuş şu açıdan olumlu bakmak lazım Kargo ücretsiz olmuş Neyseki bir tane ucuzundan kaptık.
  • Kargo bedava olmuyordu müşteri hizmetleri bekleyin dediler 99 lira yaptılar bu ne ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skins

quote:

Orijinalden alıntı: mamlamoz

Bana 5 yıl hizmet etmiş orta okul ve liseyi bu saatle kullanmıştım ancak benimkinde balık avı özelliği değilde telefon numara ve isim kaydettitiren modeli vardı yani aw 80 modeli 10 yıl pil ömrü vardır ve gerçekten denize girin isterseniz karın altına sokun hiç bir şekilde su almadı içine ancak kasanın kenerları ve tuşları plastiktir bir süre sonra renk atar 2009 yılında 70 tl ye almıştım 2014 te pili bitti( ilginçtir 10 yıl pil ömrü vardı ancak 5 yılda bitti heralde ürün depoda beklemiş) kasap bir saatçiye verdim pilini deiştirsin diye su geçirmezlik contasını takmamış yada cebine atmış contayı ve o günden sonra saat su aldı ve bozuldu şu an casio aq-180w modelini kullanmaktayım buda çok benzer bir saat ancak her yeri metal ve 90 tl ye aldım yani işin özü bu fiyatta alınacak çakma jaga v.s saatleri alacağınıza ihtiyacı olan GÖZÜNÜZÜ KIRPMADAN ALSIN.

Kargo 50 tl ve üzerine bedavaymış yanına 2-3 tl lik kalem v.s eklerseniz bedavaya gelir

Balık avı özelliği noluyor hocam?

Başka bir casio saatin özellikleri arasında şöyle bir bilgi var ;
    5 seviyeli gösterge Ay takvimine ve Ayın konumuna (zaman) göre en iyi balık avlama zamanını göstermek için balıkların izlediği yolları kullanır.

• Yuh !!
    Ücretsiz Kargo yapıcaz diye 2 Katına Çıkartmışlar fiyatı.
    İnşallah alığımız saati gönderirler.

• stok bitmiştir ondan artmıstır fiyat dün gece 20 stok vardı yanılmıyorsam düzeltirler belki. zaten siteleri numunelik zor sipariş geçtim.
  • Banka havalesi ile 92,44'e geldi. 1 bana 1 de arkadaşa aldım ücretsiz kargo. Teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaçırdık
  • fiyat cok iyiymiş

Yalnız pilleri çabuk bitiyor bunların kapak açıldımı da sorun olabiliyor

Bir de oldu olası
    saatlerde sütdyo çekimi resimler, gerçek görüntüsünü yansıtmıyor o cok fena oluyor
    aslında saat daha güzel ama sitedeki resim kötü bir imaj gösteriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 6 Şubat 2016; 13:58:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Navigator

kaçırdık

Sorma 1-2 gün doğru düzgün foruma girme neler kaçıyor

• cancan_burak kullanıcısına yanıt
    Şak şuk seslerinin ne anlama geldiğini bilmiyormusunuz

• Darbeye alkış tutuyordur belki

YANGIN VAR !!! CASIO Digital Analog AW-82D-7AVDF Erkek Saati 47,65 TL
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.