Şimdi Ara

Survivor 2016 (4489. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
112.527
Cevap
136
Favori
1.587.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 44874488448944904491
Sayfaya Git
Git
sonraki

Survivor 2016

(En Son Oy Tarihi: 11.4.2024)
Giriş
    Yorumunu konuya yaz benı habedar etme, düşücelerini merak etmıyorum.

Takımmış, arkasından gonderme planı yapan serkay ve efecan ıle mı takım bu adam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 12 Angry Men -- 2 Haziran 2016; 19:51:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Herkes Nihat Doğan, Demet, o bu Semihçi diyor ben de Ertunç'u koyayım bari Bu Atakanla arkadaşmış galiba, birkaç ay önce bir yerde görmüştüm oradan aklımda kaldı, destek istemiş mi diye bakayım dedim ben de, istemiş. Ergen fanlarına duyurulur

.

(
    )

Bogdan Bogdanovic değil mi bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Herkes Nihat Doğan, Demet, o bu Semihçi diyor ben de Ertunç'u koyayım bari Bu Atakanla arkadaşmış galiba, birkaç ay önce bir yerde görmüştüm oradan aklımda kaldı, destek istemiş mi diye bakayım dedim ben de, istemiş. Ergen fanlarına duyurulur

.

(
    )

Hocam ertunç kim

• Ödülü ünlüler kazanmış gibi gözüküyor
  • 1tl vardı bakiye gonderdim her nasılsa onaylandı. unlulerde kafa basmıyor nedense. oyunlarda püf noktaları gonulluler iyi yakalıyor. birde yunus gibi bir yarışmacı gelmez bir daha, her oyunda düşüyor adam. ç le ç le. ç si mi kaldı yere düştü 😄

• Kimse kör deil semihin yanlislari var elbette yalniz ona yapilan saygisizlik ve özür dilenmemesi hic bir kosulda kabul edilemez.Millet tipine bakip karakter tayini yapiyor.Daha ilk gun adaya gitmeden adama herturlu saygisizlik cirkeflik yapan efecan serkay masum tipler gibi lanse ediliyor.Bilmeyenler bir merak edip arastirsin ondan sonra karar versinler.Fanatik olmayin herseyi ogrenmeden kimseyi hor görmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • peeehhh

• İYİ OLMAK KOLAYDIR , ZOR OLAN ADİL OLMAKTIR .
  • drmelihx D kullanıcısına yanıt
    Bir bilgi aktarmak istiyorum.

Serkay, yemek, tabak olayı için Acun'un ikazı üzerine konseyde özür diledi.Semih'de oradaydı tabii, hayır kabul etmiyorum falanda demedi.
  • Başta kabul etmedıler, acun ustune gıdınce kabul etmek zorunda kaldılar.
    Bakınız: ZORUNDA KALDILAR !
  • quote:

Orijinalden alıntı: DougH

dominikte sigara içildiğine göre çay da demleniyor mudur acaba.

çay ve çubuk kraker saati olabilir

yattara bi çay demle de içek

damlanın günde bir paket cigara, yunusun bonzai çektiği bir survivorda çay demlenmiş çok mu

• Neticede Acun Serkay'a yanlışını gösterdi-büyüklerin hep yaptığı gibi- Serkay'da kabul edip özür diledi. Bu özür hep gözardı edildi. Sürekli Mağduriyet tekrarlandı.
  • esman E kullanıcısına yanıt
    Acun'un ikazı üzerine özür diledi, zoraki özür diledi, içten ve samimi bir şekilde özür dilemedi. Semih sevmediğim bir adam ancak bu Serkay'ın kalitesiz bir insan olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
  • Oturan adama vuruyor, ortada bır hakarette yok salça demiş sadece. Madem semıh kötü acun neden çağdaşı dıskalıfıye etti.

Zafer de arkadan saldırmıştı semıhe, bunların delıkanlılıkları bu kadar işte, semıhın zekası karşısında aciz kalanlar, kava kuvvete baş vuruyor sonrada diskalifiye oluyorlar.
  • Doğru, Acun'un ikazı üzerine özür diledi.
    Ben bir büyüğün ikazı üzerine yanlışını anladı özür diledi olarak anlıyorum. Siz zorla özür diledi olarak anlıyorsunuz. Ama neticede özür dilendi ve Semih'de Serkay'a sen samimi değilsin özürünü kabul etmiyorum demedi.
  • Bu devirde kazanınca şükredenleri zor görürken kaybettiğinde bile şükreden bir adam var Survivor'da.

• Sizi Şampiyon Yaptırmayacağız Avatar, Semih ve Serkay efendi. ŞAMPİYONLUK "Ç" ile Deli Reyiz in hakkı. Siz mi geçtiniz onun gibi feleğin potanın çemberinden? Eze Eze Yene Yene YUNUS yaz 1890 a gönder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-4940C4673 -- 2 Haziran 2016; 20:26:11 >
  • Damlanın şimdiden biryerleri kalkmıştır.

• yeni bölüm :(((((((((((((( şimdi diyorsa en az 1 saat var
  • quote:

Orijinalden alıntı: yuems

yok noter öyle yok noter böyle ulan adamın yanına koyuyorlar ekran ordan gördüğüne he evet böyle böyle diyor. o ekranın arkasında kimler var? sms sayımlarını kim yapıyor kim ekrana yansıtıyor? bunları kimse söylemiyor. noter var noter yersen... Sırf kendi haberi ilk gitsin diye rakip muhabirlerin bindiği uçakta bomba var diyerek uçağı erteleten adam noter çağırsa ne olur çağırmasa ne olur. Oy atacak saf insanlar var nasıl olsa.

hocam noter onayı kesindir hile hurda'nın olması mümkün değil zira geriye dönük şiket gelirse acun'un hayatı biter bitmekle kalmaz noter camiası büyük zarar görür acun bunun farkında, acun hile ypaıyorsa olay şöyledir kendi mesaj attırıyordur böylelikle istediği kişi kalıyor zaten parası kendine kalıyor yine

• 
Sayfa: önceki 44874488448944904491
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.